Συνεχές μήνυμα 'making tactical changes'

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
liberistas
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Sat Aug 05, 2006 12:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά!
Αγόρασα πρόσφατα το παιχνίδι και σήμερα κάποια στιγμή, αποφάσισα να φτιάξω μια νέα τακτική. Εχω πάρει τον ΟΣΦΠ και είμαι στην 1η χρονιά, το Νοέμβριο.
Αφού έφτιαξα μια νέα τακτική, ξεκίνησα να παίξω το προσεχές ματς. Ξεκινάει το παιχνίδι, περνάνε 3 λεπτά αγωνιστικά και..ξαφνικά, μου βγαζει απο μόνο του το παιχνίδι το μήνυμα "making tactical changes"...
Περιμένω 5 δευτερα...πατάω το PLAY...περνούν άλλα 3 αγ. λεπτά..και ξανα το ίδιο μήνυμα, "making tactical changes"..

Για να μην πολυλογώ, αυτό συνεχίστηκε μέχρι το τέλος του ματς, αναγκάζοντάς με να πατάω κάθε λιγο και λιγάκι το PLAY!! -toixos2

Δεν ξέρω αν σχετίζεται η νεα τακτική με το όλο θέμα, απλά το ανέφερα σαν την μοναδική ειδοποιό διαφορά, εν σχέσει με τα προηγούμενα ματς!
Είναι κάποιο bug..τι στα κομμάτια είναι??

Ευχαριστώ και ελπίζω σε βοήθεια... (:
kenny
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Mon Mar 25, 2013 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

liberistas wrote:Καλησπέρα παιδιά!
Αγόρασα πρόσφατα το παιχνίδι και σήμερα κάποια στιγμή, αποφάσισα να φτιάξω μια νέα τακτική. Εχω πάρει τον ΟΣΦΠ και είμαι στην 1η χρονιά, το Νοέμβριο.
Αφού έφτιαξα μια νέα τακτική, ξεκίνησα να παίξω το προσεχές ματς. Ξεκινάει το παιχνίδι, περνάνε 3 λεπτά αγωνιστικά και..ξαφνικά, μου βγαζει απο μόνο του το παιχνίδι το μήνυμα "making tactical changes"...
Περιμένω 5 δευτερα...πατάω το PLAY...περνούν άλλα 3 αγ. λεπτά..και ξανα το ίδιο μήνυμα, "making tactical changes"..

Για να μην πολυλογώ, αυτό συνεχίστηκε μέχρι το τέλος του ματς, αναγκάζοντάς με να πατάω κάθε λιγο και λιγάκι το PLAY!! -toixos2

Δεν ξέρω αν σχετίζεται η νεα τακτική με το όλο θέμα, απλά το ανέφερα σαν την μοναδική ειδοποιό διαφορά, εν σχέσει με τα προηγούμενα ματς!
Είναι κάποιο bug..τι στα κομμάτια είναι??

Ευχαριστώ και ελπίζω σε βοήθεια... (:
Και μένα μου το κάνει καμιά φορά αλλά αφού δεν επηρεάζει την συνέχεια του ματς ή δεν κρασάρει δεν είναι τόσο πρόβλημα.Μάλιστα 2-3 φορές που μου έτυχε θυμάμαι είχα γυρίσει ματς :-)
Post Reply

Return to “Bugs”