Crash με επιλογη transfer offer σε παικτη απο εθνικη

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Tasic
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Thu Nov 10, 2005 2:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: KALAMATA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περιγραφη: Το παιχνιδι κρασαρει οταν επιλεγω το Transfer Offer σε προφιλ παιχτη που εχω ανοιξει απο το λινκ του ονοματος του στην εθνικη του ομαδα. Ανεξαρτητα απο save ή ποια πρωταθληματα εχω ανοιξει στο save.

Παραδειγμα:
βημα1:
Ξεκιναω νεο παιχνιδι.
βημα2:
Παω στην εθνικη Ουαλιας στο senior squad
βημα3:
Παταω στον Craig Bellamy
βημα4:
Επιλεγω Transfer>Tranfer Offer και κρασαρει

Παρακατω ειναι και η περιγραφη του φιλου που ανακαλυψε πρωτος το παραπανω προβλημα
Max wrote:
(Μετά τα τελευταία update (13.3.2) ξεκινώ νέο παιχνίδι.
Κάθε φορά που πατάω Transfer Offer για παίκτη που τον έχω ¨ανοίξει¨ μέσω της εθνικής του ομάδας crash dump !!!!
Όταν κάνω το ίδιο, για τον ίδιο παίκτη, μέσω της ομάδας του όλα κανονικά !!!!
Το δοκίμασα με πάρα πολλούς και κάθε φορά crash dump !!!!!!)

Δεν είχα πριν και δεν έχω ούτε τώρα σε καμία άλλη περίπτωση παρά μόνο στην συγκεκριμένη διαδικασία.
Τι λέτε για αυτή την περίπτωση ;

(Τίποτε άλλο ανοιχτό)

Αν δεν ειναι ειναι δυνατη η αναπαραγωγη του προβληματος δωστε οδηγιες για το τι και πως να το στειλω.
Tasic
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Thu Nov 10, 2005 2:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: KALAMATA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Neil Brock: Okay we've been able to reproduce this in-house. For now we'd suggest not approaching players via their International screen. We're looking into it, thanks.

Αφου παραλιγο να μας βαλουν να αγορασουμε καινουργιους υπολογιστες καταφεραν να αναπαραξουν κατι που τους το ειχαμε κανει πενηνταρακια.
Τελος καλο ολα καλα ομως.
Post Reply

Return to “Bugs”