Μάριος Γκέλης [2012/13]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Άρη!
Locked
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ανακοινώνει την απόκτηση του Μάριου Γκελή. Ο 18χρονος τερματοφύλακας βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της ΠΑΕ ΑΡΗΣ και υπέγραψε το νέο του επαγγελματικό συμβόλαιο διάρκειας 2,5 χρόνων. Ο Μάριος Γκελής γεννήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 1994 στην Θεσσαλονίκη. Έχει ύψος 1.85 και βάρος 78 κιλά.
Ξεκίνησε την καριέρα του από την ΑΕ Πυλαίας (ερασιτεχνική ομάδα της ΕΠΣΜ) και το περασμένο καλοκαίρι υπέγραψε επαγγελματικό συμβόλαιο στον Πανσερραϊκό, από τον οποίο έμεινε ελεύθερος.

Ο Μάριος Γκελής, που αύριο θα κάνει την πρώτη του προπόνηση, δήλωσε στο http://www.arisfc.gr:
«Η μεταγραφή μου στον ΑΡΗ είναι ένα μεγάλο βήμα στην καριέρα μου και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό. Θα δουλέψω σκληρά για να δικαιώσω αυτούς που πίστεψαν σε μένα και με έφεραν στην ομάδα».
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκε.

Αριθμός φανέλας;
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

To 32
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Άρης”