Microsoft visual c++ runtime library

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα,

κατά τη διάρκεια του αγώνα κυρίως σχεδόν σε κάθε αγώνα, κρασάρει το παιχνίδι και μου εμφανίζει το ακόλουθο μήνυμα:

Image

και μετά αυτό:

Image

γνωρίζει κάποιος φίλος κάτι γι'αυτό το πρόβλημα;
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τίποτα;
Καμία απάντηση;
Μόνο σ'εμένα έχει συμβεί αυτό;
User avatar
PAS 7
Amateur
Amateur
Posts: 134
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: PAS Giannina
Αγαπημένη Ομάδα: PAS Giannina
Status: Still not loving Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν εβαλες καποιο facepack τωρα τελευταια βγαλτο.. Κυριως προβλημα γραφικων ειναι αυτο.
Ο ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ!
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PAS 7 wrote:αν εβαλες καποιο facepack τωρα τελευταια βγαλτο.. Κυριως προβλημα γραφικων ειναι αυτο.
Δεν έχω βάλει κάτι έξτρα, απλή εγκατάσταση απο το dvd έχω κάνει.
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικά αυτό το Manager έχει καταντήσει αηδία!!!
Επιτρέπεται τώρα, αυθεντικό παιχνίδι, σε υπολογιστή πολύ πάνω από τις απατήσεις του παιχνιδιού να δημιουργεί τόοοοοοσα πολλά προβλήματα*;
Επιτρέπεται για να ολοκληρώσεις έναν αγώνα να χρειαστεί να τον ξεκινήσεις απο την αρχή 4-5 φορές;
Πραγματικά το χειρότερο manager.


Πραγματικά εξοργισμένος,
Ligourian.


*Δεν αναφέρομαι μόνο στο πρόβλημα που αντιμετωπίζω εγώ.
Ioannis82
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Oct 29, 2008 2:35 am
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή ψάχτηκα αρκετά με το συγκεκριμένο πρόβλημα,στο δικό μου παιχνίδι ήταν θέμα skin.Πρώτα έσβησα όλα τα αρχεία settings από το steam,ύστερα κατέβασα μέσω steam καινούργια αρχεία settings,το πρόβλημα συνέχιζε να υπάρχει οπότε άλλαξα skin και όλα καλά.Μάλιστα ξανακατέβασα το ίδιο skin και πλέον δεν έχω κανένα πρόβλημα.Ελπίζω να σε βοήθησα φίλε μου.
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ioannis82 wrote:Επειδή ψάχτηκα αρκετά με το συγκεκριμένο πρόβλημα,στο δικό μου παιχνίδι ήταν θέμα skin.Πρώτα έσβησα όλα τα αρχεία settings από το steam,ύστερα κατέβασα μέσω steam καινούργια αρχεία settings,το πρόβλημα συνέχιζε να υπάρχει οπότε άλλαξα skin και όλα καλά.Μάλιστα ξανακατέβασα το ίδιο skin και πλέον δεν έχω κανένα πρόβλημα.Ελπίζω να σε βοήθησα φίλε μου.
Αρχικά καλησπέρα και σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου,
μου έδωσες μια ιδέα αλλά δε γνωρίζω πώς ακριβώς γίνεται αυτό που μου είπες, καθότι στη διαδρομή
c/program files/steam δεν υπάρχει φάκελος settings για να τον διαγράψω και μέσα απο την εφαρμογή steam δε μπορώ να κάνω αυτό που μου λες.

Τώρα εντάξει δεν είμαι και καμιά διάνοια σε αυτά αλλά εάν μπορείς να βοηθήσεις λίγο ακόμα θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ligourian
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sun Sep 27, 2009 4:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligourian wrote:
Ioannis82 wrote:Επειδή ψάχτηκα αρκετά με το συγκεκριμένο πρόβλημα,στο δικό μου παιχνίδι ήταν θέμα skin.Πρώτα έσβησα όλα τα αρχεία settings από το steam,ύστερα κατέβασα μέσω steam καινούργια αρχεία settings,το πρόβλημα συνέχιζε να υπάρχει οπότε άλλαξα skin και όλα καλά.Μάλιστα ξανακατέβασα το ίδιο skin και πλέον δεν έχω κανένα πρόβλημα.Ελπίζω να σε βοήθησα φίλε μου.
Αρχικά καλησπέρα και σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου,
μου έδωσες μια ιδέα αλλά δε γνωρίζω πώς ακριβώς γίνεται αυτό που μου είπες, καθότι στη διαδρομή
c/program files/steam δεν υπάρχει φάκελος settings για να τον διαγράψω και μέσα απο την εφαρμογή steam δε μπορώ να κάνω αυτό που μου λες.

Τώρα εντάξει δεν είμαι και καμιά διάνοια σε αυτά αλλά εάν μπορείς να βοηθήσεις λίγο ακόμα θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κανείς άλλος γνωρίζει πώς γίνεται αυτό που περιγράφει ο φίλος;
User avatar
anosamos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 469
Joined: Sat Jun 21, 2008 11:43 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Status: Υou'll Νever Walk Alone
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

παίζω εδώ και ένα μήνα,έχω περάσει τα πάντα ολα σε γραφικά από τότε που ξεκίνησα και δεν έχω προσθαφαιρέσει τίποτα απολύτως από τότε και μόλις μου έβγαλε αυτό το μήνυμα δυο φορές σε ένα μήνα in game!
μπορεί να φταίει τίποτα άλλο?ξέρει κανείς τίποτα?
Βάλε το γέλιο, λοιπόν, πάνω απ' το ψέμα σαν μια βελόνα οχτάρα που κεντάει μελάνι στο δέρμα...
Mute
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 655
Joined: Sun Mar 13, 2011 10:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Liverpool
facebook προφίλ: dimitris151
Location: Berlin
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω πάντως που είχα αυτο το πρόβλημα απ´ το περσινό μάνατζερ, φέτος μου ήρθε η ιδέα να βγάλω ολα τα γραφικά και σκινς και πλέον λειτουργεί χωρίς κανένα πρόβλημα.

Το θέμα τώρα ειναι να βρούμε τι φταίει γιατι δε λέει να παίζεις χωρίς logos και facepacks.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Post Reply

Return to “Bugs”