Κώστας Κοτσαρίδης [2012/13]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Άρη!
Locked
User avatar
Windfur
Indispensible
Indispensible
Posts: 1801
Joined: Mon Jul 02, 2012 3:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
facebook προφίλ: thanos.xynogalas
twitter: _Windfur
Status: It's all about gaming my friend.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.sport-fm.gr/article/630594

Στον Άρη ο Κοτσαρίδης

Παίκτης του Άρη πρέπει να θεωρείται ο Κώστας Κοτσαρίδης, καθώς τα ‘χει βρει σε όλα με τους Θεσσαλονικείς.
Δεν παιζει τετοιο θεμα ρε, καθολου μην φοβασαι, χορευω τοσο καιρο και ειναι τοσο ωραιααα. Κανενας δεν εχει προβλημα με τιποτα, ουτε κανενα ποτο δεν πεφτει απο την βαρυτητα.

You run with the wolves while I hunt like a hound

Θέλω να γίνω foggy στη θέση του foggy.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14522
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Άρης:

«Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ανακοινώνει την απόκτηση του Κώστα Κοτσαρίδη. Ο 20χρονος διεθνής μέσος βρέθηκε σήμερα το πρωί στα γραφεία της ΠΑΕ ΑΡΗΣ και υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο διάρκειας 2,5 χρόνων».

Το νέο απόκτημα του Άρη πήρε την φανέλα με το νούμερο «12» και το Σάββατο (26/1) θα κάνει την πρώτη του προπόνηση.

«Τιμή να φοράω τη φανέλα του Άρη»

Εμφανώς χαρούμενος από τη μεταγραφή του στον Άρη παρουσιάστηκε ο Κώστας Κοτσαρίδης μετά την υπογραφή του νέου του συμβολαίου, επισημαίνοντας πως θα δώσει τον καλύτερό του εαυτό για να βοηθήσει την ομάδα του:

«Είμαι χαρούμενος που επιστρέφω στην Θεσσαλονίκη και θα αγωνίζομαι στον ΑΡΗ. Ήρθα σε μια μεγάλη ομάδα και είναι τιμή για κάθε ποδοσφαιριστή να φοράει την φανέλα της. Έχω μεγάλη όρεξη για ποδόσφαιρο, θα δουλέψω σκληρά και θα προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις να βοηθήσω την ομάδα».
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Άρης”