The Phoenix

Post Reply
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Capital One Cup 4nd Rnd


Image


Πάει και αυτό. Παίξαμε όσο χρειάστηκε για να πάρουμε την πρόκριση






Image


Δεν είμαστε ικανοί ούτε δέκα λεπτά να αντέξουμε λίγη πίεση :evil:







Image


Πάλι καλά που μπήκε το γκολ του Henderson στη λήξη και έχουμε να λέμε ότι κάτι πήγε καλά σε αυτόν τον αγώνα γιατί και ο Suarez μας κρέμασε με το να κάνει θέατρο συνέχεια και χάσαμε τον Kelly για τρεις μήνες


Image






Image


Ασταμάτητος Belfodil. Δυστυχώς μεγάλη απογοήτευση ήταν ο Stegen και ο Clyne γιατί και οι δυο έχουν μεγάλη ευθύνη στα γκολ που φάγαμε








Image


Με τίποτα δεν πίστευα ότι θα μπορούσαμε να κερδίσουμε μέσα στο Stamford Bridge. Η ομάδα μας δεν είναι ακόμη στο επίπεδο που χρειάζεται για να παίξει στα ίσια τις άλλες μεγάλες αγγλικές ομάδες. Ποτέ μην λες ποτέ όμως




Image












Image Image


Η ώρα είχε πάει σχεδόν μεσάνυχτα, έξω έβρεχε παρά πολύ και ο Daniel που βρισκόταν στο σπίτι του, ετοιμαζόταν να πέσει για ύπνο


Πω πω κατακλυσμό ρίχνει έξω. Αυτές τις βραδινές μπόρες δεν μπορώ να τις συνηθίσω με τίποτα σε αυτή τη χώρα


Εκείνη τι στιγμή το κουδούνι του σπιτιού του χτύπησε…


Τέτοια ώρα ποιος να είναι ;;;; :| Για να πάω να δω…….ίσως είναι κανένας άνθρωπος που έμεινε το αυτοκίνητο του από τη βροχή και θέλει βοήθεια


Φόρεσε τις παντόφλες του, και πήγε να ανοίξει την πόρτα


Image



Ανοίγοντας δεν είδε κανέναν, κοιτώντας όμως στο χαλάκι της πόρτας βρήκε ένα σακουλάκι με ένα κλειδί αυτοκινήτου και ένα χαρτάκι μέσα που έγραφε μια διεύθυνση


Image


Χμ…..τι είναι αυτό το κλειδί………


Έριξε μια ματιά στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα που βρίσκονταν έξω από το σπίτι του και παρατήρησε ότι υπήρχε ένα φορτηγάκι το οποίο έμοιαζε με το βαν που οι δουλέμποροι είχαν βάλει τον ίδιο και τον Joshua τότε που τους μετέφεραν στην Ολλανδία


Image


Togba! Αυτή είναι η ειδοποίηση του Togba! Θα θέλει να πάω το φορτηγάκι στη διεύθυνση που γραφεί στο χαρτάκι!


Αμέσως πήγε στην κρεβατοκάμαρα και αφού ντύθηκε, πήγε στο πίσω μέρος του βαν και άνοιξε την πόρτα


Image



Μέσα είδε 7-8 παιδιά τα οποία ήταν σε κακή κατάσταση, πολύ ταλαιπωρημένα και κοιμόντουσαν γιατί τα είχαν ναρκώσει ώστε να μην δημιουργήσουν προβλήματα στην μεταφορά τους


Image


Τόσα κακόμοιρα παιδάκια…… μια κίνηση είναι. Ανοίγω την πόρτα και τα αφήνω να φύγουν……μετά όμως ο Togba θα με κυνηγήσει και σίγουρα και τα αγαπημένα μου πρόσωπα, τον Joshua και τον Jan δηλαδή
Αν κάνω αυτό που ζήτησε όμως θα με εμπιστευτεί και θα είναι πιο εύκολο να βρω τα στοιχεία που θέλω για να τον ενοχοποιήσω. Βλέποντας όμως σε τι κατάσταση είναι αυτά τα παιδιά πως μπορεί κανείς να πάρει μια τέτοια απόφαση………


Image



Με το ζόρι τελικά μπήκε στο φορτηγάκι και έκανε να βάλει μπροστά. Με το που γύρισε όμως το κλειδί έβαλε τα κλάματα. Δεν άντεξε άλλο. Η ψυχολογική πίεση ήταν μεγάλη και η ψυχή του είχε γίνει κομμάτια. Τόσος πόνος και τόση ταλαιπωρία που είχαν περάσει αυτά τα αθώα παιδάκια και όλα αυτά για το τίποτα και το χειρότερο είναι ότι κανείς δεν νοιαζόταν. Όλοι κοιτάνε αυτά που έχουν και αν ο άλλος πεθαίνει δίπλα τους ούτε που τους νοιάζει
Όσο το σκεφτόταν έκλαιγε και πιο πολύ και με λυγμούς ώσπου δεν είχε πια άλλα δάκρυα



Όλα αυτά θα τα πληρώσεις Togba στο υπόσχομαι. ΌΛΑ!!!


Αφού σκούπισε τα δακρυσμένα του μάτια, έβαλε μπροστά και ξεκίνησε για την διεύθυνση που ήθελε ο Togba να γίνει η παράδοση του “εμπορεύματος”
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μετά από κάποιες ώρες οδήγησης ο Daniel έφτασε στην διεύθυνση που έλεγε το χαρτάκι που του είχε στείλει ο Togba. Το μέρος αυτό ήταν εντελώς ερημικό και υπήρχε ένα κτήριο που έμοιαζε με παλιό αποστακτήριο

Image


Ο Daniel άφησε κοντά στην είσοδο το φορτηγάκι και άνοιξε την μεγάλη πόρτα που οδηγούσε μέσα. Εκεί βρισκόταν ο Togba και τον περίμενε

- Καλώς ήρθες στο μεγαλύτερο μας Meat House, Daniel. Άργησες όμως
- Γεια σου Togba. Τι να κάνω, με τόση βροχή δεν μπορούσα να τρέξω πιο γρήγορα
- Το “εμπόρευμα” είναι εντάξει ;
- Ναι
- Είσαι σίγουρος ; Το έλεγξες ;
- Ναι όλα εντάξει
- Πολύ ωραία, πολύ ωραία!
- Είμαστε μόνοι μας εδώ ;
- Ναι. Δεν θέλω να τριγυρνάει πολύ κόσμος εδώ. Είναι ελάχιστοι αυτοί που εμπιστεύομαι
- Σε ευχαριστώ τότε Togba που είμαι ανάμεσα σε αυτούς
- Για όλα υπάρχει ένας λόγος Daniel. Για όλα -foumarw
- :-k
- Λοιπόν μια που είμαστε εδώ πάμε να σου κάνω μια παρουσίαση της δουλειάς μας. Ακολουθησε με…
- Και το φορτηγάκι έξω ; Έτσι θα το αφήσουμε ;
- Ναι, μην σε νοιάζει. Όπου να ναι θα έρθει εδώ κάποιος που εμπιστεύομαι πάρα πολύ να το αναλάβει. Έλα πάμε



Ο Daniel υποψιάστηκε που θα τον πάει ο Togba και τι θα του δείξει, μπορεί να είχε μάθει την τοποθεσία του μεγαλύτερου Meat House, για να αποκαλύψει όμως τον Togba χρειαζόταν και κάτι παραπάνω
Προχώρησαν προς μια πόρτα που οδηγούσε στο υπόγειο, ο Togba την άνοιξε και ο Daniel ακολούθησε πίσω του



Image


Όπως κατέβαιναν τις σκάλες στο χώρο αντηχούσαν κλάματα μικρών παιδιών κάτι που έκανε τον Daniel να ανατριχιάσει ολόκληρος


Image


Φτάνοντας κάτω, ήταν λες και βρίσκονταν στις αρχαίες κατακόμβες


Image


Ο φωτισμός ήταν ελάχιστος και υπήρχαν πολλά δωματιάκια που είχαν μέσα μεγάλα κλούβια με παιδάκια σε άθλια κατάσταση


Image


Ο Togba άνοιξε ένα κλουβί, έβγαλε ένα παιδάκι έξω και πήρε στα χέρια του ένα μαστίγιο που ήταν κρεμασμένο στον τοίχο


Ωραία θα περάσουμε (μονολόγησε ο Togba)


Σήκωσε το μαστίγιο και χτύπησε το παιδάκι μια φορά. Το χτύπημα ήταν τόσο δυνατό που αυτό έπεσε κάτω


Θες να δοκιμάσεις κι εσύ ; Έλα, πάρε να δεις τι ωραία είναι (είπε ο Togba στον Daniel)


O Daniel πήρε το μαστίγιο, κοντοστάθηκε λίγο και το σήκωσε ψιλά, μένοντας έτσι για λίγα δευτερόλεπτα


Image


Ρίξε ρίξε!!! (ούρλιαξε γεμάτος ενθουσιασμό o Togba)


O Daniel δεν μπορούσε όμως να κάνει κάτι τέτοιο και τελικά πέταξε το μαστίγιο κάτω


Δεν το έχεις μέσα σου φίλε Daniel. Κρίμα, με απογοήτευσες


Αμέσως ο Togba πήρε στα χέρια του έναν λοστό και χτύπησε με δύναμη στο κεφάλι τον Daniel αφήνοντας τον λιπόθυμο
User avatar
amd
Banned
Banned
Posts: 14097
Joined: Sat Sep 22, 2007 8:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΡΕΑΛ
twitter: dmerg80
Status: ΟΥΣΤ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
Location: ταξιδευοντας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατω τα χερια απο τον προπονητη ρε αληταρα
ΘΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ .... ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ
User avatar
ermanias
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2052
Joined: Sun Oct 28, 2012 1:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,PAO,Platanias
Has thanked: 0
Been thanked: 0

respect για το story :D
Image
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βγάζει βίτσια ο Togba.
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Image


Όταν συνήλθε ο Daniel από το χτύπημα του Togba, είδε ότι βρισκόταν σε ένα δωμάτιο και ήταν δεμένος σε μια καρέκλα, μη φορώντας την μπλούζα του. Κοιτάζοντας στα δεξιά του είδε ότι υπήρχε εκεί ένα χειρουργικό τραπέζι που πάνω του είχε πολλά εργαλεία βασανιστηρίων!


Image


Χωρίς να χάσει χρόνο προσπάθησε να ελευθερωθεί αλλά ήταν μάταιο. Εκείνη τη στιγμή η πόρτα του δωματίου άνοιξε και μπήκε μέσα ο Togba μαζί με κάποιον άλλο που φορούσε μια μάσκα στο πρόσωπο

Image


- Α, βλέπω επιτέλους συνήλθες Daniel
- Γιατί με έδεσες Togba ; Τι σημαίνουν όλα αυτά ;;;
- Μην κάνεις τον ανήξερο Daniel. Όλα από την αρχή ήταν ένα παιχνίδι. Έπαιξες καλά τον ρόλο σου και παραλίγο να με ξεγελάσεις
- Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς…
- Έπρεπε να σε είχα σκοτώσει τότε Daniel, μαζί την μάνα σου! Δεν πειράζει όμως, τα βασανιστήρια που θα περάσεις τώρα, θα καλύψουν όλα αυτά τα χρόνια
- Δεν σε φοβάμαι Togba!
- Δεν χρειάζεται να με φοβάσαι Daniel. Δεν ξέρω δηλαδή αν οι φρικτοί πόνοι που θα βιώσεις σε λίγο θα σε αφήσουν να νιώσεις φόβο. Ένα πάντως είναι σίγουρο. Κάθε μέρα θα σε βασανίζω, κάθε μέρα θα σε κάνω να παρακαλάς να σε σκοτώσω, όμως όσο και να παρακαλάς αυτό δεν πρόκειται να γίνει. Τέρμα τα λόγια λοιπόν, ήρθε η ώρα να τα πεις με τον φίλο μας από δω…

Ο Togba παραμέρισε και ο άντρας με την μάσκα πλησίασε τον Daniel. Πήρε ένα κοφτερό εργαλείο από το χειρουργικό τραπέζι και άρχιζε να χαράζει αργά το στήθος του Daniel κάνοντας τον να ουρλιάζει από τους πόνους

Image


Σου αρέσει Daniel ; Σου αρέσει ; -puppie Ακόμα δεν ξεκινήσαμε Daniel! Αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που έρχονται (είπε ο Togba)


Τα βασανιστήρια κράτησαν περίπου μια ώρα και o Daniel ήταν σε ημιλιπόθυμη κατάσταση


- Νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουμε (είπε ο άντρας με την μάσκα)
- Εντάξει, ας κάνουμε ένα διάλειμμα. Δεν θέλουμε να πεθάνει ακόμα δεν αρχίσαμε (είπε ο Togba)
- Να του δώσω λίγο νερό ;
- Ναι δωστου και άφησε τον λίγο να ξεκουραστεί να πάρει τα πάνω του για να συνεχίσουμε μετά. Πάω να πάρω κάτι τηλέφωνα που θέλω κι επιστέφω σε λίγο
- Έγινε

Αφού έφυγε ο Togba ο άντρας με τη μάσκα έλυσε από την καρέκλα τον Daniel και έκανε να του δώσει να πιει λίγο νερό


Image


Ο Daniel όμως δεν ήταν πραγματικά τόσο εξουθενωμένος όσο ήθελε να δείχνει και μια αστραπιαία κίνηση βούτηξε το κοφτερό εργαλείο με το οποίο τον βασάνιζαν και το έμπηξε στη κοιλιά του βασανιστή του


Image



Αυτός τότε παραπάτησε λίγο και έπεσε προς τα πίσω με το μισό του σώμα να ακουμπάει στον τοίχο και το άλλο μισό να είναι στο δάπεδο έχοντας όμως τις αισθήσεις του. Ο Daniel τότε έσκυψε κοντά του και του έβγαλε την μάσκα



Image


Ήταν ο παιδικός του φίλος ο Joshua!!!

- ΕΣΥ! :shock:
- Ναι Daniel. Εγώ
- Μα γιατί ;;; :o
- Γιατί Daniel βαρέθηκα να είμαι πάντα στη σκιά σου. Όλα τα έκανε για σένα ο Jan και για μένα τίποτα!
- Τι είναι αυτά που λες Joshua ;;; O Jan έδωσε και την ψυχή του και για τους δυο μας
- Εσύ πάντα ήσουν ο αγαπημένος του Daniel. Ήταν καιρός λοιπόν να φανώ κι εγώ
- Κάτι σου έκανε ο Togba, Joshua…… δεν είσαι εσύ αυτός…
- Κι όμως Daniel, εγώ είμαι. Όταν μου μίλησες στο νοσοκομείο για τον Togba με αφύπνισες. Από μονός μου ήρθα και τον βρήκα, του εξήγησα τα πάντα και ότι θέλω να συμμετέχω στις δουλείες του. Με τον τρόπο που ζει έχει ότι θέλει, χρήματα, δύναμη. Αυτή είναι ζωή
- Τι λες Joshua ; Τι λες ;;; Έχουν σημασία όλα αυτά μπροστά στην ανθρωπιά και σε όλα τα αίσχη που κάνει ;
- Φυσικά και έχουν σημασία. Θα με έκανε υπαρχηγό του όταν τελειώναμε με τον βασανισμό σου και θα είχα κι εγώ ότι ζητούσα αλλά δυστυχώς τώρα δεν έχει πλέον κανένα νόημα για μένα. Απέτυχα. Όλα τέλειωσαν, σε λίγο θα είμαι νεκρός
- Τίποτα δεν τέλειωσε Joshua. Τίποτα! Μόλις βγω από δω θα καλέσω βοήθεια και δεν θα πεθάνεις. Κράτα γερά μόνο


Παρά την μεγάλη έκπληξη για την προδοσία του Joshua, ο Daniel ακόμα τον ένιωθε σαν αδερφό του. Δεν μπορούσε να τον αφήσει να πεθάνει. Πρώτα όμως έπρεπε να βγει ο ίδιος ζωντανός από κει μέσα και για να γινόταν αυτό, έπρεπε να αντιμετωπίσει τον Togba!
User avatar
napolitanos44
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Sat Nov 24, 2012 5:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Έχει και μια ομάδα να κοουτσάρει.. :Ρ


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αγωνια στο κατακορυφο!
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:shock: :shock: :shock:
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
Vasilakos96
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Tue Feb 05, 2013 3:01 pm
Football Manager της ομάδας: APOEL
Αγαπημένη Ομάδα: APOEL
Status: Champions keep playing until they get it right.
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Image


Ο Daniel βγαίνοντας από το δωμάτιο που τον βασάνιζαν, ανέβηκε την σκάλα που υπήρχε εκεί και βρέθηκε σε ένα σημείο που έβγαζε σε αδιέξοδο


Μα τι στο καλο………καπου πρέπει να υπάρχει μια έξοδος εδώ…….


Κοίταξε προσεχτικότερα και είδε ότι ένα σημείο στον τοίχο ήταν λίγο πιο φωτεινό


Image


Ακούμπησε το χέρι του εκεί και τότε μια μυστική πόρτα άνοιξε βγάζοντας τον σε ένα διάδρομο που οδηγούσε σε δυο μεγάλες κλειστές πόρτες. Ο Daniel αμέσως κατάλαβε που βρισκόταν


Image


Το μέρος που τον είχαν ήταν τα γραφεία της εταιρίας του Togba στην Ολλανδία! Τον έφεραν εδώ για να τον έχει από κοντά ο Togba και να μπορεί να τον βασανίζει όποτε θέλει.
Ο Daniel προχώρησε μπροστά από τις μεγάλες πόρτες και με μια δυνατή σπρωξιά της άνοιξε



Image


Ο Togba ήταν εκεί και τον περίμενε καθισμένος στο χρυσό του κάθισμα που θύμιζε θρόνο

- Σε περίμενα Daniel
- ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΤΟGBA! ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ!
- Χαχα! Εντάξει Daniel, εντάξει. Ομολογώ ότι είσαι αρκετά αστείος. Για πες μου όμως, νομίζεις ότι έτσι αφήνω πράγματα στην τύχη ; 8)
- ….
- Νομίζεις ότι ήσουν τόσο τυχερός και ικανός ώστε να καταφέρεις να ελευθερωθείς ;
- …
- Όλα ήταν μέρος του σχεδίου μου Daniel. Ήθελα να δω αν μπορούσες τελικά να γίνεις σαν έμενα αλλά τελικά δεν το έχεις μέσα σου. Με απογοήτευσες και κατέληξες να είσαι απλά ένα πιόνι και τίποτα παραπάνω. Ένα πιόνι που στο τέλος σκότωσε τον καλύτερο του φίλο
- Ζει ο Joshua! Μπορεί να τον έστρεψες εναντίον μου αλλά ξέρω ότι βαθειά μέσα του δεν ήθελε να κάνει ότι μου έκανε. Μόλις ξεμπερδέψω με σένα θα καλέσω βοήθεια να τον σώσω
- Να τον σώσεις ; ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Και πως θα γίνει αυτό ; Αφού και ο ίδιος θα είσαι νεκρός σε λίγο

Ο Togba τότε σηκώθηκε από τη θέση του και έβγαζε από το συρτάρι του γραφείου του ένα όπλο, σημάδεψε τον Daniel και πάτησε την σκανδάλη…



Image


Με τον πυροβολισμό, ο Daniel πήδηξε στο πλάι και έτσι η σφαίρα πέρασε ξυστά δίπλα του. Αμέσως όρμησε προς τον σαστισμένο Togba και με όση δύναμη είχε τον χτύπησε δυνατά στο πρόσωπο και καταφέρνοντας να τον ρίξει κάτω του πήρε το όπλο από τα χέρια


Άντε λοιπόν τι περιμένεις Σκότωσε με χαχαχα! Το ξέρω ότι δεν μπορείς Daniel χαχαχα!


Τα χέρια του Daniel έτρεμαν καθώς σημάδευε τον άνθρωπο που του κατέστρεψε τα παιδικά του χρόνια, όπως και τις ζωές τόσον άλλων παιδιών. Ποτέ στην ζωή του δεν είχε πειράξει άνθρωπο, όμως ο Togba δεν ήταν άνθρωπος, ήταν τόσο εύκολο να τον σκοτώσει Όμως αν τον σκότωνε θα γινόταν ίδιος με αυτόν


- Όχι Togba δεν θα σε σκοτώσω. Έχεις δίκιο. Δεν μπορώ να το κάνω. Μπορώ όμως να κάνω κάτι άλλο…


Ο Daniel τελειώνοντας την κουβέντα του, πάτησε την σκανδάλη και τραυμάτισε τον Togba στα πόδια και γρήγορα κάλεσε την αστυνομία να έρθει να τον συλλάβει


Image


Όλα πια είχαν τελειώσει. Ο Togba θα έμενε για όλη του τη ζωή στη φυλακή και το δίκτυο εμπορίας ανθρώπων που είχε στήσει είχε καταστραφεί, χάρη στα στοιχεία που έδωσε ο Daniel στις αστυνομικές αρχές




































Image

Ο Daniel μετά από όλα αυτά που έγιναν και ελευθερωμένος πλέον από την έννοια του Togba, τα παράτησε όλα και άνοιξε ένα ίδρυμα για όλα τα ταλαιπωρημένα και κακοποιημένα παιδιά. Μαζί του είχε και τον Jan Wouters, όχι όμως και τον Joshua γιατί ο Joshua κατέληξε τελικά σε ένα μοναστήρι, με την ελπίδα ότι θα καταφέρει κάποτε να εξιλεωθεί για το κακό που έκανε


Image Image


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EdIvaVL5b8I[/youtube]







Image
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:|
Και η Λιβερπουλ????

Γρήγορα αντανακλαστικά έχει ο Ντάνιελ!
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραία το τελειώνεις, αλλά το θέμα ήταν να μη τελειώσει :(
Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Καταρχήν να πω ότι σας ευχαριστώ όλους όσους διαβάσατε την ιστορία μου. Όταν ξεκινούσα είχα σκοπό να τραβήξει μέχρι Σεπτέμβρη αλλά με έπιασε μεγάλη βαρεμάρα και γι αυτό τη σταμάτησα κάπως απότομα
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Joshua τελικα πέθανε; :D
Faith is all we need
Post Reply

Return to “FL2”