ΔΟΚΑΡΙΑ.....

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
vandoulas12
Trialist
Trialist
Posts: 66
Joined: Wed Feb 17, 2010 2:18 am
Football Manager της ομάδας: Manchester United
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχικά θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη αν το thread αυτό είναι σε λάθος σημείο και αν είναι, παρακαλώ τουσ διαχειριστές αφού δεχτούν την συγγνώμη μου, να το μεταφέρουν αν χρειάζεται..

Στο θέμα μας, έχω αναφέρει σε άλλο thread "ΜΑΚΡΙΝΑ ΣΟΥΤ", viewtopic.php?f=333&t=38400 οτι αντιμετωπίζω πρόβλημα με τα μακρινά σουτ και τα άπειρα δοκάρια (minimum 6/match) που έχω και εγώ και οι αντιπαλοί μου, με όποια ομάδα και να πάρω.. Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, αν υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει μόνο σε εμένα, πχ κάποια μεταβλητή κατά την εγκατάσταση κτλ και αν μπορώ να το διορθώσω μέσω του editor ή μέσω της επανεγκατάστασης κτλ..

Σας ευχαριστώ εκ των προταίρων και είμαι ανυπόμονος για απαντήσεις!!
thag
Trialist
Trialist
Posts: 64
Joined: Wed Mar 09, 2005 1:55 am
Football Manager της ομάδας: Valladolid
Αγαπημένη Ομάδα: Valladolid
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εναρξη παιχνιδιου, γκολ, δοκαρι, δοκαρι, γκολ, δοκαρι, ληξη παιχνιδιου...αυτα!5 φασεις ολες κ ολες και ουτε instructions να βαλεις, ουτε να σκεφτεις ουτε τπτ...
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

thag wrote:εναρξη παιχνιδιου, γκολ, δοκαρι, δοκαρι, γκολ, δοκαρι, ληξη παιχνιδιου...αυτα!5 φασεις ολες κ ολες και ουτε instructions να βαλεις, ουτε να σκεφτεις ουτε τπτ...
βάλε extended highlights, τα key φέτος είναι τα γκολ και τα δοκάρια
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

μάλλον εννοεί ότι γίνονται πολλά δοκάρια στα παιχνίδια ..
User avatar
ipp69
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ξάνθη, Osasuna
Αγαπημένη Ομάδα: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι απλα πολλα...μιλάμε για 3-5 δοκάρια σε κάθε μα κάθε ματς, εχει καταντήσει αηδία. Αν δεν ειναι bug δεν μπορω να φανταστω ποση σχέση εχει με τον ρεαλισμό παντως.
Post Reply

Return to “Bugs”