FM Editor Live [1.4] (πρώην FMRTFE)

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Thanks ρε svita! Περιμένουμε πως και πώς!
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
th30
Amateur
Amateur
Posts: 176
Joined: Wed Feb 13, 2008 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Διαγορας Ροδου
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος,Διαγορας,Fc Ροδος
Location: Ρόδος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο ρε αγοραρε!
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βγήκε η 1.3.5. Δοκιμάστε την και ελπίζω να μην προκύψει κάποιο πρόβλημα. Κρατάτε πάντα ένα backup στο save σας, για σιγουριά.
th30
Amateur
Amateur
Posts: 176
Joined: Wed Feb 13, 2008 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Διαγορας Ροδου
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος,Διαγορας,Fc Ροδος
Location: Ρόδος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τρελεε μου πανεμορφος
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Δουλεύει μια χαρά! Thanks και πάλι!
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

ευχαριστούμε svita να σαι καλά...
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16069
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Ωραιος ο svita...

Μια ερωτηση. Υπαρχει η δυνατοτητα να προσθεσεις το Train in Club/Nation?
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Φιλε κατ'αρχας σε ευχαριστουμε για την καταπληκτικη δουλεια που εχεις κανει!Εχω βρει μονο ενα προβλημα και μου το κανει σε συγκεκριμενους παιχτες οταν παω να κανω heal αλλα σε εναν-εναν και οχι σε ολη την ομαδα!Αν θες μπορω να σου δωσω και screenshot!
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hawkeye wrote:Φιλε κατ'αρχας σε ευχαριστουμε για την καταπληκτικη δουλεια που εχεις κανει!Εχω βρει μονο ενα προβλημα και μου το κανει σε συγκεκριμενους παιχτες οταν παω να κανω heal αλλα σε εναν-εναν και οχι σε ολη την ομαδα!Αν θες μπορω να σου δωσω και screenshot!
Ε, δώσε screenshot... :D
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Image
Image
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16069
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Εγκατεστησε το τελευταιο net framework... Και να τρεχεις την εφαρμογη ως διαχειριστης...
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

@Hawkeye: Θα το κοιτάξω. Είχα την εντύπωση ότι είχε λυθεί αυτό το πρόβλημα (έχει σχέση με το γεγονός ότι έχεις ελληνικά windows), αλλά προφανώς κάτι μου ξέφυγε. Όταν έχω κάτι νεώτερο θα αναφέρω.

Edit: Θα πρέπει να δω τους συγκεκριμένους παίκτες. Αν μπορείς ανέβασε κάπου το save και πες μου ένα όνομα (αν και βλέπω Jurinic, ας πούμε).
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Απλα εχω παρατηρησει οτι το κανει στην ομαδα μου σε 1 με 2 παιχτες και οτι οχ τον Darko Lazevic δειχνει μονο το Darko και το αλλο το εχει μονο με κομμα καπως ετσι δηλαδη.... (,Darko).Θα προσπαθησω να ανεβασω το save καπου και να στο στειλω σε pm.ΟΚ?
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

OK. Σόρρυ, απλά εμένα δε μου το έχει βγάλει πουθενά και επειδή έχω αγγλικά Windows δε μου είναι εύκολο να το "αναπαράγω".
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Καταλαβαινω ενταξει...Δεν ειναι τοσο προβλημα!Δεν το ανεφερα γιατι μου δημιουργει προβληματα!Απλα επειδη τυχαινει και το φτιαχνεις εσυ ολο αυτο απλα ηθελα να εισαι ενημερος!Εγω προσωπικα σε ευχαριστω γιατι με αυτο το προγραμματακι εχω βοηθηθει σημαντικα οσο αφορα στους τραυματισμους! :) Αν τωρα θες να το κοιταξεις πες μου να σου ανεβασω το save μου οποιαδηποτε στιγμη!Οπως και να εχει σε ευχαριστω!
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”