Ατομικη Προπονηση

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
spoocy
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu Apr 19, 2012 11:47 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα, θελω την βοηθεια σας σε κατι γιατι εχει γινει ενας μικρος χαμος με το νεο design του fm... Πως μπορω να κατεβασω το workload ατομικα σε εναν ποδοσφαιριστη μονο, οταν ας πουμε παραπονιεται για την προπονηση οτι του πεφτει βαρια...?
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν του εχεις βαλει inidividual την κατεβαζεις ή την βγαζεις (αναγκαστικα)
αν δεν του εχεις βαλει κατεβαζεις την γενικη και βαζεις σε ολους τους αλλους individual για να μην προπονουνται ολοι οι αλλοι ελαφρια εξαιτιας του
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
spoocy
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu Apr 19, 2012 11:47 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:αν του εχεις βαλει inidividual την κατεβαζεις ή την βγαζεις (αναγκαστικα)
αν δεν του εχεις βαλει κατεβαζεις την γενικη και βαζεις σε ολους τους αλλους individual για να μην προπονουνται ολοι οι αλλοι ελαφρια εξαιτιας του
Μμμμμ... Λοιπον καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση σου...Τωρα απ'οτι ειδα, το inidividual ακομα και light να ειναι, βαραινει το workload του παιχτη...Του το εβγαλα το inidivitual αλλα ακομα παραπονιεται... Ας πουμε κανονικα του ειναι medium η προπονηση του (εδω ερχεται η δευτερη απορια μου, πως γινεται δυο παιχτες με την ιδια προπονηση και χωρις inidividual να εχουν ο ενας heavy workload και ο αλλος medium...?), αν του βαλω inidivitual παει στο heavy... Οποτε πως μπορω ατομικα να του εχω light προπονηση...?

ΥΓ: δηλαδη θα πρεπει να παω σε 25 παιχτες και να τους αλλαξω το inidivitual? δεν υπαρχει κατι πιο συντομο...? οπως περισυ ας πουμε...
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καποιος δυσκολευεται πιο πολυ απο αλλον επειδη πχ δεν εχει καλο natural fitness. O βοηθος αν θελεις σου βαζει το individual και εσυ το βγαζεις στον παικτη που παραπονιεται. Τη γενικη προπονηση μπορεις να την βαλεις σε μικροτερη ενταση για να μην προκυπτει σκληρη δουλεια για καποιους
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2013”