Πολλά Crush Errors

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
orfanidaras
Amateur
Amateur
Posts: 133
Joined: Sat Nov 21, 2009 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: IRAKLIS F.C
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Apostolis tbr wrote:ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με το μανατζερ φετος...σε οσους εχω απευθυνθει και εχω ρωτησει το 99% μου λενε οτι τους παρουσιαζεται προβλημα στο παιχνιδι και ο καθενας εχει να μου πει κατι διαφορετικο (μαζι με μενα)...αλλοι το εχουν πειρατικο και τους εμφανιζει προβλημα...αλλοι το εχουν αυθεντικο παλι τους εμφανιζει προβλημα...αλλοι δεν εχουν πολυ καλο υπολογιστη (βασει δυνατοτητων) τους εμφανιζει πρβλημα...αλλοι εχουν πολυ καλο υπολογιστη και παλι τους εμφανιζει προβλημα...απο τους γνωστους μου τουλαχιστον μονο σε εναν δουλευει μια χαρα...ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι προσπαθουσαν να κανουν και βγαλαν αυτο το πραμα φετος
ωραιος...ετσι ακριβως ειναι οπως τ πες...
απλα οπως ειπε ενας φιλος πιο πανω θα μαθουμε ν ζουμε μ αυτο!!!
εμενα οι ελπιδες μου τελειωσαν εχω φτασει 2019 με αμετρητα save πριν ξεκινησει τ ματς...τωρα εφαγα κρασ κ στη διαρκεια της βδομαδας! για ν δουμε μια απεγκατασταση δε βλαπτει..ισως μου κανει καλο!
User avatar
Apostolis tbr
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Wed Apr 20, 2011 2:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το δικο σου ειναι αυθεντικο η πειρατικο??? γιατι σε μενα και στα δυο το ιδιο πραγμα συμβαινει
orfanidaras
Amateur
Amateur
Posts: 133
Joined: Sat Nov 21, 2009 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: IRAKLIS F.C
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Apostolis tbr wrote:το δικο σου ειναι αυθεντικο η πειρατικο??? γιατι σε μενα και στα δυο το ιδιο πραγμα συμβαινει
αυθεντικο!!
User avatar
Jumikef
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Tue Mar 05, 2013 2:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από πάρα πολλές δοκιμές κατέληξα στην εξής λύση.
64bit Windows...
Δοκίμασα όλα τα 32bit (xp,vista,7) με διαδοχικά format και συνέχισα να έχω προβλήματα.
Τα 64bit windows 7 λύσανε τόσο τα random CTD καθώς και τα crashes που σχετίζονταν με το C++ runtime. To παλιό μου save λειτουργεί πλέον κανονικότατα.
Όποιος έχει τη δυνατότητα ας το δοκιμάσει!
Η Ιστορία «Κυρ Νίκος, ο ομοσπονδιακός» αποτελεί σατιρική μυθοπλασία και εκτυλίσσεται αποκλειστικά στην φαντασία του συγγραφέα. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, ονόματα ή καταστάσεις είναι τυχαία και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.
User avatar
Apostolis tbr
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Wed Apr 20, 2011 2:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

επειδη δεν ξερω πολλα απο αυτα...εγω εχω των 32 bit...για να το παω 64 θελω φορματ?? η πρεπει να αλλαξω και τιποτε αλλο απο το συστημα (καρτα γραφικων, επεξεργαστη και τετοια)???
User avatar
Jumikef
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Tue Mar 05, 2013 2:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή είπες ότι δεν κατέχεις πολλά περί Pc, καλό θα ήταν να έχεις κοντά κάποιον γνωστό-φίλο που να γνωρίζει πριν κάνεις το παρακάτω:

- Δημιουργείς ένα partition στο σκληρό σου τουλάχιστον 40giga, εν συνεχεία κάνεις install τα windows 64bit σε αυτό Μόλις ολοκληρώσεις την εγκατάσταση, googlare το "easybcd" (freeware) και φτιάξε ένα Dual boot screen που θα περιλαμβάνει το παλιό σου λειτουργικό. Έτσι θα μπορείς να διαλέγεις όταν κάνεις εκκίνηση του υπολογιστή πιο λειτουργικό θες να τρέξεις.

Εναλλακτικά:

- Κάνεις format κατά την εγκατάσταση των windows 7 64 bit, χάνοντας το παλιό λειτουργικό-documents και γενικά οτιδήποτε βρίσκεται στον συγκεκριμένο σκληρό δίσκο. (κάνε backup σε ότι σημαντικό έχεις δηλαδή στα save του Fm :P)

* δεν χρειάζεται να αλλάξεις hardware στο pc σου.
Η Ιστορία «Κυρ Νίκος, ο ομοσπονδιακός» αποτελεί σατιρική μυθοπλασία και εκτυλίσσεται αποκλειστικά στην φαντασία του συγγραφέα. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, ονόματα ή καταστάσεις είναι τυχαία και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.
FoTiS3
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Sat Jul 08, 2006 8:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχω windows 7 64 bit home premium και εχω προβλημα με crash dumps..αγορασα το παιχνιδι πριν λιγες μερες και μου κολλαει στην 26-07-2012...περα απο αυτη την ημερομηνια δε μπορω να συνεχισω.. -toixos2 και go on vacation εκανα και παλι με πεταει το παιχνιδι...
Κόκε: "Που θα βρω τόση αγάπη μακριά από τον Αρη;"
Post Reply

Return to “Bugs”