Πολλά Crush Errors

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
ktg96
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:51 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χαιρεται παιδες!περιμενα με μεγαλη ανυπομονησια να βγει το μανατζερ..απο εχθες παιζω αλλα μου εχει βγαλει πολλα crush errors χωρις να εχω τρεξει καλα καλα ενα μηνα παιχνιδιου..στην αρχη μου εβγαλε error οταν εκανα start new game με παραπανω απο 7-8 πρωταθληματα..μετα καθε φορα που παταω meet your staff παλι error..οταν παταω για τα coach responsibilities παλι error..και τωρα εφτασα 27 ιουλιου και καθε φορα που παταω continue τρωω error παλι και δεν μπορω να συνεχισω..ξερει κανεις τι φταιει?καθε βοηθεια-συμβουλη δεκτη..ευχαριστω προκαταβολικα!!
foxoulis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Oct 17, 2007 2:35 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τα ιδια αντιμετωπιζω και εγω!
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειχα το ιδιο προβλημα..Αλλα εκανα απεγκατασταση & εγκατασταση ξανα το παιχνιδι και ολα δουλευουν ρολοι..Δοκιμασε το..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
skatoulis100
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Nov 06, 2012 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paidia kai egw exw to idio provlima..borei kaneis na voithsei??
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και φετος μαλλον θα πρεπει να μαθουμε να ζουμε με αυτα.. Αυτο που εχω παρατηρησει απο το περσινο ειναι πως οσα περισσοτερα πρωταθληματα βαλεις, τοσες περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να σου βγαζει errors.. Επισης ειναι και θεμα τυχης.. Μπορει σε καποιο save πχ να μην σου βγαλει ποτε error, και σε αλλο απλα να μην σε αφηνει να παιξεις. Στο FM13 εχω παιξει μιαμιση σεζον με μονο ελληνικο πρωταθλημα και μου εχει βγαλει 8-10, τα περισσοτερα οταν πηγα να κανω αλλαγη την ωρα που ετρεχε το ματς. Τωρα παταω παυση, κανω την αλλαγη και μετα παλι play...
User avatar
Panos V
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Fri Nov 02, 2012 11:09 am
Football Manager της ομάδας: Pas Giannina
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Pas Giannina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωχχχχ πειτε μ τετοια παιδιά να μν πάω τελικά ν το αγοράσω και ν συνεχίσω με το 12 :P :P :P :( :( με τα update θα διορθοθούν όλα αυτά που λένε όλοι όσοι παίζουν για crush damp???
ΤΟ FM ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ!!
Frantic21
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Mon Oct 23, 2006 8:12 pm
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω εχω πολλα crashes.μερικες ημερομηνιες απλα δεν προχωρανε ποτε.εκανα uninstall/install δεν διορθωθηκε.
User avatar
johnnie_p13
Amateur
Amateur
Posts: 212
Joined: Mon Oct 29, 2007 2:51 pm
Football Manager της ομάδας: Chippenham Town
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
twitter: johnnietheGreat
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

ISOBITHS wrote:Ειχα το ιδιο προβλημα..Αλλα εκανα απεγκατασταση & εγκατασταση ξανα το παιχνιδι και ολα δουλευουν ρολοι..Δοκιμασε το..
συνέχισες το ίδιο save η έκανες new game?
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ...
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχισα με το ιδιο..
Και δεν ειχα κανενα προβλημα..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
johnnie_p13
Amateur
Amateur
Posts: 212
Joined: Mon Oct 29, 2007 2:51 pm
Football Manager της ομάδας: Chippenham Town
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
twitter: johnnietheGreat
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

μπα... καμία διαφορά...
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ...
User avatar
Valouris
Amateur
Amateur
Posts: 135
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:24 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παιδιά μην αφήσετε αυτά να επηρεάσουν την αγορά του παιχνιδιού!

Τα συγκεκριμένα επαναλήψιμα crash dumps που περιγράφονται εδώ έχουν να κάνουν με την πειρατική έκδοση του παιχνιδιού που έχει βγει της οποίας το crack δε δουλεύει καλα! Μπορεί να έχει κάποια σπάνια ctd και το αυθεντικό αν και δεν έχω ανακαλύψει κάτι προς το παρόν.

Δεν αντιπροσωπεύουν αυτά τα crashes το κανονικό παιχνίδι!! Η έγνοια μας είναι για την Μ.Ε. προς το παρόν (αν και πλησιάζει και αυτό το patch σύντομα).

Δεν ήθελα να σας "καρφώσω" αλλά πρέπει να είναι καθαρό τι προβλήματα οφείλονται στο παιχνίδι και τι όχι..
foxoulis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Oct 17, 2007 2:35 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Valouris wrote:Παιδιά μην αφήσετε αυτά να επηρεάσουν την αγορά του παιχνιδιού!

Τα συγκεκριμένα επαναλήψιμα crash dumps που περιγράφονται εδώ έχουν να κάνουν με την πειρατική έκδοση του παιχνιδιού που έχει βγει της οποίας το crack δε δουλεύει καλα! Μπορεί να έχει κάποια σπάνια ctd και το αυθεντικό αν και δεν έχω ανακαλύψει κάτι προς το παρόν.

Δεν αντιπροσωπεύουν αυτά τα crashes το κανονικό παιχνίδι!! Η έγνοια μας είναι για την Μ.Ε. προς το παρόν (αν και πλησιάζει και αυτό το patch σύντομα).

Δεν ήθελα να σας "καρφώσω" αλλά πρέπει να είναι καθαρό τι προβλήματα οφείλονται στο παιχνίδι και τι όχι..

εεε δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα και με αγορασμενο παιχνιδι τα ιδια προβληματα υπαρχουν.
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

+1 στο foxouli!
Και το αυθεντικο εχει αρκετα error..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
katsaplias7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1253
Joined: Sat Dec 19, 2009 12:50 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
facebook προφίλ: tanasis.gl
Status: alt-tab.gr
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω προσωπικά σε 65 ώρες παιχνιδιού δεν έχω ουτε ενα crash dump σε 2 διαφορετικά save,παρα μόνο 1 "μπλε οθόνη" την ώρα του ματς,κι αυτο επειδη υπερθερμανθηκε η καρτα γραφικων(μου συμβαινει και σε αλλα παιχνιδια).Βεβαια δεν φορτώνω πολλά πρωταθλήματα(μεχρι 3 χωρες) και ουτε πάρα πολλους παικτες (περιπου 51000).Συνηθως τα crash οφείλονται στην έλλειψη αρκετης μνημης RAM.
Αρα λοιπον προσπαθηστε να κανετε ενα save με λιγότερους παικτες και πρωταθληματα και αν συνεχιστουν τα προβληματα,οκ κατι τρεχει.
Για τις περιπτώσεις πειρατικών και crack τα ειπε ο Valouris οχι βεβαια οτι μονο σε πειρατικα εμφανιζονται crash dumps μην λεμε οτι θέλουμε.
Image

Ένα νέο site ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc gaming
alt-tab.gr
User avatar
LycanG4
Trialist
Trialist
Posts: 86
Joined: Wed Oct 03, 2012 10:43 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Σιδηρόκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ktg96 wrote:χαιρεται παιδες!περιμενα με μεγαλη ανυπομονησια να βγει το μανατζερ..απο εχθες παιζω αλλα μου εχει βγαλει πολλα crush errors χωρις να εχω τρεξει καλα καλα ενα μηνα παιχνιδιου..στην αρχη μου εβγαλε error οταν εκανα start new game με παραπανω απο 7-8 πρωταθληματα..μετα καθε φορα που παταω meet your staff παλι error..οταν παταω για τα coach responsibilities παλι error..και τωρα εφτασα 27 ιουλιου και καθε φορα που παταω continue τρωω error παλι και δεν μπορω να συνεχισω..ξερει κανεις τι φταιει?καθε βοηθεια-συμβουλη δεκτη..ευχαριστω προκαταβολικα!!

Τότε το έχεις πειρατικό και συμβαίνει μονο σε όσους το έχουν...!!!!
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Bugs”