Παναθηναϊκός

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
peterf
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Mar 03, 2013 11:54 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

που βρησκω το pack toy nick?
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Εδώ τα βρίσκεις: http://www.fmgreece.gr/rokdownloads/fm2 ... -packs-v-1
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
User avatar
petross
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειμαι με το παλιο update χωρις τις μεταγραφες του γεναρη... εχω προβλημα με τον θαναηλακη... διομισι αστερια μου βγαζει μονο... μπαινω τριτη σεζον τωρα και τις 2 πρωτες σεζον τον εστελνα μονο για δανεισμο...
πιστευετε οτι μπορει πλεον να αποδοσει?
για επιθεση εχω βελλιο,βασιλειου και σαμαρα(μηπως φταιει και αυτο στο οτι μου βγαζει μονο τοσα αστερια?)
Spoiler: show
Image

Image
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΟΣ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexakoss wrote:Μαρίνος Τοτσέ Μπουμσόνγκ φεύγουν την πρώτη χρονιά.Ο Γάλλος είναι must sell διότι μπορεί να φέρει 2 μύρια και να γλυτώσουμε και το συμβόλαιό του.Πλέον με τις νέες μεταγραφές,ο ΠΑΟ δεν με εμπνέει καθόλου για save.

Για μενα φιλε , με τα δεδομενα του ΠΑΟ φετος , κρατας και τους 2 για 1 χρονια,αξιζουν..
Μπορεις να διεκδικησεις πρωταθλημα..Ο μπουμ μαζι με τριανταφυλλοπουλο ειναι δυνατο διδυμο στην αμυνα..
Οπως επισης δινεις κ ευκαιριες σε Σπυροπουλο,Χουχουμη..

Spoiler: show
Image
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ISOBITHS wrote:
alexakoss wrote:Μαρίνος Τοτσέ Μπουμσόνγκ φεύγουν την πρώτη χρονιά.Ο Γάλλος είναι must sell διότι μπορεί να φέρει 2 μύρια και να γλυτώσουμε και το συμβόλαιό του.Πλέον με τις νέες μεταγραφές,ο ΠΑΟ δεν με εμπνέει καθόλου για save.

Για μενα φιλε , με τα δεδομενα του ΠΑΟ φετος , κρατας και τους 2 για 1 χρονια,αξιζουν..
Μπορεις να διεκδικησεις πρωταθλημα..Ο μπουμ μαζι με τριανταφυλλοπουλο ειναι δυνατο διδυμο στην αμυνα..
Οπως επισης δινεις κ ευκαιριες σε Σπυροπουλο,Χουχουμη..

Spoiler: show
Image
Γνώμη μου ότι μπορείς και χωρίς αυτούς.Ειδικά με το update Που έχεις και τον λουτσιάνο.
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexakoss wrote:Γνώμη μου ότι μπορείς και χωρίς αυτούς.Ειδικά με το update Που έχεις και τον λουτσιάνο.
Δεν ειπα πως δεν μπορεις φιλε...
Απλα ο Μπουμ μπορει ν σ φερει μια πολυ καλη προταση το καλοκαιρι κ ο τοτσε ν φυγει με μεταγραφη κ οχι δανεικος..
Ο Λουτσο σε μενα εχει κανει ελαχιστα πραγματα..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ISOBITHS wrote:
alexakoss wrote:Γνώμη μου ότι μπορείς και χωρίς αυτούς.Ειδικά με το update Που έχεις και τον λουτσιάνο.
Δεν ειπα πως δεν μπορεις φιλε...
Απλα ο Μπουμ μπορει ν σ φερει μια πολυ καλη προταση το καλοκαιρι κ ο τοτσε ν φυγει με μεταγραφη κ οχι δανεικος..
Ο Λουτσο σε μενα εχει κανει ελαχιστα πραγματα..
Γιατί την πρώτη χρονιά με τι φεύγει?Σε μένα ο λούτσο έχει πιάσει γι αυτό το λέω.Μπορείς να πάρεις και Βασιλείου.
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οσες φορες και να ξεκινησα με το ΠΑΟ , παντα ο Τοτσε εφευγε δανεικος..Ποτε δεν μ εφυγε με μεταγραφη..
Και ο Βασιλειου ειναι καλος,αλλα τη 1η χρονια παιζει back-up..Αλλα απο το καλοκαιρι και μετα μπορεις να παρεις και τον Stokes..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
Iordanis Kaza
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Wed May 08, 2013 4:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Bayern Munchen,Aris
facebook προφίλ: iordanis.kaza
Status: Mia san mia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εξαιρετικος για το μελλον του ΠΑΟ ο Φουρλανος που με λιγη δουλεια στην προπονηση μπορει να αφησει εποχη...τον πουλησα σε προηγουμενο save αρχες τεταρτης σεζον 11Μ στην Everton και εκει εχει φανελα βασικου ολη την πρωτη του σεζον εκει! Αξιζει,επισης,εμπιστοσυνη και ο Λαγος...
User avatar
Zoro13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 368
Joined: Sun Nov 06, 2011 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ, Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Νάχαμε να λέγαμε, νάχαμε να πούμε
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σε τι ρόλο αποδίδει καλύτερα ο figueroa σε σας;
Α.Ο ΠΥΡΓΕΤΟΥ


If you're having girl problems I feel bad for you son
I've got 99 problems but a bitch ain't one
haris013
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Sat May 25, 2013 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα παιδιά,μερικές ερωτήσεις σαν νέος στο game,αρχικά ενώ διάβασα το τοπικ με τις προπονήσεις δεν μπορώ να καταλάβω πως πρέπει να τις ρυθμίσω.
συγκεκριμένα όταν αρχίσω το παιχνίδι είναι pre season και παίζω φιλικά,πως να σεττάρω την προπόνηση και αργώτερα όταν αρχίσει προτάθλημα κλπ πως να την ρυθμίσω?(τι να κάνω focus και γενικά με τι κριτήρια φτιάχνω την προπόνηση?)
ακόμα η ομάδα έχει οικονομικά προβλήματα,άμα καταφέρω και πουλήσω τα παλτά οι παίκτες που προτείνεις σε κάθε θέση εδώ ισχύουν ακόμα?
που μπορώ να βρώ παίκτες και wonderkids φθηνούς που να έρχωνται στον παο?
όσο αφορά τα player tactics έχεις τίποτα συγκεκριμένο ή απλά παίζεις με το formation που παραθέτεις και τα γενικά settings της ομάδας?
αμα έχω έναν player στο shortlist το "βλέπουν" αλλοι scouters Κλπ και σου παίρνουν τους παίκτες που βρίσκεις?
User avatar
apostarios
Amateur
Amateur
Posts: 134
Joined: Wed Feb 15, 2012 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Sporting(POR)
Αγαπημένη Ομάδα: Ael Limassol
Status: Ο δρόμος προς την επιτυχία είναι πάντα υπό κατασκευή......
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ πείρα νταμπλ τις πρώτες 2 χρονιές και έφτασα μέχρι τους 16 του Τσου λ..
Τι έκανα .. πούλησα όσα μπορούσα τους Πετρόπουλο, Γιούρκα , Κοτσόλη , Τοτσέ και το χειμώνα Σο και Φορναρόλι
Ανέβασε Ταμπάκη
11δατοι Μαυρίας , Λαγός , Φουρλάνος
έφερα τη πρώτη χρονιά : Berthod ,Fanendo Adi, Γκέκα( 25 γκολ τη πρώτη χρονιά , 13 τη 2ρι) , δανεικό και τζάμπα το καλοκαίρι τον εξελίξιμο Αντρέου από ΑΕΛ λεμεσού
Έτσι ξεχρέωσα , ανέβασα την αξία των παιχτών και την τρίτη χρονιά έφτιαξα υπερομάδα..!!!
1
One Two
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Fri Nov 19, 2010 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησε κανεις save με το καινουριο πακ του Νικ?? Την παλευουν οι νεοι παικτες,Πρανιτς,ατζαγκουν,μπεργκ,αμπειντ?οι πιτσιρικαδες ειναι το ιδιο αχρηστοι η βελτιωθηκε κανενας απ αυτους στο καινουριο πακ? Εγω ειχα ξεκινησει save τον νοεμβρη με το τοτε τελευταιο pack tou Nikck και τους εδιωξα ολους τους μικρους, εκτος απο φουρλανο..απλα θελω να μαθω εαν τωρα που υπολογιζονται για βασικοι οι περισσοτεροι μηπως ειναι καλυτεροι και στα καινουρια πακ?? Ο μαρινακης πιστευω πρεπει να ειναι αρκετα καλος στο FM ,παιζει καλα μεχρι στιγμης στο πρωταθλημα
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”