Μια ιστορία για wrestling fans!!

Ένα βήμα πριν γίνεις επαγγελματίας...
Post Reply
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS: ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΒΔΟΜΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΦΤΑΣΕ και ο Κέην πλέον είναι εξαφανισμένος και στην πραγματικότητα. Η ομάδα κάνει καλή εμφάνιση αλλά μένει στο μηδέν.
Image

Μετά το ματς, ο Πανκ προσπαθεί να τονώσει το ηθικό των παικτών, λέγοντας πως τίποτα δεν τέλειωσε και πως η ομάδα παραμένει αήττητη τουλάχιστον. Όμως, διακόπτεται από τον ΗΗΗ, που εισβάλει μαινόμενος στα αποδυτήρια!
Image
-Τι δεν καταλάβατε; Όταν λέω μόνο νίκες, εννοώ ΜΟΝΟ νίκες!!! Αν δεν θέλετε να έχετε την τύχη του Λομέλι ή ακόμα χειρότερα του Κέην, κοιτάξτε να συνέλθετε, γιατί δεν θα ανεχτώ άλλη ανυπακοή!!!
Φεύγει μαινόμενος, ενώ ο Πανκ τον κοιτά με δολοφονικό βλέμμα.

Οι Κίνγκστον και ΜακΙντάιρ έχουν κληθεί στις εθνικές ομάδες Τζαμάικας και Σκωτίας αντίστοιχα. Καθώς κατευθύνονται μαζί στο πάρκινγκ για να πάνε στο αεροδρόμιο, ο ΗΗΗ τους σταματά:
-Που νομίζετε ότι πάτε εσείς;
-Έχουμε να προλάβουμε αεροπλάνα.. Εγώ για Εδιμβούργο κι ο Κόφι για Τζαμάικα. Εθνικό καθήκον, ξέχασες, ΗΗΗ;
-Εθνικές και μ@λ@κίες!!! Δεν έχετε να πάτε πουθενά.. Η ομάδα σας χρειάζεται πιο πολύ.. Σας απαγορεύω να..
-Δεν μπορείς να μας απαγορεύσεις να φορέσουμε τη φανέλα με το εθνόσημό μας! Δεν έχεις αυτή τη δύναμη ΗΗΗ! Έτσι, Ντρου;
-Ακριβώς.. Κάποιοι άνθρωποι έχουν ακόμα κάποιες αξίες, ΗΗΗ. Για μένα μια από αυτές είναι η σημαία της Σκωτίας και κανείς δεν θα μου απαγορεύσει να την τιμήσω όπως μπορώ.. Πάμε Κόφι!
Οι δυο ποδοσφαιριστές αγνοούν τον ΗΗΗ ο οποίος τους κοιτά μανιασμένος από θυμό να αποχωρούν!
Μοιραία, δέχονται τις συνέπειες:
Image
Image

Στο μεταξύ, πολύ μακριά από εκεί, στις διαβόητες φυλακές Σινγκ Σινγκ, ο Βινς και ο Ετζ είναι ξαπλωμένοι στο άθλιο κελί που μοιράζονται...
Image
Image
..όταν ξαφνικά ανοίγει η πόρτα. Ο δεσμοφύλακας τους ενημερώνει:
-ΜακΜάον, Κόουπλαντ (το αληθινό επώνυμο του Ετζ), βγαίνετε!!! Έγινε έφεση, ορίστηκε εγγύηση και πληρώθηκε. Πάρτε τα ρούχα σας, ντυθείτε και τσακιστείτε φύγετε από τη φυλακή μου!!
Οι δυο άντρες ντύνονται γρήγορα.. Παραλαμβάνουν τα προσωπικά τους αντικείμενα και βγαίνουν από την κεντρική πύλη. Εκεί τους περιμένει ο άνθρωπος που πλήρωσε την εγγύηση...
Spoiler: show
...ο ΗΒΚ!!!!!!!!!!!!!
Image
Οι τρεις άντρες κοιτάζονται στα μάτια για αρκετά δευτερόλεπτα και τελικά ο ΗΒΚ λέει: "Πλησιάζει η ώρα..."
Ο Βινς και ο Ετζ γνέφουν καταφατικά και το επεισόδιο κλείνει με τους τρεις άντρες να φεύγουν προς διαφορετικά σημεία...
ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΒΔΟΜΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
MyLoveIsNba
Lifetime Ban - Allias
Lifetime Ban - Allias
Posts: 279
Joined: Sat Jul 21, 2012 9:29 am
Football Manager της ομάδας: Ψάχνω
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΘΕΟΣ -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχεις μεγαλη εμπνευση!Εισαι γιγαντας -ypoklinomai
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Τι να πω? Απλά θεός!
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS: ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΟΓΔΟΟ

Το τελευταίο θύμα της τυρρανίας του ΗΗΗ γίνεται ο θηριώδης Ράημπακ. Ο λόγος; Απλά έπεσε πάνω στον ΗΗΗ κατά λάθος στο διάδρομο!
Image

Η ομάδα στα αποδυτήρια συζητά για αυτό το θέμα και ο Πανκ βγάζει από την τσέπη του ένα χαρτάκι, το οποίο γράφει "ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ. ΕΛΑ ΜΟΝΟΣ..
-Αυτό το βρήκα στον σάκο μου.. Το ένστικτό μου λέει πως πολύ σύντομα έρχεται βοήθεια!
-Κι αν είναι παγίδα; Θα έρθω κι εγώ μαζί σου..
-Ας μην το ρισκάρουμε, Σίνα.. Καλύτερα μόνος μου. Άλλωστε, τι χειρότερο να μου συμβεί από αυτό που ήδη συμβαίνει..
Όλοι του εύχονται καλή τύχη.

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΦΤΑΣΕ, ο Κέην είναι ακόμα άφαντος, το ομαδικό πνεύμα όμως είναι ακόμα εδώ.
Image

Μετά το ματς, ο ΗΗΗ μιλά άσχημα στον Μπράιαν για μια χαμένη ευκαιρία του να κάνει το 3-0!
-Αν ξαναδώ τέτοια αστοχία, θα υποστείς σοβαρές συνέπειες..
-Σαν τι, ΗΗΗ; Τι χειρότερο μπορεί να μου συμβεί από το να έχω εσένα κουμανταδόρο και νταβατζή της ομάδας;
-ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ, ΤΙΠΟΤΕΝΙΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ!! ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΝ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ! ΣΕ ΔΙΩΧΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!
Όλοι πάγωσαν από αυτή την ανακοίνωση.. Ο Πανκ όμως με περίσσιο θάρρος και θράσος πήρε το λόγο.
-Σαν πολλά δεν έκανες, ΗΗΗ; Σαν αρχηγός της ομάδας, θέτω βέτο στην απομάκρυνση του Ντάνιελ από την ομάδα! Λοιπόν, θα διώξεις και μένα η θα φωνάξεις τον Τέηκερ να μας κάνει ντα;
Image
-Παίζεις με την τύχη σου, Πανκ.. Εντάξει λοιπόν, ο Μπράιαν μένει. Αλλά εμείς οι δυο δεν τελειώσαμε ακόμα..
Image

Ο Πανκ ένιωσε μια μικρή ανησυχία, αλλά δεν προλάβαινε να κάνει τίποτα άλλο. Είχε ραντεβού με τον μυστηριώδη αποστολέα.. Μπαίνει μέσα στο σκοτεινό γυμναστήριο...
Image
...και μια φωνή από πίσω του τον ξαφνιάζει:
-Άργησες, Πανκ..
-Βινς, τι θες εδώ;;!!;; Νόμιζα πως είσαι φυλακή!
-Αποφυλακίστηκα.. Έχω μισοτελειωμένες δουλειές εδώ. Μαθαίνω πως ο ΗΗΗ κάνει ότι θέλει και προσπαθεί να καταστρέψει την ομάδα.
-Έτσι είναι, Βινς.. Με τη δύναμη της τεφροδόχου έχει βγάλει νοκ άουτ τους Λομέλι, Κίνγκστον, ΜακΙντάιρ, Ράημπακ και σήμερα πήγε να διώξει τον Μπράιαν χωρίς λόγο.. Έβαλε κι εμένα στο στόχαστρό του, δεν νομίζω να αργήσει να κάνει την κίνησή του..
-Γι' αυτό λοιπόν, είμαι εδώ. Μαζί θα τον διώξουμε.. Και με την βοήθεια του μόνου ανθρώπου που μπορεί να του αποσπάσει την δύναμη της τεφροδόχου..
Από τις σκιές, προς μεγάλη έκπληξη του Πανκ, βγαίνει η φιγούρα του μασκοφόρου Κέην!! Με κάποιον τρόπο, ο Βινς τον είχε βρει και είχε εξασφαλίσει τη βοήθειά του, λοιπόν; Σαν να άκουσε τη σκέψη του, ο Βινς του απαντά..
-Αυτός με βρήκε. Είχε κι αυτός απ' ότι φαίνεται μισοτελειωμένες υποθέσεις με τον αδερφό του και μου πρόσφερε τη βοήθεια του.. Το σχέδιο έχει ως εξής:

Το επεισόδιο κλείνει με τους δυο άντρες να συνομιλούν μπροστά στον αμίλητο Κέην. Η κάμερα απομακρύνεται, βγαίνει από το δωμάτιο και ακριβώς από έξω είναι ο ΗΗΗ με την τεφροδόχο που κρυφακούει, χαμογελώντας πονηρά...
Image

ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΟΓΔΟΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματα και θαυματα γινονται! ;)
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δωσε κιαλλο επεισοδιο στον λαο!
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!! συνέχισε έτσι φίλε μου!
MyLoveIsNba
Lifetime Ban - Allias
Lifetime Ban - Allias
Posts: 279
Joined: Sat Jul 21, 2012 9:29 am
Football Manager της ομάδας: Ψάχνω
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ότι και να πω είναι λίγο...
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS: ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΝΑΤΟ

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΦΤΑΣΕ και η ομάδα διατήρησε το αήττητο για ακόμα μια αγωνιστική.
Image

Σε κάποια στιγμή του αγώνα, οι προβολείς του σταδίου σβήνουν στιγμιαία και με το που ανάβουν ξανά, ο Πανκ σφαδάζει στο έδαφος! Ο ΗΗΗ στην κερκίδα χαμογελά...
Image

Μετά το ματς, ο ΗΗΗ υπερηφανεύεται στα αποδυτήρια για το καινούριο του κατόρθωμα!
-Ελπίζω να μην χρειαστεί να σας δώσω άλλο μάθημα! Ο πολυαγαπημένος σας αρχηγός μου πήγε κόντρα και ιδού: για ένα μήνα δεν θα τον ξαναδείτε να αγωνίζεται! Δεν φοβάμαι κανέναν σας!
-Μη λες μεγάλα λόγια, ΗΗΗ!!
Ο Βινς και ο Κέην εισέρχονται στα αποδυτήρια και ο ΗΗΗ δείχνει έκπληκτος!
-Νόμιζα πως σε ξεφορτώθηκα για πάντα, Βινς.. Τι δουλειά έχεις εδώ;
-Δεν με ξεφορτώθηκες για πάντα, ΗΗΗ, αλλά θα σου δώσω την ευκαιρία να το κάνεις! Βινς ΜακΜάον και Κέην εναντίον ΗΗΗ και Αντερτέηκερ, εξηντάλεπτο άιρον-μαν ματς, τελική κυριαρχία, ο χαμένος είναι στο έλεος του νικητή. Τι λες;
Ο ΗΗΗ διστάζει, δείχνει να το σκέφτεται χίλιες φορές πριν απαντήσει.
-Αργά ή γρήγορα, εκεί θα καταλήξουμε, ΗΗΗ. Μην το καθυστερείς.. Παραμέρισε το φόβο σου και...
-ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΒΙΝΣ!!! Αφού το θες, έτσι, θα γίνει! Την άλλη βδομάδα μετά το ματς με τη Φιλαδέλφεια, επιστρέφουμε στο ρινγκ για ppv! Το όνομα που του ταιριάζει είναι ένα: FINAL BATTLE!!!
Γυρνά στον τραυματισμένο Πανκ και του λέει:
-Την προηγούμενη βδομάδα μου πήγες κόντρα, σου είπα ότι θα μου το πληρώσεις.. Σε τραυμάτισα! Τώρα θα σου πάρω και το περιβραχιόνιο! Αφού θυσιάστηκες για τον Ντάνιελ Μπράιαν, να δούμε τι είναι ικανός αυτός να κάνει για σένα.. Στο PPV θα παλέψει αυτός στη θέση σου ενάντια σε όλους όσους διεκδίκησαν το περιβραχιόνιο όλο αυτό τον καιρό! Μπράιαν εναντίον Σίνα εναντίον Λέσναρ εναντίον Ντελ Ρίο, μέσα σε κλουβί!!
Πλησιάζει και κοιτά τον Βινς βαθιά στα μάτια...
-Και φυσικά, Βινς και Κέην εναντίον ΗΗΗ και Αντερτέηκερ σε 60-minutes Iron Man Match! Θέλω να θυμάσαι Βινς όταν σε αποτελειώσουμε πως εσύ το προκάλεσες αυτό στον εαυτό σου...
Image

Ο ΗΗΗ αποχωρεί αφήνοντας πίσω τα παγωμένα βλέμματα των παιχτών στα αποδυτήρια. Τα φώτα σβήνουν και η καμπάνα του Τέηκερ λήγει το επεισόδιο...

ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΝΑΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Φοβερός!!
MyLoveIsNba
Lifetime Ban - Allias
Lifetime Ban - Allias
Posts: 279
Joined: Sat Jul 21, 2012 9:29 am
Football Manager της ομάδας: Ψάχνω
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

RESPECT -ypoklinomai
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δωσε και αλλο λεμε!!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WWE VS MLS: ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΡΙΑΚΟΣΤΟ

Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΦΤΑΣΕ και η ομάδα λίγο πριν το καθοριστικό ppv δείχνει να μην χάνει την ενότητά της.
Image

Έτσι, στην τελική στροφή του πρωταθλήματος, η ομάδα διεκδικεί με αξιώσεις την είσοδο στα πλέη-οφφ, παρά τις αντιξοότητες.
Image
Spoiler: show
Οι τρεις πρώτες ομάδες κάθε περιφέρειας, προκρίνονται αυτόματα στα πλέη-οφφ, ενώ οι τέσσερις καλύτερες της συνολικής βαθμολογίας, θα διεκδικήσουν τα εναπομείναντα δύο εισιτήρια.
Μετά το ματς, και λίγο πριν το ppv, οι τέσσερις συμμετέχοντες στον αγώνα για το περιβραχιόνιο, συναντιούνται στα αποδυτήρια με τον τραυματία Πανκ. Ο πρώτος που παίρνει το λόγο είναι ο Σίνα.
-Πανκ, σου έχω πει πως η γνώμη μου για σένα ως αρχηγός, είναι η καλύτερη. Θέλω να ξέρεις πως αν τυχόν κερδίσω σήμερα, θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τα βήματά σου.
-Βλακείες.. Εγώ πιστεύω πως θα γίνω ακόμα καλύτερος. Η ομάδα χρειάζεται τον Ντελ Ρίο σαν αρχηγό.
Ο Μεξικάνος, μπροστά στην προοπτική να γίνει αρχηγός, βγάζει πάλι τον αλαζονικό εαυτό του και στο ίδιο μήκος κύματος κυμαίνονται και οι δηλώσεις του Λέσναρ.
-Ήρθε η ώρα αυτή η ομάδα να βρει τον ιδανικό αρχηγό στο πρόσωπό μου.. Δεν θα λυπηθώ κανέναν σας..
Οι τρεις διεκδικητές αποχωρούν και αφήνουν τους Μπράιαν, Πανκ μόνους.
-Ντάνιελ, ξέρω ότι έχεις δύσκολη αποστολή, αλλά σου έχω εμπιστοσύνη.. Καλή επιτυχία!
Ο Μπράιαν δεν απαντά.
Image

Λίγες πόρτες παραπέρα, ο Βινς ετοιμάζεται για τον αγώνα του, όταν εισβάλλει αλαφιασμένος ο Ετζ.
-Τι τρέχει, Ετζ; Δεν ξέρεις πόσο κρίσιμη είναι η αποψινή βραδιά; Μην με ενοχλείς..
-Βινς, πρέπει να το δεις αυτό.. Δεν θα το πιστέψεις!!
-Ότι κι αν είναι μπορεί να περιμένει..
-Όχι, Βινς.. Αυτό δεν μπορεί!
Ο Ετζ βγάζει ένα dvd που γράφει πάνω "ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 2: ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ".
Η περιέργεια του Βινς εξάπτεται, ο Ετζ βάζει το dvd και ο Βινς το παρακολουθεί με τεράστια έκπληξη, ένας κόμπος ανεβαίνει στο λαιμό του και, με μισοσβησμένη φωνή, λέει:
-Πρέπει να αλλάξουμε το σχέδιο απόψε.....

Λίγες πόρτες παραπέρα, ο ΗΗΗ ετοιμάζεται για τον αγώνα. Δίπλα του αναπαύεται η τεφροδόχος. Χτυπά η πόρτα και μπαίνει ο...
Spoiler: show
... ΗΒΚ!!! Αφού κοιτάζονται για μερικά δευτερόλεπτα, ο Σων Μάικλς τελικά λέει: "Πλησιάζει η ώρα... Ο ΗΗΗ γνέφει καταφατικά.
Image
Το επεισόδιο κλείνει με τον ΗΒΚ να κοιτά την τεφροδόχο και να χαμογελά συνωμοτικά προς τον ΗΗΗ..
ΤΕΛΟΣ ΤΡΙΑΚΟΣΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ


FINAL BATTLE MATCHCARD

DANIEL BRYAN VS BROCK LESNAR VS JOHN CENA VS ALBERTO DEL RIO FATAL-4-WAY STEEL CAGE MATCH
If Daniel Bryan wins, CM Punk remains team captain.

VINCE MCMAHON & KANE VS HHH & UNDERTAKER 60 MINUTES IRONMAN TAG TEAM MATCH
The winning tag team takes control of the WWE VS MLS project.

Spoiler: show
Το πολύ μέχρι αύριο το βράδυ θα έχει συνέχεια. Θα απαντηθούν άραγε τα παρακάτω ερωτήματα;
-Ποιός θα είναι ο αρχηγός της ομάδας μετά το ppv;
-Τι είδε ο Βινς στο dvd και ταράχτηκε τόσο πολύ;
-Ποιός είναι ο μυστηριώδης ρόλος του ΗΒΚ;
-Ποιός θα κάνει κουμάντο στην ομάδα στην προσπάθειά της να μπει στα πλέη-οφφ;
Απομένουν ακόμα 5-6 επεισόδια και η Wrestlemania για το τέλος της ιστορίας αυτής. Stay tuned!
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-ypoklinomai
Post Reply

Return to “Περιφερειακό”