Training.

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
Tromponeas
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Mon Jun 18, 2012 3:35 pm
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαι στην Chelsea(εχοντας κατσει στον ΠΑΟ 5 χρονια σηκωνοντας 2 Ch. L.) εν ετει 2021, οπου εχω φερει την Chelsea στην πιο ψηλη θεση στα rankings παγκοσμιως με αλλα 2 Ch. L. και 4/4 πρωταθληματα Αγγλιας, που σημαινει οτι σχεδον ολοι οι coaches που υπαρχουν θα θελουν να ερθουν σε εμενα. Επισης, στο scouting knowledge εχω exhaustive, πραγμα που σημαινει οτι εχω πολυ ευρεια γνωση ολων των αγορων τοσο σε παιχτες οσο και σε coaches. Στις 4 κατηγοριες του fitness & goalkeepers εχω 5 αστερια σε καθε μια. Αλλα στις υπολοιπες 5 (Tactics, Ball Control, Defending, Attacking, Shooting) εχω αναγκαστικα 4.5 αστερια σε καθε κατηγορια, διοτι δεν μπορω και δεν εχω βρει ΠΟΤΕ coach που να εχει 5 αστερια σε μια απο αυτες τις κατηγοριες. Εχω coaches με αριστα στατιστικα αλλα και παλι κανεις δεν μου βγαζει 5 αστερια. Any tips πως μπορω να εχω 5 αστερια και σε αυτες τις κατηγοριες coaching?
User avatar
dem0nhunter
Backup
Backup
Posts: 895
Joined: Mon Feb 27, 2012 6:00 pm
Football Manager της ομάδας: Botswana U20
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π., Arsenal
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

είναι καλύτερο να βάζεις έναν μόνο coach σε κάθε κατηγορία (π.χ. ball control, defending κλπ) και όχι σε πολλές κατηγορίες τον ίδιο, τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω για να έχω το maximum του κάθε coach. :-D
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

κοιτα φίλε, όσο προχωράνε τα σεηβ καμια φορά απλά δεν υπάρχουν στον κόσμο. εγώ θυμάμαι καποτε δεν έβρισκα με 4,5 αστέρια σε μια κατηγορία. πάντως, εκει που είναι 4,5 αστερια αναγκαστικά λόγω έλλειψης αλλων, πάρε νεαρούς (=εξελιξιμους) κοουτς. μπορεί στο μέλλον να 5αστερισουν. όπως και οι 5αστεροι σου θα 4,5στερισουν καποτε λογικά. ότι γεροπαίκτες έχεις να τους προτείνεις να σταφισουν όταν μεγαλώσουν, μήπως βγάλεις καμια προπονητάρα. εβγαλα έτσι τον vargas και τον alvarez στην ΑΕΚ, 4,5στεροι both. ελπίζω να σε βοήθησα
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”