Από την Npower league 1 στην Championship

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
User avatar
Navakos Bianconeri
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Mar 19, 2012 6:41 am
Football Manager της ομάδας: Γιουβέντους
Αγαπημένη Ομάδα: OΛYMΠIAKOΣ
Status: Αν δεν εκτιμούν την παρουσία σου, κανε τους να εκτιμήσουν την απουσία σου.
Location: Νίκαια, Αττικής
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα κ από μένα! Νέος στο forum και είπα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία της 3ης Αγγλίας η αλλιώς Npower league 1. Είπα να ξεκινήσω ένα δεύτερο save, που να είναι πιο προκλητικό! Ξεκινάω λοιπόν με την AΓAΠHMENH Notts County! Από μπάτζετ 0. Από παίκτες μέτρια. Από προπονητικές εγκαταστάσεις 0. Ήταν όντως πρόκληση ! Για να μην μακρυγορώ, την ανεβάζω κατευθείαν στην Championship, κάνοντας νταμπλ, κατακτώντας κ το Johnstone's Paint Trophy. Όσον αφορά τα FA Cup & League Cup αποκλείστηκα από Blackpool & Nottingham Forest αντίστοιχα. Από την συμπολίτισσα Forest αποκλείστηκα στον τρίτο γύρο του League Cup, έχοντας αποκλείσει προηγουμένως, Huddersfield & Scunthorpe.
Φέτος στην Championship, ήμουν πρώτος για τις πρώτες 4 αγωνιστικές κ μετά άρχισε η κατηφόρα... Τώρα είμαι τέλη Δεκέμβρη κ είμαι 24ος... Κ το παράτησα... Ίσως το συνεχίσω κάποια στιγμή!
So lock up your daughter and lock up your wife, lock up your back door, And run for your lives... The man is back in town...so don't you mess around!
Post Reply

Return to “Αποθήκη”