FM 2012 ADBOARDS MEGA PACK - ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ PATCH 12.1.1

Backrounds, δυχτια, μπάλες και ότι άλλο γραφικό μπορεί να γίνει edit στο νέο FM2012!
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βρε αντι για πινακίδες εννοω να έχει συνθήματα ... δεν είμαι και πολύ σχετικός με αυτά, background και να φτιάχνω καμια φανέλα, μέχρι εκεί :oops:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Συνθήματα στις πινακίδες? Οκ, αυτό γίνεται, αλλα ακούγεται κάπως....:)
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote:βρε αντι για πινακίδες εννοω να έχει συνθήματα ... δεν είμαι και πολύ σχετικός με αυτά, background και να φτιάχνω καμια φανέλα, μέχρι εκεί :oops:

Σου εφτιαξα πινακίδες με πανό της ORIGINAL. Προσπάθησα να φτιάξω πινακίδες με συνθήματα αλλά στην απεικόνιση του αγώνα φαινόταν σαν μουντζούρα.

Κοίταξε το παρακάτω link από το youtube και πες μου τις εντυπώσεις σου. Αν σου αρέσει μπορούμε να το βάλουμε σε κάποιο πακέτο.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q_kO8Z0J7SU[/youtube]

ansta1970

ΥΓ. έχει ελάχιστο κόσμο γιατί είναι φιλικό προετοιμασίας.
Last edited by ansta1970 on Fri Nov 25, 2011 12:15 am, edited 1 time in total.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είσαι θεός ... πολύ ωραίο πραγματικά. Να αν στο μέλλον κάποια στιγμή μπορούσες να τα βγάλεις σε πακέτο θα ήταν πολύ ωραίο :hello1: :notworthy:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote:Είσαι θεός ... πολύ ωραίο πραγματικά. Να αν στο μέλλον κάποια στιγμή μπορούσες να τα βγάλεις σε πακέτο θα ήταν πολύ ωραίο :hello1: :notworthy:
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Επειδή μάλλον θα καθυστερήσει να φτιαχτεί πακέτο με πανό ομάδων, αν θες μπορώ να σε βοηθήσω να εντάξεις το πανό της original στο δικό σου παιχνίδι.

Το μόνο που θέλω να μου πείς είναι σε ποιές διοργανώσεις θέλεις να το βλέπεις (π.χ. superleague και κύπελλο Ελλάδος ή και champions league?) και εγώ θα σε κατευθύνω ανάλογα για να το ανεβάσεις.

Περιμένω την απάντησή σου.

ansta1970
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

μου τα εμφανίζει και στην premier league.είναι σωστό αυτό;
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

patra1989 wrote:μου τα εμφανίζει και στην premier league.είναι σωστό αυτό;
Εγινε διόρθωση και διέγραψα τα ελληνικά τοπικά πρωταθλήματα. Τώρα όταν κατεβάσεις το MEGA PACK θα μπορείς να παίζεις σε οποιοδήποτε πρωτάθλημα. Κόιτα το αρχικό Post

ansta1970
Last edited by ansta1970 on Sun Dec 04, 2011 9:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ansta1970 wrote: Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Επειδή μάλλον θα καθυστερήσει να φτιαχτεί πακέτο με πανό ομάδων, αν θες μπορώ να σε βοηθήσω να εντάξεις το πανό της original στο δικό σου παιχνίδι.

Το μόνο που θέλω να μου πείς είναι σε ποιές διοργανώσεις θέλεις να το βλέπεις (π.χ. superleague και κύπελλο Ελλάδος ή και champions league?) και εγώ θα σε κατευθύνω ανάλογα για να το ανεβάσεις.

Περιμένω την απάντησή σου.

ansta1970
Να είσαι καλά, όμως δεν παίζω με την ΑΕΚ οπότε δεν με πειράζει. Όποτε βγάλεις τέτοιο πακέτο θα το κατεβάσω μιας και θα είναι μια διαφορετική πινελιά :wink: , αλλά δεν παίζω σχεδόν ποτε Ελληνικό πρωτάθλημα οπότε δεν υπάρχει λόγος. Και πάλι σε ευχαριστώ
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
g-max
Indispensible
Indispensible
Posts: 1554
Joined: Tue Oct 19, 2004 7:17 pm
Football Manager της ομάδας: Veroia United
Αγαπημένη Ομάδα: Veroia
Status: 10+ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FMGREECE
Location: Veroia
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Με το τελευταίο patch δουλεύουν αυτά τα "καλούδια";
G. Gerara The Proud Manager of Veroia United
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”