Κυανέρυθρη Πλατεία

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Μέρα μεσημέρι Ιουλίου και η Πλατεία ήταν άδεια. Όλη; Όχι όλη. Σε ένα μικρό καφέ στο κέντρο της καθόταν μια παρέα πέντε ατόμων και συζητούσαν για ποδοσφαιρικά, κυρίως για τον Πανιώνιο, και αν φέτος είναι ικανός να κάνει μία καλή πορεία και αν μπορέσει να επαναφέρει τη "μπάλα" στη πλατεία. Συγκεκριμένα ο Μιχάλης, ο Μάκης, ο Παναγιώτης, ο Αντρέας και ο Αλέξανδρος πίνανε τις φραπεδιές τους και το χαν ρίξει στο ταβλάκι. Μέχρι που πετάγεται ο Μιχάλης:
(Μιχ.) - Μα καλά ρε μ...κες ακούσατε τι εγινε με τον Λεμονη; Η διοικηση της ΠΑΕ εβγαλε ανακοινωση οτι λυνεται η συνεργασια γιατι ο sir επειδη ειναι και sir (μη χεσω) ανταμειβεται με 750 χιλιαρικα το χρονο!

(Π.) - Ρε φιλε με δουλευεις? 750 χιλιαρικα το χρονο δεν βγαζει η ομαδα απτα εισητηρια!

(Μακ.) - Ρε Άλεξ βρηκα πουλεν στο νεο fm! Pulhac! Ψαξτον να τον δεις φιλε, βγαζει ματια!

- Εδω ο κοσμος καιγεται Μακη και συ το χαβα σου!

(Αν.) - Ε Αλεξανδρε! Γιατι δεν πας ρε μ...κα να σε δοκιμασουνε στον Πανιωνιο; Μιας που εβγαλες και το διπλωμα προπονητικης με τον καλυτερο βαθμο και εκανες και την απολυτη πτυχιακη, θα πρεπει να αρχισεις να κανεις τα κονε σου.

- Αυτα τα κονε θα μας φανε ρε Αντρικο. Δεν ειμαι εγω για τετοιες χυλοπιτες ρε! Με το που θα ακουσουν το ονομα μου θα γελανε και οι πετρες. Αυτοι θελουν κανα Βλαχο, καναν τετοιο... Ιστοριες για αγριους δηλαδη.

(Αν.) - Ναι αλλα ο καπιταλισμος υποτιθεται ειναι ενα συστημα ευκαιριων! Το θεμα ειναι να τις αρπαζουμε!

- Να τον χεσω τον Καπιταλισμο σου!

(Μακ.) - Αλεξ! Ξεκολλα καλα σου λεει ο Αντρεας. Θα εισαι πολυ in προπονητης! Προπονητης Νεας Γενιας! Χαχαχαχαχα!

- Σιγα μην ειμαι και ο Terminator! Τελωσπαντων. Θα περασω ρε μαγκες για σας να αφησω το νουμερο του κινητου μου στα γραφεια του Ερασιτεχνη και βλεπουμε.. Ουτως η αλλως φτηνος ειμαι, νεος ειμαι, φιλοδοξιες εχω,...

(Π.) - Ερχεται η χυλοπιτα απο τωρα!

Και ετσι ο Αλεξ με την τελευταια κουβεντα που ακουσε να ειναι περι χυλοπιτας, ξεκινησε για τα γραφεια της ΠΑΕ. Μπαινει μεσα στη Θυρα 5 και βρισκεται αντιμετωπος με τις σκαλες.

-Τωρα να παρω τις δεξια η τις αριστερα; Γ%#ω τη π&$%#@να μου μεσα, ουτε μια ρεσεψιον δεν υπαρχει εδω περα! Θα παρω τις αριστερες να δω που οδηγουν.

Ανεβαινοντας, σκεφτοταν αν πηρε οντως τα σκαλια που οδηγουν στα γραφεια ή οχι.
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλη αρχη με Πανιωνιο!!!
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Στο τελος της σκαλας ηρθε αντιμετωπος με δυο πορτες. Και τωρα τι(;), σκεφτηκε..
Δεν περασαν ουτε δεκα δευτερολεπτα και το αυτι του επιασε κατι συνομιλιες μεσα απτην πορτα που βρισκοταν στα δεξια του.
Να χτυπήσω τωρα η οχι; Εγειρε πιο κοντα και ακουμπησε το αυτι στη πορτα να ακουσει.

- Μα κυριε Γερασιμε η ομαδα οικονομικα δεν ειναι και στα καλυτερα της. Χρειαζομαστε ενα προπονητη ο οποιος να ανταμειβεται κυριολεκτικα με γλυφιτζουρια και τσιχλες για να τα βγαλουμε περα. Καλυτερα να κοιταξουμε στην ελευθερη αγορα γιατι εκει ειναι που υπαρχουν τα φτηνα "διαμαντακια". Αν θελετε βεβαια εχω και εναν ξαδελφο ...
- Σταματα Γιωργο με τον ο ξαδερφο σου συνεχεια, μας εχεις τρελανει.. Αμαν πια! Τι το ειδες εδω; Δημοσιο;

Πριν προλαβει καλα καλα να ακουσει τη συνεχεια της συνομιλιας, ο Αλεξανδρος αισθανθηκε ενα αγγιγμα στον ωμο. Γυρισε και σκιαχτηκε!
Image Ενας πιθηκος 2 μετρα με μαυρο μπλουζακι, εμοιαζε με ατομο της νυχτας, τον εβλεπε φανερα εκνευρισμενος:

- Τωρα εσυ τι εισαι; του ειπε.. Δημοσιογραφος η Παπαρατσεος;

- Εμμμ.. Ξερετε.. Εγω...

- Οτι και να σαι, να ξερεις πως η περιεργια εφαγε τη γατα. Παμε μεσα χερακι χερακι τωρα, για να μην εχουμε αλλα, να απολογηθεις και να πεις στον κυριο Βεντουρη τι ακουσες.

Ο Αλεξανδρος τα χασε. Το βαρυ χερι, του -κατα πασα πιθανοτητα- μπραβου, τον πιανει απτον γιακα, τον σηκωνει και τον -κυριολεκτικα- πεταει μεσα στο γραφειο.

(Βεντουρης) - Ωπ! Τι εχουμε εδω; Εσυ Κωστα (ο μπραβος), πως μπαινεις ετσι μες στο γραφειο; Τροπους δεν σου χουν μαθει;
(Κωστας) - Συγνωμη αφεντικο. Επιασα αυτον τον πιτσιρικα να κατασκοπευει εξω απτη πορτα.
(Β) - Σιγα μην τον στειλαν και για σαμποταζ! Τι καχυποπτος ανθρωπος εισαι εσυ βρε παιδακι μου. Δεν αναρωτιεμαι γιατι σε στειλαν πισω απτο πολεμο στο Ιρακ.. Εσυ φιλε μου τι κανεις εδω; Δεν ξερεις οτι ειναι ιδιωτικος χωρος και δεν επιτρεπεται να μπαινει ο καθενας εδω μεσα;
- Εμ, να, εψαχνα τη γραμματεια, και το μερος εδω δεν εχει ουτε ρεσεψιον! Τι να κανω.. Ακολουθησα τα λαθος σκαλια!
- Και τι ακριβως ηθελες στη γραμματεια; Να βγαλεις καρτα φιλαθλου;
- Οχι κυριε Βεντουρη. Ηθελα να αφησω το τηλεφωνο μου για την θεση του προπονητη, ειπε με θαρρος ο Αλεξανδρος.
- Να κανεις τι;

Γελια ξεσπασαν μεσα στο γραφειο, και ο Αλεξανδρος κοκκινησε ολοκληρος. Μεχρι που πεταχτηκε και ειπε με πεισμα:
- Να, ξερετε εγω, μολις τελειωσα τη σχολη προπονητικης, και εμαθα οτι ο κυριος Λεμονης παραιτηθηκε και...
- Να σε κανω τι βρε παιδι μου εσενα; Ουτε μια προταση δεν μπορεις να συνταξεις.
- Εμ, ειπα να κανω μια προσπαθεια μπας και, και πιστεψα οτι μπορει να χρειαστω για καποια δουλεια εδω περα.
- Μαλιστα. Το ονοματακι σου;
- Αλεξανδρος.
- Ωραια. Αφησε μου το τηλεφωνο σου και ο Κωστας θα σε συνοδεψει κατω. Θα σε ειδοποιησουμε αν χρειαστουμε ball boy.

Γελια παλι μεσα στο γραφειο. Ο Αλεξανδρος στραβομουτσουνιασε και ακολουθησε τον Κωστα στην εξοδο.

- Μικρε, ωρα να φευγεις. Μην σε ξαναπιασω εδω κοντα γιατι, ξερεις, εγω, κοβω. , προσθεσε κοφτα ο μπραβος.
- Θα τα ξαναπουμε, απαντησε ο Αλεξανδρος.
Last edited by Bianconerri on Sun Nov 06, 2011 6:41 pm, edited 1 time in total.
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
@andreas35 Ευχαριστω φιλε για το πρωτο ποστ! :D :D :D
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή φίλε μου
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε και μην μασας η κρεατινη τον εχει κανει τουμπανο τον μπραβο :P (:
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bianconerri wrote:
-Τωρα να παρω τις δεξια η τις αριστερα; Γ%#ω τη π&$%#@να μου μεσα, ουτε μια ρεσεψιον δεν υπαρχει εδω περα! Θα παρω τις αριστερες να δω που οδηγουν.

Ανεβαινοντας, σκεφτοταν αν πηρε οντως τα σκαλια που οδηγουν στα γραφεια ή οχι.
Χαχαχαχ, παντα τις δεξιες ρε συ.
Και στην πορτα χτυπα το κουδουνι γιατι δε θα σου ανοιξουν ποτε διαφορετικα. :P

Καλη συνεχεια :!:
Και προφανως να τονισουμε οτι το ονομα της ιστοριας ειναι το ονομα της νεας εφημεριδας του Πανιωνιου, ευχαριστουμε για το προμοσιον :D
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tην επομενη μερα ο Αλεξανδρος λαμβανει ενα μυνημα στο κινητο του.

<<Καλησπερα κ.Χαϊκάλη. Εκ μερους του κ.Βεντουρη και ολου του συμβουλιου του Ερασιτεχνικου καναμε δεκτη τη προταση σας για να αναλαβετε τον Πανιωνιο. Στις 14:00 θα περασει απο το σπιτι σας ενας εκπροσωπος μας για να σας κανει γνωστη την ωρα και το μερος στο οποιο θα πρεπει να παραβρεθειτε για να υπογραφτει η συμφωνια. Οι αποδοχες σας θα φτανουν τα 150 χιλιαδες ευρω το χρονο, και η διαρκεια του συμβολαιου θα ειναι 1+1 χρονος. Η ρητρα σας θα ανερχεται στις 590 χιλιαδες ευρω και θα σας παραθεσουμε και μια λιστα με ολο το προπονητικο τιμ, το επιτελειο και τους παικτες τις ομαδας.>>

Απιστευτο! Προσληφθηκα στον Πανιωνιο! Ο Αλεξανδρος ετρεξε να το διαδοσει στους φιλους του και καθως ετρεχε ακουει παλι το κινητο να χτυπαει!

- Παρακαλω;...
- Τι παρακαλας ρε μ$#!@κα! Πες μου οτι το πιστεψες!
- Τι εννοεις αν το πιστεψα;
- ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, ακουστηκαν γελια απτην αλλη γραμη του τηλεφωνου. Ο Πανος ειμαι! Εμεις σου στειλαμε το μυνημα για πλακα! Το πηρες στα σοβαρα; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Εκλεισε το τηλεφωνο. Κρυος ιδρωτας ελουσε το προσωπο του. Κοκκινησε. Πριν προλαβει να συνελθει ξαναχτυπησε το κινητο του.

- Τι θελετε ρε μ!%$#%ες!; Πλακες ειναι αυτες;
- Δεν ξερω αν ειναι πλακες η οχι, απαντησε η αλλη γραμμη, αλλα αν θες να γινεις προπονητης του Πανιωνιου θα πρεπει να μιλας καλυτερα!, απαντησε ο καλων.
- Οχι αλλο καρβουνο! Ποιος ειναι παρακαλω;
- Εκ μερους του κ.Βεντουρη τηλεφωνω. Εχετε ραντεβου αυριο στις 4 το μεσημερι στο La Pasteria της Ν.Σμυρνης. Να ειστε εκει. Φροντιστε να αφησετε σπιτι τη "συμπεριφορα" σας. Ευχαριστω πολυ.

- ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ; Θα μου πεσει ο ουρανος στο κεφαλι!, αναφωνησε ο Αλεξανδρος. Τελικα τι παικτηκε;
Μακαρι να μπορουσε να απαντηθει αυτο το ερωτημα. Αλλα πρεπει να κανει υπομονη μεχρι αυριο για να απαντηθει. Και μεσα του ο Αλεξανδρος το ξερε πως αν δεν κυνηγισεις το ονειρο σου, δεν προκειται να πραγματοποιηθει.

Spoiler: show
Χαχαχαχ, παντα τις δεξιες ρε συ.
Και στην πορτα χτυπα το κουδουνι γιατι δε θα σου ανοιξουν ποτε διαφορετικα.

Καλη συνεχεια
Και προφανως να τονισουμε οτι το ονομα της ιστοριας ειναι το ονομα της νεας εφημεριδας του Πανιωνιου, ευχαριστουμε για το προμοσιον
Ευχαριστω φιλε! Και το γνωριζω οτι ετσι ονομαζεται η εφημεριδα! Χθες το ακουσα στα μεγαφωνα. :D
Οσο για τις σκαλες τελικα πρεπει να επελεξα τις σωστες!
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Την επομενη μερα στο La Pasteria ο Αλεξανδρος καθοταν απτις 3 μονος του στο τραπεζι, ειχε κατεβασει 2 μακαροναδες, ειχε πιει τις μπυριτσες του και περιμενε την συναντηση αγχωμενος.
Οπου ξαφνου σκαει μια μαυρη BMW. Μαυρη. Μαύρη και άραχνη. Φιμε τζαμια και ιστοριες για αγριους. Απο μεσα βγηκαν 2 ατομα. Ο ενας ξεχωριζε απο μιλια. Ηταν ο Κωστας. Ο αλλος; Ενας γερακος με γυαλακια με ενα μπλε πουκαμισακι, γεματος ρυτιδες. Image Ο κυρ.Γερασιμος.

Ο Αλεξανδρος απταιστος γνωστης του Savoir Vivre (μη χεσω) σηκωθηκε και εσφιξε τα χερια με τον Βεντουρη.
- Καλησπερα κυριε Βεντουρη.
- Γερασιμος για σενα μικρε. Καθησε.
Να τα μας... σκεφτηκε.
- Λοιπον. Δεν θα πουμε πολλα λογια. Πηραμε τηλεφωνο στη σχολη σου, εεε ψιτ σερβιτορε πιασε μια κανατα κοκκινο! Συνεχιζω, πηραμε τηλεφωνο που λες στη σχολη σου και μονο καλα λογια ακουσαμε για σενα. Χθες στο συμβουλιο επειδη εβλεπα οτι οι επιλογες μας ηταν "λιγες" και μεταφορικα και κυριολεκτικα, εφερα την προταση σου. Απτα 150 ατομα την δεχτηκαν τα 76, τα φιλαρακια μου δηλαδη, δεν ξερω αν με πιανεις, και πλεον με την υπογραφη αυτου του συμφωνητικου που περιεχει και το συμβολαιο σου μεσα, γινεσαι επισημα και προπονητης του Ιστορικου μας συλλογου. Σε περιμενει ενα αμαξι εξω, σε περιπτωση που το υπογραψεις για να μεταβεις στο προπονητικο κεντρο στο Κορωπι. Λοιπον. Διαβασε το και περιμενω την απαντηση σου αμεσα. Δεν εχουμε χρονο για πολλα πολλα.
Αυτος ο γερακος το παιζει λακωνικος, σκεφτηκε ο Αλεξανδρος. Ωραια θα απαντησω και γω λακωνικα.
- Δεχομαι.
Ο Κωστας φουσκωσε τα μουσκουλα του, σηκωσε το δεξι του φρυδι και επιασε τον Αλεξανδρο απτο μπρατσο.
- Ελα μαζι μου, του ειπε.

Μπηκαν στο αμαξι και σε μιση ωριτσα ηταν στο Κορωπι. Ο Αλεξανδρος πρωτη φορα εζησε το τρομο στα Λιμανακια, και τοτε καταλαβε τι εννοουσε ο Βεντουρης περι μειωμενου χρονου κτλ.

- Φτασαμε στο Κορωπι. Κατεβειτε, ειπε ο σοφερ.
- Καλωσηρθατε κ.Χαϊκαλη στο προπονητικο κεντρο του Πανιωνιου. Προκειται για ενα συγχρονο κεντρο προπονησης το οποιο ειναι αρκετο να ικανοποιησει τις απαιτησεις της ομαδας μας. Ας περασουμε στα αποδυτηρια να γνωρισετε τα παιδια.

Ο Αλεξανδρος νομιζε πως ζουσε σε ονειρο. Πριν καλα καλα καταλαβει τι εγινε βρεθηκε στο Κορωπι σαν προπονητης της αγαπημενης του ομαδας, και ολα φανταζαν οτι ειναι νορμαλ -εκτος απτην κατασταση στη κοιλια του-.

Και ΝΑΙ ειμαι προπονητης του ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη :-)
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πηρα τις πρωτες εικονες απτα φιλικα και η ομαδα τα πηγε καλα. Αποκορυφωμα η αποδοση που πιασαμε στο match με την Ατλετικο Μαδριτης.
Spoiler: show
Image
Αμεσως παρατηρησα την έλειψη ενος βασικου αμυντικου, ενος δεξιου μπακ για μπακ απ του Γιονσον καθως ο Πετκακης δεν μου γεμιζε το ματι, ενος δευτερου επιθετικου και 2 μεσων με αναγκασε να προβω στις παρακατω μεταγραφες, που θα μου διναν περισσοτερο βαθος στο παγκο, γιατι κακα τα ψεματα, αυτο λειπει απτον Πανιωνιο αυτη τη χρονικη στιγμη:
Spoiler: show
Image
Η Aρχικη Εντεκαδα Αναλυτικοτερα:
Goalkeeper o αλλοτε Εθνικος Σωτηρας Δημητρης Ελευθεροπουλος
Spoiler: show
Image
Στο κεντρο της Αμυνας το ντουετο του Βοζνιου καραφλα-ψηλεα-νταμαρ Εντιν Τσοτσαλιτς μαζι με τον Γεωργιανο Σουπερσταρ Μαλκιαζ Ασατιανι
Spoiler: show
ImageImage
Δεξια ο Λαρισσαιος Γιωργος Γκαλιτσιος και αριστερα ενας Γεωργιανος τεχνιτης μπακ που το ονομα του, στη κλιμακα του 10 βαθμολογειται με 9 στη δυσκολια προφορας του, ο Ντατο Κβιρκβελια (αν το λεω σωστα παντα!)
Spoiler: show
ImageImage
Στο κεντρο Ο πολυπειρος Σερβος Εργιτς ειναι η νεα προσθηκη και μαζι με τον συμπατριωτακο του Ντεγιαν Μιλοβανοβιτς που μας επισκεφτεται φετος απο την Γαλλια θα δωσουν λυσεις
Spoiler: show
ImageImage
Πισω απτους επιθετικους το Μαυρο Διαμαντι Μπερναρ Γιαο Κουμορτζι ελπιζω να κανει παπαδες
Spoiler: show
Image
Στις πτερυγες η ομαδα πεταει καθως διαθετει τον απιστευτο Φαμπιαν Εστογιανοφ και τον κωλοπαιδαρα Σιτο Ριερα ικανους να γεμισουν την αντιπαλη ομαδα με γκολ και τρομο με τις κουρσες τους
Spoiler: show
ImageImage
Τελος, στην επιθεση ο Φινλανδος Τιτανοτεραστειος (Ιμπραϊμοβιτς των φτωχων) ΔΕΝ ΜΕ Νιαζι Κουτσι, με το κεφαλι που διαθετει θα καρφωσει πολλα γκολακια μιλαμε να'ουμ.
Spoiler: show
Image

Το Συστημα της Ομαδας:
Spoiler: show
Image

ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ και ο Αλεξανδρος προετοιμαζεται. Σε αυτο το σημειο ειμαι ανοικτος στις ερωτησεις σας:
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
User avatar
ape
Backup
Backup
Posts: 905
Joined: Wed Dec 19, 2007 4:04 pm
Football Manager της ομάδας: Inter Milan
Location: Toumba,Gate 4,Seat 16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έλιωσα με τα σχόλια για παίκτες -rofl -rofl -rofl .Καλές μεταγραφές,καλά τα αποτελέσμτα των φιλικών.
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6379
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

χαχαχα ωραία παρουσίαση του ρόστερ. καλή συνέχεια φίλε.
User avatar
cereal killer 69
Manager
Manager
Posts: 4401
Joined: Wed Dec 13, 2006 7:54 pm
Location: matters!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελα μωρη αρρωστεια Χαικ, κανε τα μαγικα σου!
dJaXeL04
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Thu Sep 03, 2009 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: Vauxhall Motors
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Status: Μονο που ακους οτι εχουμε ομαδες στην Super League σαν τον Πανθρακικο, τοτε λες αλλαζω χωρα!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγάλο Γλέντι.....Χαικ...Φωτάρας Εδώ!! Glory Glory Vauxhall Motors
Post Reply

Return to “Αποθήκη”