Non quis, sed quid.

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Μετάφραση:Oχι ποιός,αλλα τι...
Όταν ξεκίνησα το save μου δεν είχα σκοπό να το κάνω ιστορία.Παρ' όλ' αυτά η συνέχεια του με έκανε να θέλω να τη μοιραστώ μαζί σας.
Όπως μπορεί να έχετε καταλάβει απο τον τίτλο στην ομάδα που θα πάρω δε θα σταθώ πολύ στα ονόματα και μπορώ να παραδεχτώ πως σε κάθε save μου ή εφτιαχνα μια ομάδα "γύρω" απο τον key player ή πολλες φορές δεν υπήρχε και τον έφερνα ωστε να γυρνάνε όλα γύρω απο αυτόν.
Αυτή τη φορά λοιπόν τη περρισότερη ώρα έμεινα στο να βελτιώνω το σχήμα-την τακτική μου-παρά τους παίκτες που θα το πλαισιώνουν...
Το save λοιπόν το ξεκινάω με την
Spoiler: show
NapoliImage
Γνωστή στους περισσότερους φαντάζομαι δεμένη ομάδα με παίκτες που μπορούν να τη πάρουν στις πλάτες τους όταν έρχονται τα δύσκολα με το μέλλον να φαίνεται αισιόδοξο.Μα και το παρελθόν της είναι αξιοθαύμαστο με τη πρωσοπικότητα του Ντιέγο Αρμάντο Μαραντόνα να ξεχωρίζει μεσα σε αυτή...


Στο επόμενο ποστ
-Παρουσίαση του συστήματος και ανάλυση της κάθε θέσης ξεχωριστά
-Παρουσίαση του ρόστερ και των κινήσεων των οποίων επιθυμώ να κάνω
-Πρώτο φιλικό με την μικρή ομάδα της Νάπολι...
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλή αρχή φίλε με την Νάπολι...
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Delije7 wrote:Kαλή αρχή φίλε με την Νάπολι...
Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
4-3-2-1 με μια ματια -σαν 4-3-3 το εμφανίζει το μάνατζερ-.
Player Position=Role=>Duty
GK=Goalkeeper =>Defend
DC=Central Defender =>Defend
DC=Central Defender =>Defend
DR=Wing Back =>Automatic
DL=Wing Back =>Automatic
MC=Box To Box Midfielder =>Support
MC=Advanced Playmaker =>Attack
MC=Ball Winning Midfielder =>Defend
AML=Inside Forward =>Attack
AMR=Inside Forward =>Attack
ST=Complete Forward =>Attack

Player Instructions
GK=Κανένα
DC=Free Kicks=>Attacking=>Go Forward,Corners=>Attacking=>Go Forward τα υπόλοιπα όπως είναι
DC=Free Kicks=>Attacking=>Go Forward,Corners=>Attacking=>Go Forward τα υπόλοιπα όπως είναι
DR=Run From Deep=>Often,Through Balls=>Often,Wide Play=>Hug Touchline τα υπόλοιπα όπως είναι
DL=Run From Deep=>Often,Through Balls=>Often,Wide Play=>Hug Touchline τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(BBM)=Long Shots=>Often,Corners=>Attacking=>Lurk Outside Area τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(AP)=Creative Freedom=>Much,Roam From Position=>Yes,Cross From=>Deep,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(BWM)=Όπως είναι
AML=Wide Play=>Cut Inside,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
AMR=Wide Play=>Cut Inside,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
ST=Όπως είναι

Ρόστερ της ομάδας
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
Spoiler: show
Image
Ο De Sanctis έχει θέση για φέτος στην ομάδα,ο Ροζάτι είναι καλή λύση για αλλαγή κατα την αποψή μου χρειάζεται μια μεταγραφή ενος μικρού να παίρνει φέτος προσπάθειες και του χρόνου αν χρειαστεί μπορεί να τη βγάλει ο Ροζάτι νομίζω...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Μια μεταγραφή ενος μικρού και ταλαντούχου ο οποίος θα μπορεί σε 1-2 χρόνια να μπορεί να παίζει βασικός.
ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ
Spoiler: show
Image
Σε αυτή τη θέση έχουμε παίκτες για όλα τα γούστα.Προσωπικά οι βασικές μου επιλογές είναι Rinauldo Cannavaro και τους υπόλοιπους για αλλαγή και αν έρθει καποια καλή πρόταση δε λέμε όχι...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Δεν είναι αναγκαία καποια μεταγραφή ισα ισα που μπορώ αν θέλω να "στείλω" κανέναν απο τους ήδη υπάρχοντες.
Αριστεροί Αμυντικοί
Spoiler: show
Image
1 εικόνα ισούται με 1000 λέξεις λένε και μάλλον όχι άδικα...Μόνο ο Dossena ανταπεξέρχεται σε αυτή τη θέση οπότε πρωσοπικά θα κάνω μια μεταγραφή ενος πιτσιρικά για αλλαγή και αν τα καταφέρει και για βασική ενδεκάδα μετα απο 1-2 χρόνια...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Χρειάζεται μια μεταγραφή ίσης ποιότητας με τον Dossena κατα την αποψή μου για να ανταγωνίζονται τη θέση ή ενας μικρός με καλές προοπτικές...
Δεξιοί Αμυντικοί
Spoiler: show
Image
Αρκετά γεμάτη αυτή η θέση μπορούμε απλά να την αφήσουμε ως έχει ή να εκμεταλλευτούμε το ενδιαφέρον που υπάρχει για τον Maggio και να πάρουμε εναν μικρό και ελπιδοφόρο καθως έχουμε για βασικό τον Campagnaro.
Συμπέρασμα:
Γεμάτη η θέση αν όμως μας αρέσει να "σκαλίζουμε" μια ομάδα μπορούμε να αλλάξουμε τα πράγματα πουλώντας τον Maggio και περνοντας καποιον που μας αρέσει πιο πολύ ή καποιον μικρό που πιστεύουμε...
Κεντρικοί Μέσοι
Spoiler: show
Image
Είμαστε γεμάτοι και σε αυτή τη θέση καθώς έχουμε μια πληθώρα απο χρήσιμους παίκτες πράγμα που σημαίνει οτι μπορούμε με μια καλή πρόταση να διώξουμε κάποιον ακόμα και έναν εκ των Hamsik ή Lavezzi των οποίων η μεταγραφή θα μας δώσει παρα πολλά χρήματα αλλα μετα πρέπει οπωσδήποτε να φέρουμε εναν πολύ καλό αντικαταστάτη...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Όπως και στη προηγούμενη θέση μπορούμε να μείνουμε με τους ήδη υπάρχοντες ή να "ανακατέψουμε" λίγο τη "τράπουλα"...
Αριστεροί Μέσοι
Spoiler: show
Image
Καλυμμένοι είμαστε και εδώ με Χαμσίκ να έχει κατι παραπάνω απο σίγουρη τη θέση και με άξιους για αλλαγή σε περίπτωση που τραυματιστεί ο Χαμσίκ(που που που μακρια απο εμάς -papas -papas )Ο Πάντεφ με τη ρήτρα που έχει μάλλον θα μας βοηθήσει μόνο για φέτος εκτός και αν πέσουν πολυυυυ οι απαιτήσεις της Ίντερ-που δε νομίζω...-
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
ΥΠΕΡΠΛΗΡΕΙΣ
Δεξιοί Μέσοι
Spoiler: show
Ό,τι ισχύει και απο αριστερά ισχύει και εδώ μονο που στη θέση του Χαμσίκ έχουμε τον Λαβέτσι.Εδώ έχουμε και τον Καβάνι αλλα νομίζω οτι χαραμίζεται σε αυτή τη θέση....
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Γεμάτη και αυτη η θέση και θα χρειαστεί παίκτης μόνο αν πωληθεί κάποιος....
Επιθετικοί
Spoiler: show
Image
Με μια πρώτη ματιά φαίνεται να είμαστε πλήρεις και εδώ αλλα αν το δούμε λίγο παραπάνω παρατηρούμε οτι οι περισσότεροι δεν είναι καθαρόαιμοι επιθετικοί.Καβάνι έχει πάρει τη φανέλα βασικού σπίτι του και ο δανεισμός του Λουκαρέλι κόβεται χώρις καμία παραπάνω σκέψη.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Περαν του Καβάνι δε βλέπω κανεναν που να λέω επιθετικό....Μάλλον χρειάζεται ένας κατα προτίμηση μικρός και ταλαντούχος...
Αφού λοιπόν σας έβαλα για λίγο στο κλίμα της ομάδας ο επόμενος μου σκοπός είναι να το δούμε ολο αυτο στη πράξη και αυτο θα το επιτύχουμε με τα φιλικά που θα σας δείξω στο επόμενο μου πόστ!!

Υγ.Συγχωρέστε για το μπέρδεμα που έκανα και που μια μιλάω στον ενικό και την άλλη στο πληθυντικό αλλα θέλω να βάλω το ίδιο ποστ και στις αναλύσεις των ομάδων και εκεί το έχασα κάπου το θεμα ελπίζω να μη φαίνεται πολύ...
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλή αρχή φίλε και από εμένα
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη...Πολυ καλη αναλυση της ομαδας...
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αναλυση της ομαδας!για να δουμε τι θα κανεις στο πρωταθλημα!
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μέσα στην ιστορία μας θα εμφανίζομαι ως Jeff,το οποίο είναι και το παρατσούκλι μου...

6-7-2011
Ώρα 12.00
Συνάντηση με την ομάδα και το επιτελείο και δημοσιοποιηση του οικογενειακού διπλού με τις ρεζέρβες.
Spoiler: show
Image
Ώρα 17.00
Σύσκεψη με το επιτελείο,προετοιμασία για τον αγώνα και επιλογή της αποστολής.



7-7-2011

Ώρα 12.00
Τελειοποίηση του αγωνιστικού πλάνου και ετοιμασία-ψυχολογική περισσοτερο-...

Ωρα 14.00
Συνέντευξη στα Μ.Μ.Ε
Δημ.Έχετε ένα πλάνο για το ποιούς παίκτες θα χρησιμοποιείται ή θα κριθεί αυτό απο τα φιλικά??
Εγώ-JeffΑναντίρητα πολλά θα κριθούν απο τα φιλικά αλλα η αλήθεια είναι οτι υπάρχει ένα σχέδιο στο μυαλό μου...

Δημ.Τί είδους μεταγραφικές κινήσεις να περιμένουμε απο εσάς??
JeffΠροτιμώ να κινούμαι για νεους και εξελίξιμους παίκτες οι οποίοι θα ωριμάζουν στην ομάδα.

Δημ.Ποιά θέση σκοπεύετε να ενισχύσετε πρώτα??
Jeff Η θέση του αριστερού μπάκ είναι αυτή που θα ενισχύσω άμεσα...


Ώρα 19.00
Team Talk
Παιδιά είναι ενα φιλικό με τις ρεζέρβες τίποτα το πολύπλοκο.Βγείτε έξω και αρπάξτε τις ευκαιρίες που θα σας δοθούν!!!

Napoli vs Napoli Reserves
0'Γίνεται η σέντρα!!
4’Αναγνωριστικές πάσες στο χώρο του κέντρου
7’Σούτ απο τον dossena έξω απο τη περιοχή η μπάλα βρίσκει στο δεξί κάθετο δοκάρι και η μπάλα πάει στον maggio στη δεξιά γωνία της περιοχής ο οποίος δίνει πάσα έξω απο τη περιοχή στο κέντρο στον Γκαργκάνο ο οποίος πιάνει το σούτ και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα!!
1-0 για τη Νάπολι!!
9'Πλάγιο απο τα δεξιά η μπάλα μπαίνει στη περιοχή ο Καβάνι προσπαθεί να τη κερδίσει αλλα στη προσπάθεια του κάνει φάουλ και ο διαιτητής του δίνει τη κίτρινη κάρτα.
12'Κόρνερ για τις ρεζέρβες καλή εκτέλεση βγάζει ο Καναβάρο παίρνει ο Καβάνι και βγαίνει στην αντεπίθεση είναι μόνος του με τον αντίπαλο σεντερ μπάκ θα πάει στα πλάγια...Πατάει περιοχή μόνο ο τερματοφύλακας για να νικήσει σουτάρει και ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ!!!!2-0 για τη Νάπολι στο 12' με ενα υπέροχο γκόλ του Εντινσον Καβάνι!!
19'Πάνω που το παιχνίδι είχε αρχίσει να χάνει το ρυθμό που είχε στα πρώτα λεπτά μετα απο ενα λάθος του Γκαργκάνο οι ρεζέρβες βγαίνουν στην αντεπίθεση με τον Μελόνε ο οποίος βγαίνει τετ-α-τετ πασάρει στον Σαντάνα αυτος θα σουτάρει...Αλλα ο βοηθός σηκώνει τη σημαία η φάση τελειώνει εκεί...
30'Ενα φάουλ για τη Νάπολι αρκετά έξω απο τη περιοχή με εκτελεστή τον Εζέκιελ Λαβέτσι.Αυτος βγάζει τη σέντρα μεσα στη περιοχή ειναι καλή κεφαλιά απο τον Ίνλερ και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!!Στο ριμπάουντ ο Χαμσίκ σουτάρει η μπάλα βρίσκει πάνω στα σώματα πάει στον Ίνλερ ξανά μα το σούτ του αυτή τη φορά πάει πολύ έξω...
45'Tέλος του πρώτου ημιχρόνου με το σκόρ 2-0 υπέρ της Νάπολι η οποία ήταν συνέχεια μπροστά και για πολύ ώρα μες τη περιοχή των αντιπάλων με φάουλ και κόρνερ που τις δόθηκαν...
Ηalf Time Team Talk
Τα πράγματα πάνε αρκετά καλα αλλα ειμαι σίγουρος πως έχετε κι’άλλα να μου δείξετε!!
47'Ο Λαβέτσι βγαίνει απο τα δεξιά προσπαθεί να βγάλει τη σεντρα για τον Καβάνι μα αυτή βρίσκει στο πόδι του αμυνόμενου και βγαίνει κόρνερ.
48'Γκαργκάνο στο κόρνερ καλά εκτελεσμένο η μπάλα στο πρώτο δοκάρι παίρνει τη κεφαλιά ο Καναβάρο και ΓΚΟΟΟΟΟΛ!!!3-0 με τον αρχηγό της Νάπολι Καναβάρο!
63'Αντεπίθεση για τις Ρεζέρβες είναι 2-1 ο Μελόνε επιχειρεί το σούτ αλλα η μπάλα παει απελπιστικά άουτ...
78'Φάουλ σε καλό σημείο για τη Νάπολι με εκτελεστή τον Ίνλερ το προσπαθει απευθείας περνάει το τοίχος και βγαίνει λίγο άουτ...
Spoiler: show
90'Λήξη του αγώνα 3-0το σκόρ μια καλή νίκη για τη Νάπολι!!
Η ανάλυση του μάτς
Spoiler: show
Image
Τα στατιστικά των παικτών
Spoiler: show
Image
Μετά τη λήξη του μάτς όλοι είμασταν ικανοποιημένοι με την εμφάνιση της ομάδας και έτσι ήταν σαν κεραυνός εν αιθρία όταν...
Spoiler: show
Image
To be continue με...
:arrow:
Spoiler: show
Αντικαταστάτης του Χαμσίκ
:arrow: Επόμενο φιλικό με την άσημη Ααλεν της Γ’εθνική Γερμανίας και ενα πιο δυνατό με τη Γουίγκαν.

Υγ.Σας ευχαριστώ όλους όσους σχολιάζετε και όσους διαβάζετε :snif: :snif: :victory: :victory:
Asteras_Pastidas
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Thu Jan 07, 2010 6:30 pm
Football Manager της ομάδας: River Plate
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Παστίδας & ΠΑΟ
Location: Ρόδος (Παστίδα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή φίλε μου!
~ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 1947~


ΙΣΤΟΡΙΕΣ FM:

The first steps on a brilliant career!
Ftusan μόνος ψάχνει...
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη με την καλυτερη ομαδα που εβγαλε η Ιταλια..Forza partenopei
Solo Mango

Image
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πρέπει να βρεις ένα καλό αντικαταστάτη για τον χάμσικ
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pas7 wrote:πρέπει να βρεις ένα καλό αντικαταστάτη για τον χάμσικ
-ypoklinomai Mauro Formica Λατρεία...
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

12-07-11
H μεταγραφή του Cassio απο την PSV είναι γεγονός.
Ο 24χρονος γκολκίπερ ήταν transfer listed στη PSV και με μόλις 400k έγινε η πρώτη μας μεταγραφή.
Spoiler: show
Image
13-07-11
Η μεταγραφή του Gaetan Bong απο της Vallencienes πραγματοποιήθηκε!!!
Μετα απο σκληρά παζάρια ο 23χρονος αριστερός μπάκ υπέγραψε στην ομάδα μας.Η μεταγραφή κόστισε 10m και του κλείσαμε 4ετές συμβόλαιο με ετήσιες απολαβές που αγγίζουν τα 1.2m.
Spoiler: show
Image
17-07-11
O Mounier Anthony είναι και επίσημα παίκτης της Νάπολι!!
Μεταγραφικός οργασμός στη Νάπολι καθώς είναι ο 3ος παίκτης που εισέρχεται στην ομάδα και αποκτήθηκε για αντικαταστάτης του Χαμσίκ.
Spoiler: show
Image
24-7-11
Aalen-Napoli
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Ο προηγούμενος τρόπος προβολής του αγώνα-δηλ. γραπτά όλες οι φάσεις-ήταν αρκετά χρονοβόρος και βαρετός έτσι αποφάσισα να χρησιμοποιήσω τη λειτουργία που μας δίνει το fm και να ανεβάζω τα μάτς στο κανάλι μου στο youtube.Έτσι θα μπορώ και σε κάθε μου πόστ να ανεβάζω περισσότερους αγώνες καθώς αν έκανα περιγραφή γραπτά κάτι τέτοιο θα ήταν αρκετά δύσκολο.
Spoiler: show
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C0IQVgE_plw[/youtube]
Image

Καλή εμφάνιση παρά τη "φάπα" που φάγαμε στην αρχή ξυπνήσαμε γρήγορα και γυρίσαμε το μάτς.
29-07-11
Napoli-Wigan
Spoiler: show
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x8Rp1tiAPQ4[/youtube]
Image

Aνησυχητική εμφάνιση απο μέρους μας με μια καλά στημένη Γούιγκαν...

Στο επόμενο πόστ:

:arrow: Napoli-Diegern και θέλουμε να γυρίσουμε στις καλές εμφανίσεις...
:arrow: Μεταγραφικά νέα!!
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asteras_Pastidas wrote:Καλή αρχή φίλε μου!
Να σαι καλά φίλε!!
stratosav7 wrote:Καλη αρχη με την καλυτερη ομαδα που εβγαλε η Ιταλια..Forza partenopei
Έτσι φίλε με αυτη την ομάδα μόνο υψηλούς στόχους μπορείς να έχεις!!
pas7 wrote:πρέπει να βρεις ένα καλό αντικαταστάτη για τον χάμσικ
Νομίζω οτι βρήκα εναν κατάλληλο...!
Delije7 wrote:
pas7 wrote:πρέπει να βρεις ένα καλό αντικαταστάτη για τον χάμσικ
-ypoklinomai Mauro Formica Λατρεία...
Πράγματι μεγάλο πουλέν!!
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ δυνατές οι μεταγραφές σου φίλε, ωραίος... Ο Cavani πολύ ζεστος μου φαίνεται... :D
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Αποθήκη”