Γ' Εθνική, Περιφερειακό και Τοπικά Πρωταθλήματα

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
Post Reply
agelospge
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sun Dec 11, 2011 1:21 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
Status: Μωρέ μπάφους να έχουμε κι όλα τ' άλλα..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε εμένα υπάρχει η κατηγορία greek amateur athens, που ειναι μια κατηγορία, δεν μου εχει να επιλέξω αναμεσα σε 2, η attica μου χωρίζεται σε 2, αλλά και πάλι ο αστέρας δεν υπάρχει σε καμία από αυτές.. Μήπως γίνεται να τον αλλάξω "θέση" με τον αγιο διμιτριο πχ για να βγάλω από τις ομάδες στο athens αυτόν και να μπεί στην θέση του ο αστέρας;Γίνεται με κάποιο τρόπο μέσω εντιτορ;
Spoiler: show
Image
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Σε ποιον Αστέρα αναφέρεσαι;

Ναι, γίνεται.

Μέσω του official editor όρισε κάποια άλλη ομάδα που είναι στην greek amateur division - athens σε greek lower division και τον ''Αστέρα'' αντίστοιχα από greek lower division σε greek amateur division - athens και θα είσαι οκ.
agelospge
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sun Dec 11, 2011 1:21 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
Status: Μωρέ μπάφους να έχουμε κι όλα τ' άλλα..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μιλάω για τον αστέρα εξαρχείων..
Παρατήρησα το εξής.. οτι στην greek amateur division athens αυμμετεχουν γυρω στις 30 ομαδες, ενώ στο εντιτορ εκεί εχουν περαστεί γύρω στις 40 ομαδες, οπότε κάποιες μένουν απ'έξω..ΚΑι ο αστερας ενώ ειναι στην greek amateur division athens δεν υπάρχει στο team selection. εγώ κατέβασα γύρω στις 10 ομάδες(δεν θυμάμαι νούμερα ακριβώς), έτσι ώστε να μπεί ο αστέρας στο team selection, αλλά αυτό που καταφέρνω είναι να μειώνονται οι ομάδες και από 30-32 ποσες ηταν στην αρχή, εχουν γίνει 27..δηλαδή ο αστέρας δεν παίρνει την θέση τους.. -toixosmesh
Spoiler: show
Image
mimis8
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Jul 11, 2012 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

exw mia erwtisi,katebazw to patch to kanw aposumpiesi,alla pws kanw energopoiisi?to arxeio einai dbc kai den kserw..opoios ksereis as mou pei euxaristw
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

mimis8 wrote:exw mia erwtisi,katebazw to patch to kanw aposumpiesi,alla pws kanw energopoiisi?to arxeio einai dbc kai den kserw..opoios ksereis as mou pei euxaristw
Καταρχήν καλωσήρθες στο forum! Δεύτερον nogreeklish. Όσον αφορά για την απορία σου θα κάνεις new game ( μόνο έτσι γίνεται) και θα σου βγάλει ένα μήνυμα select editor files ( κατι τέτοιο δε θυμάμαι πως λέγεται) και θα επιλέξεις το αρχείο αυτό
panos7manager
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Jul 14, 2012 6:30 pm
Football Manager της ομάδας: osfp
Has thanked: 0
Been thanked: 0

polu kalo paidia
User avatar
Aekaras21
Amateur
Amateur
Posts: 233
Joined: Tue Jun 05, 2012 7:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αεκ
Status: fmgreece Rules
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάγκες έχει β΄τοπικό?ευχαριστώ..:D
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Όχι
agelospge
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sun Dec 11, 2011 1:21 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
Status: Μωρέ μπάφους να έχουμε κι όλα τ' άλλα..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εν τέλη εγώ τι να κάνω για να πάρω τον αστέρα εξαρχείων;;Ακομα το προσπαθώ και δεν μπορώ να τον επιλέξω.. -wall
Spoiler: show
Image
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Aekaras21 wrote:Μάγκες έχει β΄τοπικό?ευχαριστώ..:D
θεσσαλονικη?
geo13pao
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Thu Jun 28, 2012 6:15 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mετα απο πολλες προσπαθειες μπορεσα και εβαλα στο football manager 2012 τα kits,face κτλπ αλλα δεν μπορω με τιποτα δεν μπορω να ενεργοποιήσω τα πρωταθληματα αυτα. Δεν εχω το φακελο editor data, τον εφτιαξα, εβαλα μεσα το φακελο και παω να ξεκινησω απο την αρχη νεο save με αυτα τα πρωταθληματα αλλα δεν μου εχει να πατησω το editor data files. Μπορειτε να με βοηθησετε;;;
talent32
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun Nov 13, 2011 11:38 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχω μια απορεια το dbc file πωσ το αποσιμπιεσατε εγω δεν μπορεσα μηπως εχει κανεις κανενα προγραμμα να μου προτεινει ετσι ωστε να κανω την αποσημπιεση
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

agelospge wrote:Εν τέλη εγώ τι να κάνω για να πάρω τον αστέρα εξαρχείων;;Ακομα το προσπαθώ και δεν μπορώ να τον επιλέξω.. -wall
Αυτό συμβαίνει γιατί είναι σε πιο κάτω κατηγορία ο Αστέρας. Θα πρέπει μέσω του editor να τον ανεβάσεις και να κατεβάσεις μία άλλη αντίστοιχα.
geo13pao wrote:Mετα απο πολλες προσπαθειες μπορεσα και εβαλα στο football manager 2012 τα kits,face κτλπ αλλα δεν μπορω με τιποτα δεν μπορω να ενεργοποιήσω τα πρωταθληματα αυτα. Δεν εχω το φακελο editor data, τον εφτιαξα, εβαλα μεσα το φακελο και παω να ξεκινησω απο την αρχη νεο save με αυτα τα πρωταθληματα αλλα δεν μου εχει να πατησω το editor data files. Μπορειτε να με βοηθησετε;;;
Γράψε εδώ ακριβώς το path.
talent32 wrote:παιδια εχω μια απορεια το dbc file πωσ το αποσιμπιεσατε εγω δεν μπορεσα μηπως εχει κανεις κανενα προγραμμα να μου προτεινει ετσι ωστε να κανω την αποσημπιεση
Δεν χρειάζεται αποσυμπίεση.Ίσως μπερδεύτηκες, εννοώ το .rar στις οδηγίες.
geo13pao
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Thu Jun 28, 2012 6:15 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

geo13pao wrote:Mετα απο πολλες προσπαθειες μπορεσα και εβαλα στο football manager 2012 τα kits,face κτλπ αλλα δεν μπορω με τιποτα δεν μπορω να ενεργοποιήσω τα πρωταθληματα αυτα. Δεν εχω το φακελο editor data, τον εφτιαξα, εβαλα μεσα το φακελο και παω να ξεκινησω απο την αρχη νεο save με αυτα τα πρωταθληματα αλλα δεν μου εχει να πατησω το editor data files. Μπορειτε να με βοηθησετε;;;
Γράψε εδώ ακριβώς το path.

To καταφερα τελικα!
REPT1L3
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Jan 10, 2009 6:48 am
Football Manager της ομάδας: PAO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όταν επιλέγω το patch δεν με αφήνει να επιλέξω την Ελλάδα για να παίξω.... ενώ όταν δεν το επιλέγω με αφήνει κανονικά... πρέπει να κάνω κάτι άλλο;


fixed... :oops:

απλά κατέβασα το πατς για τη database που είχα....
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”