THE SAVED GAME CAN NOT BE LOADED

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2011
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Il Capitano
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:00 pm
Football Manager της ομάδας: AS Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σας,

έπαιζα το fm11 σε ενα laptop και επείδη δεν έχω τη δυνατότητα να μεταφέρω τα save (το laptop είναι μακριά). Το έκανα απο το dropbox. Tα έβαλα κλασικά στο φάκελο Sports Interactive/Football Manager 11 κλπ, έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι. Έκανα τα σχετικά. Ανοιγει το παιχνιδι και οταν πάω να διαλέξω το Save για να το κάνω Load μου λέει το παραπάνω. (ενώ το βρίσκει).

Καμμιά ιδέα τι πρέπει να κάνω?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Last edited by Il Capitano on Sun Sep 18, 2011 1:45 pm, edited 1 time in total.
perino
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Mon Feb 23, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πτολεμαΐδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Il Capitano wrote:Καλησπερα σας,

έπαιζα το fm11 σε ενα laptop και επείδη δεν έχω τη δυνατότητα να μεταφέρω τα save (το laptop είναι μακριά). Το έκανα απο το dropbox. Tα έβαλα κλασικά στο φάκελο Sports Interactive/Football Manager 11 κλπ, έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι. Εβαλα το patch, έκανα το κρακ. Ανοιγει το παιχνιδι και οταν πάω να διαλέξω το Save για να το κάνω Load μου λέει το παραπάνω. (ενώ το βρίσκει).

Καμμιά ιδέα τι πρέπει να κάνω?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Πρόσεξε λίγο τους κανόνες του φόρουμ, ακόμη κι αν η απορία σου λύνεται, η αναφορά σε πειρατικά αντίγραφα απαγορεύεται.
Image

ΕΟΡ για μια ζωή! Πάλι με χρόνια με καιρούς...
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”