Πρόβλημα με χαμένες ευκαιρίες σε Ολυμπιακό!

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
User avatar
antonito14
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Mon Sep 12, 2011 3:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos/Parma
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Η μπάλα είναι πόρνη! :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα...Έχω Ολυμπιακό και ενώ κάνω γύρω στα 15-20 σουτ (μέσο όρο για το πρωτάθλημα ανά αγώνα) και ενώ συνήθως έχω και την κατοχή δεν μπαίνει εύκολα γκολ.Σε σύστημα 4-2-3-1 με wingers σε inside forwards,τον kadlec poacher και με 10άρι είτε Fouster είτε Galvan σε trequartista...Μου κάνει εντύπωση γιατί με το ίδιο σύστημα ξεκίνησα με 3/3 και ενεργητικό/παθητικό 14/0 :( !Θέλω την βοήθεια σας αν είναι εύκολο! -stavrwsh
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ισως φταινε φιλε τα finishing των παιχτων σου μπροστα?
User avatar
antonito14
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Mon Sep 12, 2011 3:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos/Parma
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Η μπάλα είναι πόρνη! :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vierinha δεξιά,Fetfa αριστερά,Fuster-Galvan πίσω από Kadlec,Kara Βall Winning Md,Lucas Biglia Central Md support,Mellberg,Avraam,Atila Turan FB automatic,Toro FB attack....Έχω πελαγώσει όπως είπα στην αρχή είχα 14 γκολ σε 3 ματς τώρα ξαφνικά δεν έχουν τελειώματα?Μήπως έχεις να προτείνεις καμιά άλλη τακτική με αυτούς τους παίχτες?Έχω και Μacheda δανεικό...
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

antonito14 wrote:Vierinha δεξιά,Fetfa αριστερά,Fuster-Galvan πίσω από Kadlec,Kara Βall Winning Md,Lucas Biglia Central Md support,Mellberg,Avraam,Atila Turan FB automatic,Toro FB attack....Έχω πελαγώσει όπως είπα στην αρχή είχα 14 γκολ σε 3 ματς τώρα ξαφνικά δεν έχουν τελειώματα?Μήπως έχεις να προτείνεις καμιά άλλη τακτική με αυτούς τους παίχτες?Έχω και Μacheda δανεικό...

Off Topic:
Μόνο στο μανατζερ ...
:D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

antonito14 wrote:Vierinha δεξιά,Fetfa αριστερά,Fuster-Galvan πίσω από Kadlec,Kara Βall Winning Md,Lucas Biglia Central Md support,Mellberg,Avraam,Atila Turan FB automatic,Toro FB attack....Έχω πελαγώσει όπως είπα στην αρχή είχα 14 γκολ σε 3 ματς τώρα ξαφνικά δεν έχουν τελειώματα?Μήπως έχεις να προτείνεις καμιά άλλη τακτική με αυτούς τους παίχτες?Έχω και Μacheda δανεικό...
αν εχεις ακομα θεμα...δοκιμασε individual training finish ή composure
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
antonito14
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Mon Sep 12, 2011 3:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos/Parma
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Η μπάλα είναι πόρνη! :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι δεν έχω θέμα μάλλον ήταν κοιλιά για ένα μήνα...Τουλάχιστον δεν έχασα πολλούς βαθμούς είμαι ακόμα πρώτος με 4 μπροστά...Ευχαριστώ για την συμβουλή αν ξανατύχει θα την δοκιμάσω...
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2011”