Mε ποιά ομάδα θα ξεκινήσετε στο FM2012 & απολογισμός 2011

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
marinos1234
Amateur
Amateur
Posts: 176
Joined: Tue May 25, 2010 11:45 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos, Asteras Tripolis
Status: Football Manager Maniac
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spartakus wrote:
SiNgLe wrote:Πρώτο save με Αστεράρα σίγουρα!

Σε ποια κατηγορία όμως ?? :D
Superleague!! (:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
dimitrispgr
Amateur
Amateur
Posts: 234
Joined: Mon Dec 20, 2004 12:09 am
Αγαπημένη Ομάδα: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

GK ??? - Καπινος
DL ??? - Σπυροπουλος
DR ??? - Bυντρα
DC Μπουμσονγκ - Μπιαρσμυρ
DC Σιμαο - ???
DM ??? - Βιτολο
MC Νινης - Ζεκα (?)
MC Κατσουρανης - ??? (Βασιλακακης?)
AML Λετο - Λαζαρος
AMR ??? - Μαυριας
ST ??? - ???

ΥΓ. ΔΩΣΕ ΤΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΚ ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗ
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτα απ'ολα Ολυμπιακο γιατι το εχω ακτη να ξανακανω ιστορια μετα απο 3 χρονια με Θρυλο,με εξηταρει η ιδεα να χειριζομαι παικτες τυπου Μακουν,Γεστε να βαλω σε μια σειρα τους Μαρκανο,Κοσταντσο να κανω ακομα καλυτερους τους παλιους Μιραλας,Παντελιτς,Ιμπαγασα και να διαχειριστω το ταλεντο των Φεισα,Παπαζογλου,Φετφα,Καται...Μολις βαρεθω το save (που δεν παιζει γιατι ειχα να παιξω μανατζερ περιπου 5 μηνες και μαζευτηκε ολη η ορεξη) επεται συνεχεια με ΑΕΜαρα για να βγαλουμε παλι γουστα οπως προπερσυ και να την δουμε παλι στην Α' να κοβει 4αρες στον Παναιτολικο (ετσι για το γαμωτο που μας εβαλε 7 το καλοκαιρι στο φιλικο)...Μετα ισως ακολουθησει μια μικρομεσσαια ομαδα της Αγγλιας και αν περισεψει χρονος θα παρω για αλλη μια χρονια Γιουβε...



Απο την περσυνη fmικη χρονια δεν θα ξεχασω ενα πραγμα...Πως καθε μηνα βαριομουν τις ιστοριες και ελεγα δικιολογιες για crush dumps και αλλες παπατζες...Αξεχαστη θα μου μεινει και η ανοδος στην Γ' με την Α.Ε.Μ. που κυριολεκτικα στο τελευταιο ματς κερδισαμε και αφησαμε πισω τον Τυλικρατολαγο.Η αισθηση να βλεπεις την αντιπαλη ομαδα να ειναι 0-1 στο 90' και η ομαδα που παλευες τοσο καιρο να γτιαξει να περιμενει να βαλει το γκολ ο τελευταιος του ομιλου ειναι συγκλονιδτικη,τελικα οι γειτονες Νιοχωρητες βαλανε το γκολ στο 94' και ετσι ανεβηκαμε (αν και δεν προλαβα να παιξω ματς στην Γ' γιατι το βαρεθηκα).Επισης στα highlights μου στην σεζον ειναι η επιλογη ,για πρωτη φορα, Γαλλικης ομαδας και συγκεκριμενα της Lille,για την ιστορια καταφερα να παρω το πρωταθλημα.Για το τελος το αγαπημενο μου save στο οποιο με την εθνικη Ελλαδος καταφερα σε περιπου 5-6 χρονιες να βγω Euro και να φτανω μεχρι ημιτελικα,να φτανω τελικο Παγκοσμιου,με αποκορυφωμα την κατακτηση του ευρωπαικου...Αυτα ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ
Solo Mango

Image
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”