Συμβουλή για το που θα βρω πατσάκι με περιφερειακό Ιταλίας

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Post Reply
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο τίτλος τα λέει όλα ... όπως τα παιδιά εδώ φτιάχνετε Patch με τη Δ Εθνική, περιφερειακό κλπ, υπάρχει κάπου να μπορώ να βρώ κάτι αντίστοιχο για Ιταλία? Στην ουσία θέλω να προσθέτει και την αμέσως επόμενη κατηγορία από αυτή που έχει το παιχνίδι από μόνο του

Ευχαριστώ
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
paul_13
Indispensible
Indispensible
Posts: 1589
Joined: Sat Dec 04, 2004 2:54 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός, Μπέτις
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Location: Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πέρυσι βρήκα για ιταλία ένα που ήταν μέχρι τις γειτονιές.Κάτι κατηγορίες κάτω.Φέτος βρήκα μέχρι μια κατηγορία κάτω από την serie D.Εσκελένζα κάπως έτσι.Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για ποιο κάτω;
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οκ, 'εβαλα και πλέον είμαι προπονητής στη Venezia :D

Το μόνο πρόβλημα είναι πως όταν ψάχνω για παίκτες από τις μικρότερες κατηγορίες και τους κλικάρω, για να μου φορτώσει το Profil τους ΟΤΑΝ ανοίκουν σε ομάδα (όχι οταν είναι ελέυθεροι) κάνει 10 ώρες να φορτώσει το κάθε profil. Για τους παίκτες στις ομάδες που είχε από μονο του το παιχνίδι δεν το κάνει
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Ξεκίνησα με τη Μασέζε το καλοκαιράκι κι έχω καεί. 2 σερί ανόδους κ πάμε κ για τρίτη ελπίζω.
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”