The Voice Of The South Come On[END]

Ιστορίες που κέρδισαν την άνοδό τους σε επαγγελματικό επίπεδο
Post Reply
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για στοπερ jonathan rossini!ειναι πολυ καλος
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eυχαριστω φιλος θα τον εχω στα υποψιν μου οταν θα παιξω! λιγο υπομονη...
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η νεα σεζον ξεκιναει με πολλες φιλοδοξιες και στα γραφεια της ομαδας εχουμε συναντηση για τον σχεδιασμο της νεας σεζον.

Το πρωτο χαρουμενο νεο ειναι οτι ο Paloschi κερδισε το χρυσο παπουτσι
Image
Image

Το νεο συμβολαιο για μενα δεν αργησε και ειμαι πολυ χαρουμενος μαλιστα με μεγαλες απολαβες!
Image

Και στο τελος επεσε στο τραπεζι και το μπατζετ της νεας περιοδου.
Image
Πολυ ευχαριστημενος και μαζι με τα λεφτα που υπολογιζω απο τις πωλησεις θα ανεβουμε.

Ακομα ο προεδρος ανακοινωσε kαι την δημιουργια τις εσωτερικης θερμανσης του εδαφους του σταδιου!
Image

Off Topic:
Στο επομενο ποστ οι μεταγραφες κ τα φιλικα....δεν προλαβαινω λεμε!!!
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελα ριξε τα παντα αναμενουμε λεμε!
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hρθε η ωρα της παρουσιασης.Εκανα οτι μπορουσα για να καλυψω τις τρυπες που ειχαμε με τις αποχωρισεις φερνοντας παικτες που θα βοηθησουν την ομαδα.Προσπαθησα να κανω κανα 2 μεγαλα μπαμ αλλα ειτε επεφτα πανω σε ζορικες ομαδες ειτε σε τρελες απαιτησεις παικτων και μανατζερ.

Transfers 2012-2013
Image

Aρχικα οι παικτες που αποχωρισαν αλλα και αυτοι που εφυγαν δανεικοι.
Image


John Ruddy
Image
Spoiler: show
Image
O τερματοφυλακας που εκλεισε την 3αδα.Οπως τον ηθελα Αγγλος φθηνος και για τριτος οτι πρεπει με καλες σεζον με και πρωταθλητης με την Νοριτσ. (850Κ)

Roger Johnson
Image
Spoiler: show
Image
Mην σε πιασει με τα τακλιν του η μν φας αγκωνια σε κεφαλια αστο...ψηλος δυνατος με τρομερα αμυντικα χαρακτιριστικα αλλα μεγαλος τσαπας χρειαζομασταν τετοιον παικτη σκοραρει στα στημενα και προερχεται απο πολυ καλες χρονιες. (8.5Μ)

Micah Richards
Image
Spoiler: show
Image
To τερας! τον γουσταρο πολυ ειναι σκυλος ο ατιμος τρομερα φυσικα χαρακτηριστικα ωρες ωρες θυμιζει στιβιστα μπορει να μην ειναι πολυ καλος με την μπαλα αλλα μαρκαρει και ειναι πολυ δυνατος παιζει καταβαση δεξι μπακ αλλα και στοπερ. 2 σε 1 δηλαδη.Στα φιλικα εκανε και κατι ασσιστ σε κατι ανεβασιες και με εξεπλιξε. (11M)
Κyle Walker
Image
Spoiler: show
Image
Tελικα τον αποκτησαμε!!! δεν χρειαζονται συστασεις ενας πολυ καλος και εξελιξιμος παικτης μαζι με τον Richards κλειδωσαμε την δεξια πλευρα.
Αnthony Annan
Image
Spoiler: show
ImageΕπιτελους πηρε αδεια εργασιας.ενα πραγματικο μηχανακι στο κεντρο ενα σκυλη που τρεχει πανω κατω μαρκαρει κοβει...πραγματικος μαχητης,αξιος αντικαταστατης του Bilek. (11M)
John Fleck
Image
Spoiler: show
ImageΟ Σκωτσεζος που δεν ανανεωσε με την Rangers ηρθε με πολλες υποσχεσεις για το μελλον.Παει για το rotation αλλα το οτι ειναι πολυθεσιτης θα βοηθησει πολυ.(free)
Shaun Wright-Phillips
Image
Spoiler: show
Image
Eνα εξτρεμ που επαιξε σε μεγαλες ομαδες του Νησιου.Αποκτηθηκε για αλλαγη στο δεξι ακρο εχει τρομερη ταχυτητακαι δεξιοτεχνια,ειναι δουλευταρας και γενικα ειναι ενας παικτης που θα βοηθησει την ομαδα και τους συμπαικτες του με την εμπειρια του.(free)
Yaya Sanogo
Image
Spoiler: show
ImageO φορ που εψαχνα!!! Οτι και να πω ειναι λιγο.Ενα θηριο με τρομερα στοιχεια που θα βοηθησει την ομαδα πολυ.Θα τον δουμε στο γηπεδο. (9.5Μ)
Tomas Necid
Image
Spoiler: show
ImageΜε 3 φορ δεν γινεται οποτε αποκτηθηκε ο νεαρος τσεχος που εκανε καλες χρονιες στην Γερμανια.Για να πω την αληθεια ηθελα ενα ψηλο φορ για να βοηθησει στον αερα.(7Μ)
Και εκει που ελεγα οτι εκλεισε το ροστερ να σου και μια προταση που δεν μπορουσα να την αρνηθω μιας και ο συγκεκριμενος παικτης ειναι λατρεια αν και εχει πατησει τα 30+.

Andrey Arsavin
Image
Spoiler: show
ImageΠαρα την ηλικια του εχει πολυ καλα στατιστικα...παιζει με τη ιδια ευχερια και στις 2 πλευρες μιας και εχει και τα 2 ποδια.Θα βοηθησει πολυ και στα 2 φιλικα που προλαβε να παιξει εδειξε δειγματα της κλασης του. (2.9Μ)

Ετσι εκλεισε το ροστερ.Οπως προειπα ειχα κανονισει ακομα 2 μπαμ αλλα πιστευω να τα καλυψα με καποιους παικτες.Στα ταμεια εμειναν 19Μ και θα χρησιμοποιηθουν για καλο σκοπο.

Τα φιλικα της ομαδας
Image
Καναμε καλα παιχνιδια με δυσκολες ομαδες.Ετσι ειμαστε ετοιμοι για τα επισημα.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eλπιζω ο αρσαβιν να ειναι rotation ε?Γιατι ειναι ψοφιμη και κουραζεται γρηγορα..
Ισως μπορουσες να βρεις κατι καλυτερο αντι του φιλιπς γιατι γενικα ειναι ατεχνος.Μονο τρεχει (αυτο ειναι καλο).Φοβερες μεταγραφες ανναν και σανογκο :wink: Ειδικα ο σανογκο αν ειναι στα καλα του θα τραβιξει ολη την ομαδα ανετα.

Πως δεν πηρες τον Adam vass (αντι του ανναν) γιατι και πιο τρεχαντιρι ειναι και εχει καλυτερα μαρκαρισματα?
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:Eλπιζω ο αρσαβιν να ειναι rotation ε?Γιατι ειναι ψοφιμη και κουραζεται γρηγορα..
Ισως μπορουσες να βρεις κατι καλυτερο αντι του φιλιπς γιατι γενικα ειναι ατεχνος.Μονο τρεχει (αυτο ειναι καλο).Φοβερες μεταγραφες ανναν και σανογκο :wink: Ειδικα ο σανογκο αν ειναι στα καλα του θα τραβιξει ολη την ομαδα ανετα.

Πως δεν πηρες τον Adam vass (αντι του ανναν) γιατι και πιο τρεχαντιρι ειναι και εχει καλυτερα μαρκαρισματα?
Ναι ναι και οι δυο ειναι rotation δεν το συζηταω μιας και δεν ηταν πρωτες επιλογες αφου ναυαγησαν οι αλλες. Οσο για τον Vass κατα ενα περιεργο λογο δεν ερχοτανε δεν το συζητουσε καν ρε παιδι μου.Τεσπα με τον Annan ειμαι καλυμμενος
επειδη τον εχω δοκιμασει οποτε ξερω τι περνω.Ηθελα να φερω word class players αλλα δεν ερχονται,προς το παρον τουλαχιστον μεχρι τις επομενες μεταγραφικες περιοδους :wink:
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
stavros_skala
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2207
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Blackburn, ΑΕΚ Λάρνακας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συνεχιζεις βρετανικα -doublekiss
για να δουμε τα επισημα!
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειπαμε προοπτικη της ομαδας ειναι να απαρτιζεται απο πολλους Βρετανους παικτες και με καποιους ποιοτικους
ξενους!!!
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι μεταγραφες που εκανες ειναι παρα πολυ καλες!!!Τον αρσαβιν τον ειχα παρει και εγω στο δικο μου save και μια χρονια εκανε την διαφορα σε εσενα οποτε χρειαστει θα φανει πολυ χρησιμος!Κατα τα αλλα ολες η μεταγραφες ειναι μια και μια η μια καλυτερη απο την αλλη.....μου εβαλες ιδεες για το δικο μου save....
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image


Image
MAN.CITY - SOUTHAMPTON
Image
Image
Image
MVP: Tomas Necid
Image
Παιξαμε οπως στο περσινο παιχνιδι κλεισαμε τους χωρους και δεν μας απειλησαν ιδιαιτερα μονο με μακρινα σουτ,ετσι προηρθε κ το γκολ απο ενα πολυ ωραια σε εκτελεση σουτ.Εμεις δεν ειμασταν καλοι επιθετικα φανικε η απουσια του Paloschi που ειναι τραυματιας.Αλλαγη του αγωνα ο Necid που με το που μπηκε εκανε δοκαρι και στην επομενη φαση σκοραρε.

Image
SOUTHAMPTON - SUNDERLAND
Image
Image
Image
MVP: Jordan Spence
Image
Δεν βαζαμε γκολ με τιποτα χασαμε ευκαιριες ειχαμε δοκαρια αλλα δεν ειμασταν αυτοι που επρεπε επιθετικα,
και ετσι ισοφαριστικαμε.Τι να πω μια ακομα ισοπαλια.



Image
HULL CITY - SOUTHAMPTON
Image
Image
Image
MVP: Tom Cairney
Image
Tριτο συνεχομενο 1-1 ε! τι να πω....ενταξει τα ιδια παντελακι μου τα ιδια παντελη μου.Παιζαμε καλα αλλα μπροστα δεν βαζουμε γκολ με τιποτα παλι καλα που σκοραρουν οι αλλοι.Ο Σανογκο ακομα δεν τραβαει και ο Paloschi δεν ηταν ουτε για ενα ημιχρονο. 3 στα 3 Χ .


Image
SOUTHAMPTON - ΜIDDLESBROUGH
Image
Image
Image
MVP: Scott McDonald
Image
Ξεκινησαμε πολυ δυνατα και προηγηθηκαμε 2-0 οταν ειδα οτι ισοφαριστικαμε ηρθαν μνημες απο τα προηγουμενα παιχνιδια.Ανεβασαμε και πιεζαμε πολυ, ετσι στα στημενα που ημαστε αρκετα καλοι φετος σε μια αναμπουμπουλα καναμε το 3-2 και κερδισαμε.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Image
Ομολογουμενος μπορει να μην χασαμε αλλα μπορουσαμε τουλαχιστον να εχουμε 4 βαθμους παραπανω.Ετσι ομως ειναι το ποδοσφαιρο συνεχιζουμε δυνατα.

Ειχαμε και την κληρωση των ομιλων του CHL
Image
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αλλαξες σκιν και η ομαδα πηρε νικη.

Επεσαν σφαλιαρες με σαντερλαντ και χαλ.Ειδικα με χαλ δηλαδη επρεπε να τους παρουμε ανετα.Κριμα.

Και παλι καλα να λεμε που ο νεσιντ γλιτωσε την ομαδα στο 93 με την σιτυ γιατι αλλιως θα κλαιγαμε.

Για δωσε καμια φαπα στα αποδυτηρια γιατι δεν παμε καλα και ανυσηχω.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομαδα δεν παει πολυ καλα πρεπει να πας καλυτερα!δωσε φαπα θα συμφωνησω με τον προηγουμενο!περιμενουμε η συνεχεια να ειναι καλυτερη!
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομάδα θα μπορούσε να πάει και καλύτερα.Πιστεύω θα βελτιωθεί παιχνίδι με παιχνίδι
Post Reply

Return to “League two”