Θανάσης Κανούλας [2011/12]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον Άρη!
Locked
giannakis3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2344
Joined: Thu May 03, 2007 8:36 am
Football Manager της ομάδας: Άρης
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στον ΑΡΗ ο Θανάσης Κανούλας 16/06/11

Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ανακοινώνει την απόκτηση του Θανάση Κανούλα από την Αναγέννηση Επανομής. Ο ποδοσφαιριστής που υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας για τα επόμενα τρία χρόνια, αγωνίζεται ως επιθετικός, έχει γεννηθεί στις 19-02-1992, έχει ύψος 1.90 και είναι 75 κιλά. Είναι διεθνής με την εθνική ομάδα Νέων και την περσινή σεζόν με την φανέλα της Αν. Επανομής κατέκτησε το πρωτάθλημα στην Football League 2, έχοντας 19 συμμετοχές και 6 γκολ. Ο Θανάσης Κανούλας θα αγωνίζεται στον ΑΡΗ με το νούμερο 22.
«Χαρούμενος που έρχομαι σε ένα μεγάλο σύλλογο»
Αμέσως μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής ο Θανάσης Κανούλας μίλησε στο www.arisfc.gr σημειώνοντας: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή μου στον ΑΡΗ. Είμαι αποφασισμένος να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό και ξέρω ότι πρέπει να προσπαθήσω πάρα πολύ αφού πλέον είμαι μέλος μίας μεγάλης ομάδας όπως ο ΑΡΗΣ. Ανυπομονώ πραγματικά να ξεκινήσω προετοιμασία με τον ΑΡΗ και ευελπιστώ όλα να πάνε καλά και να δικαιώσω απόλυτα τους ανθρώπους που με επέλεξαν. Θέλω να ευχαριστήσω τόσο τους ανθρώπους της Επανομής, όσο και του ΑΡΗ που με βοήθησαν να κάνω πραγματικότητα το όνειρό μου κι να βρεθώ σε ένα σύλλογο όπως ο ΑΡΗΣ. Πλέον έχω μπροστά μου πολύ δουλειά και εκεί θα επικεντρωθώ».

*Οι εκπρόσωποι των ΜΜΕ μπορούν να λάβουν φωτογραφικό υλικό από τις υπογραφές των συμβολαιών με τον Θανάση Κανούλα από τα Δελτία Τύπου του www.megapress.gr.

arisfc.gr
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Image
giannakis3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2344
Joined: Thu May 03, 2007 8:36 am
Football Manager της ομάδας: Άρης
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με ΟΦΗ εντός

Για τα λεπτά που έπαιξε (Από 67+ και μετά).
+acc pace. Με τίποτα πιο αργός από Καπετάνο
+dribbling, decisions κράτησε καλά τη μπάλα, τη μοίρασε εκεί που έπρεπε όταν έπρεπε και έσκασε μια καλή ντρίπλα σε έναν του ΟΦΗ.

Είχε και πολύ καλές συνεργασίες με Γιαννιώτα.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Άρης”