υπερβολικα πολλα γκολ απο στημενες φασεις

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Harald_Hardrada
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Tue Apr 20, 2010 3:23 am
Football Manager της ομάδας: FC Krasnodar
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΛ,Liverpool,Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το 11.3 παιζω και εχω μπουχτισει να βαζω γκολ απο στημενα, ενω χανω αχαστα στην κανονικη ροη

Image

δεν ξερω για εσας, αλλα για μενα να εχει κεντρικος αμυντικος 18 γκολ, μαλλον για μπαγκ προκειται. πειτε και σεις..

ζητω συγνωμη προκαταβολικα αν δεν εχει θεση στα μπαγκς, κλειδωστε το, απλα με παραξενευει

εντιτ
να πω πως το ιδιο μου συνεβαινε με το αμβουργο..ο westermann τελειωσε πρωταθλημα με 18-20 γκολ
User avatar
OtiNaNAi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7424
Joined: Sun Jun 22, 2008 10:56 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ-Real Madrid-Arsenal-Milan
facebook προφίλ: manolo.vasiliadoff
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ε αν δεν σ'αρεσει κ δεν το θεωρεις αρκετα ρεαλιστικο βαλε τον επιθετικο σου να πηδαει για κεφαλιες
Þ ★ ᾶ ★ ǿ ★ κ
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Με τα κόρνερ υπάρχει ένα σχετικό πρόβλημα με το far post νομίζω, αν ο παίκτης έχει πολύ καλά συγκεκριμένα attrs.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Με τα κόρνερ υπάρχει ένα σχετικό πρόβλημα με το far post νομίζω, αν ο παίκτης έχει πολύ καλά συγκεκριμένα attrs.
Να μας πεις τις οδηγίες στα κόρνερ να το κάνουμε και εμείς!
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Harald_Hardrada
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Tue Apr 20, 2010 3:23 am
Football Manager της ομάδας: FC Krasnodar
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΛ,Liverpool,Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Με τα κόρνερ υπάρχει ένα σχετικό πρόβλημα με το far post νομίζω, αν ο παίκτης έχει πολύ καλά συγκεκριμένα attrs.
ναι ακριβως αυτο..εχω βαλει τον παικτη να επιτιθεται στο far post και εναν challenge keeper και τα κορνερ να γινονται στο far post. ε σε καθε αγωνα θα κανει 2-3 φασεις για γκολ, αλλες φορες και παραπανω...
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Για ρεαλισμό, άστο στο mixed καλύτερα..
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Πειτε και σε εμας ρε παιδια αυτο το "προβλημα"
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsosvd wrote:Πειτε και σε εμας ρε παιδια αυτο το "προβλημα"
Στο 11.3 έχω ακούσει ότι πιάνει καλύτερα στο near post. κάνω λάθος;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν και τέτοια εποχή δύσκολο να κάνουμε αναφορά για τέτοιο bug, αν έχω ένα σημαντικό όγκο πληροφοριών ίσως κάνω τον κόπο. Αλλά θέλω περισσότερα από μία χρονιά, να μου πείτε ότι ο DC έχει 20 γκολ ανά σαιζόν για 3 χρόνια, να γίνεται με πάνω από έναν παίκτη και επίσης πολύ σημαντικό να είναι μη ρεαλιστικά τα συνολικά γκολ που βάζετε από κόρνερ. Γιατί αν παράδειγμα (δεν έχω δει στοιχεία, όποιος μπορεί να βρει ας μας διαφωτίσει) αν μια ομάδα βάζει σε μέσο όρο 20-25 γκολ από κόρνερ κάθε σαιζόν, απλώς έχει 3 ο ένας, 5 ο άλλος, 2 ο τρίτος κλπ όταν εσύ έχεις βάλει σώνει και ντε σε ΟΛΑ τα κόρνερ να σημαδεύουν τον Rami και τον κάθε Rami προφανώς από τα 20 κόρνερ που έκανε γκολ η ομάδα σου ο Rami να έχει βάλει τα 18 και τα άλλα δύο αυτός που έπαιζε όταν ο Rami είχε κάρτες. :wink:

Στην πραγματικότητα κανένας προπονητής δεν θα δώσει εντολή βαράτε τα κόρνερ 2ο δοκάρι no matter what. Θα βάλουν 2 αψηλούς οι άλλοι να αγκωνιάζουν τον Rami και δεν θα σκοράρει ούτε σε οίκο ανοχής (sic). :wink:
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Post Reply

Return to “Bugs”