ερωτηση για shooting

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
reshus
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Wed Nov 07, 2007 6:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Στις χαρες και στις λυπες μαζι...!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σας παιδια...θα ηθελα την βοηθεια σας για το παρακατω προβλημα..να πω οτι πρωτη φορα γενικα στο fm προσπαθω να ασχοληθω με την προπονηση (παιζω απο cm03-04..!!!!) οποτε ευπροσδεκτες ολες οι παρατηρησεις....εχω παρει πιστευω καλους προπονητες στον παναθηναικο η εστω οι καλυτεροι που ερχοντουσαν...μαλιστα εχω 13 αφου μετα απο αιτημα μου η διοικηση αυξησε τις θεσεις κατα 2..!!!για δειτε...

Image

να πω εδω πως ο προπονητης που ειναι επιλεγμενος ( ο τελευταιος που και καλα ειναι σε ολους τους τομεις της προπονησης στην πραγματικοτητα δεν συμμετεχει πουθενα αφου και να μην επιλεξω να προπονησει σε κανεναν τομεα...τα αστερακια δεν αλλαζουν καθολου...). Αυτον τον εφερα για να αυξησει το shooting αλλα οπως βλεπετε και εσεις δεν βοηθαει καθολου...

οσοι πιστοι.....βοηθηστε.... -papas -papas
:D :D
ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΖΙ
Ποιον θα παρουν τα σκαγια απο τις......ΜΠΑΛΩΘΙΕΣ?
Μια ιστορια.....Εργοτελεια
viewtopic.php?f=258&t=32790
Sereno
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 528
Joined: Fri Apr 08, 2011 1:47 am
Football Manager της ομάδας: AS Monaco FC
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε απλά τα πράγματα. και για το shooting όπως και για όλες τις άλλες κατηγορίες κατέβασε το
fm coach calcualtor. από εκεί μπορείς να δεις κατευθείαν ποια attributes των coach που βλέπεις στο
search κάνουν match τον τομέα που θες. και βάζοντας τα νούμερά τους θα δεις και πόσα αστέρια
μπορεί να σου προσφέρει ο καθένας σε κάθε τομέα.

μία παρατήρηση είναι πως παρ'ότι το working with youngsters δείχνει να μην επηρεάζει καθόλου, θα σου πρότεινα
να του δώσεις κάποια βαρύτητα μιας και πιστεύω πως μετρά στην εξέλιξη των πιτσιρικάδων σου!
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν ειδα καλα ο victor ar. τον εχεισ βαλει σε ολες της βγαλες και βαλτον μονο σουτ.
η βαλτουσ αυτοματα να κανουν προπον..
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”