Ο βασιλιάς της Ρόδου

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

30/1/2011

Ιωνικός-Διαγόρας

Το παιχνίδι θα είναι το κύκνειο άσμα του Πέτρου Ρουτζιέρη στον πάγκο του Διαγόρα. Ο Ιωνικός κατάφερε να πάρει το τρίποντο στο 73ο λεπτό με τον Λουίζ Μιγκέλ. Ο Διαγόρας κατρακυλά στην 17η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 17 βαθμούς, αφού η Αναγέννηση Καρδίτσας κέρδισε με 1-0 τον Εθνικό Αστέρα και φτάνει κι αυτή στους 17 βαθμούς. Ο μεταλομέτοχος της ΠΑΕ Διαγόρας, Κωνσταντίνος Χρυσοχοΐδης, μη αντέχοντας άλλο τις εμφανίσεις της ομάδας απολύει τον Πέτρο Ρουτζιέρη από τον πάγκο της, προσπαθώντας να σώσει ό,τι είναι δυνατό. Η χρονική στιγμή ίσως λανθασμένη, αφού ο νέος προπονητής δε θα 'χει χρόνο για νέες μεταγραφές. Ο μόνος νέος παίκτης που έχει στη διάθεσή του θα είναι Jean-Marie Sylla, ο οποίος είχε συμφωνήσει με την ομάδα όταν ακόμα βρισκόταν ο Ρουτζιέρης στον πάγκο.


31/1/2011

Άκαρπες οι πρώτες επαφές του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ στην αναζήτηση νέου προπονητή. Κανένας δεν θέλει να αναλάβει την ομάδα σε αυτή την άσχημη οικονομική κατάσταση που βρίσκεται, με μικρό ρόστερ και ψυχολογία στο ναδίρ.
Ο κύριος Χρυσοχοΐδης αρχίζει να αναζητά πιο εφικτές και -αναγκαστικά- άπειρες λύσεις για τον πάγκο της ομάδας.

Βαθμολογία:
Spoiler: show
Image
Ρόστερ:
Spoiler: show
Image
nek.
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 657
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: 5 ος λοχος δυναμη 5ος λοχος κολαση
Location: Κυψελη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ δυσκολη η κατασταση της ομαδας φιλε,θα χρειαστει αρκετη δουλεια ....
καλη τυχη και καλα κουραγια
Image
Spoiler: show
Image
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίξτε όλοι τον υποβιβασμό του Διαγόρα.Το παιδί δεν μπορεί..

Καλή τύχη ρε βλακάκο! :P
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλη αρχη στη δυσκολη β εθνικη.
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή φιλε
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Να 'στε καλά παίδες!


31/1/2011

Ο μεγαλομέτοχος και διευθύνων σύμβουλος της ΠΑΕ έχει πια στραφεί σε ανθρώπους οι οποίοι έχουν φορέσει στο παρελθόν τη φανέλα της ομάδας. Πρώτα στράφηκε στον Άγγελο Αναστασιάδη. Ο Αναστασιάδης έκλεισε την ποδοσφαιρική του καριέρα και ξεκίνησε την προπονητική σε αυτήν την ομάδα. Ακολούθησαν Παναργειακός, Καβάλα, Εδεσσαϊκός, ΠΑΟΚ, Ηρακλής, Παναθηναϊκός, ξανά στον ΠΑΟΚ και μέχρι σήμερα στην Εθνική ομάδα της Κύπρου.
Ο Αναστασιάδης δεν θέλησε να αφήσει πετυχημένη δουλειά του στην Εθνική της Κύπρου για μια ομάδα που δεν θα του προσέφερε σιγουριά.

Οι επαφές του κύριου Χρυσοχοΐδη συνεχίστηκαν με τον Γιώργο Κωστίκο. Ο Κωστίκος έκλεισε κι αυτός την καριέρα του στον Διαγόρα. Αγωνίστηκε το δεύτερο μισό της περιόδου 87-88, παίρνοντας μεταγραφή από τον Ολυμπιακό. Ούτε εκείνος θέλησε να γίνει προπονητής στην ομάδα, παρότι άνεργος εδώ και 1,5 χρόνο. Τα οικονομικά προβλήματα της ΠΑΕ ήταν αυτό που τον απώθησε από το να αναλάβει την ομάδα.

1/2/2011

Σειρά να συζητήσει με τον Κώστα Χρυσοχοΐδη είχε ο Βασίλης Αντωνιάδης. Αγωνίστηκε στην ομάδα την τελευταία φορά που η ομάδα βρισκόταν στην Α' Εθνική. Μεγάλη εμπειρία ως προπονητής, έχοντας αναλάβει 11 ομάδες. Ο Αντωνιάδης όμως μόλις είχε αναλάβει τον Οδυσσέα Κορδελιού, την ομάδα που έκλεισε την καριέρα του, και γι' αυτό δεν θέλησε να της φερθεί με άσχημο τρόπο και απέρριψε και αυτός την πρόταση της ΠΑΕ Διαγόρας.

Ο μεγαλομέτοχος και πρόεδρος της ΠΑΕ είχε αρχίσει να απελπίζεται. Καλεί έκτακτο ΔΣ προκειμένου να συζητήσουν τον άνθρωπο που θα αναλάβει τον πάγκο της ομάδας. Ενώ η πλειοψηφία είχε συμφωνήσει στο να γίνει πρόταση στον Γιάννη Καμπούρη, προπονητή του Διαγόρα Βατίου (με τον οποίο ο Διαγόρας Ρόδου είχε ανέκαθεν καλές σχέσεις, και η διοίκηση της ομάδας από το Βάτι δεν θα είχε πρόβλημα να φύγει ο Καμπούρης από τον πάγκο, από τη στιγμή που το Βάτι δεν κινδύνευε να υποβιβαστεί) έπεσε στο τραπέζι από τον πρόεδρο του Ερασιτέχνη Διαγόρα, Μέντο Ζωάννου, το όνομα του Χρήστου Ψεύτη.

Ο Χρήστος Ψεύτης είναι ίσως ο πιο αγαπητός παίκτης που πέρασε από τον Διαγόρα. Το καλτ επίθετό του βοήθησε κι αυτό στο να αγαπηθεί από τον κόσμο. Ξεκίνησε την καριέρα του στην ομάδα του χωριού του, τον Εύηνο Ευηνοχωρίου. Μεταπήδησε στην ΑΕ Μεσολογγίου κι από 'κει το καλοκαίρι του '83 πήγε στον Ολυμπιακό. Εκεί έκανε μία συμμετοχή και τον Γενάρη του '84 μεταγράγηκε στον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Το καλοκαίρι του '85 μεταγράφεται στον Διαγόρα, ο οποίος τότε αγωνιζόταν στην Β' Εθνική. Ο Ψεύτης με τα 13 του γκολ βοήθησε την ομάδα να πάρει την πρώτη θέση και μαζί την άνοδο στην Α' Εθνική. Την πρώτη χρονιά του Διαγόρα στην Α' Εθνική, ο Ψεύτης μαζί με τον Κώστα Βέλλιο τράβηξαν το κουπί στην επίθεση της ομάδας. Με 2 γκολ σε 18 συμμετοχές του Ψεύτη και 7 γκολ σε 27 συμμετοχές του Βέλλιου, μαζί με τα 8 γκολ του μέσου Γιώργου Χριστοφή, η ομάδα κατάφερε να πάρει την 13η θέση με 16 βαθμούς, 1 πόντο μακρυά από την 14η θέση η οποία οδηγούσε σε υποβιβασμό. Εκείνη τη χρονιά όμως, ο Διαγόρας θα φτάσει στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος, αλλά θα χάσει από τον μετέπειτα τροπαιούχο ΟΦΗ.

Την επόμενη χρονιά ο Χρήστος Ψεύτης μεταγράφεται πάλι στον Ολυμπιακό στον οποίο κάνει 8 συμμετοχές, προτού μεταγραφεί και πάλι στον Διαγόρα τον Γενάρη του '88. Θα σημειώσει 1 γκολ σε 17 συμμετοχές, και μαζί με τον πρώην συμπαίκτη του στον Ολυμπιακό, Γιώργο Κωστίκο, ο οποίος θα σημειώσει 6 γκολ σε 19 συμμετοχές και με τη βοήθεια του νεαρού Ρόδιου Γιάννη Καμπούρη με 6 γκολ σε 28 συμμετοχές θα οδηγήσουν την ομάδα στην 12η θέση με 23 βαθμούς.

Την σεζόν 88/89 ο Ψεύτης θα μεταφερθεί από την επίθεση στην άμυνα ως λίμπερο, λόγω και των τραυματισμών από τους οποίους υπέφερε. Θα καταφέρει να αγωνιστεί μονάχα σε 12 παιχνίδια. Αυτό αποδείχθηκε καθοριστικό για τον Διαγόρα, καθώς κατάφερε να υποβιβαστεί στην Β' Εθνική ύστερα κι από τους αγώνες μπαράζ. Ο Ρόδιος Γιάννης Καμπούρης δεν αρκούσε στην επίθεση σκοράροντας 5 γκολ σε 30 παιχνίδια. Ο Ουρσούα ο οποίος είχε έρθει από ομάδα του Βελγίου, μαζί με τον Μπισδίκη και τον Κρασώνη δεν βοήθησαν όσο θα περίμεναν πολλοί.

Ο Ψεύτης δε θα ακολουθήσει τον Διαγόρα στη Δεύτερη Εθνική, στον οποίο διετέλεσε και αρχηγός, και θα μεταγραφεί στον Ιωνικό Νίκαιας. Θα παραμείνει στην στη θέση του λίμπερο και θα σημειώσει 28 συμμετοχές χωρίς γκολ.

Η επόμενη χρονιά θα τον βρει και πάλι στην ΑΕ Μεσολογγίου στην Γ' Εθνική. Με την ΑΕΜ θα σωθεί οριακά με 32 βαθμούς ισοβαθμώντας με τον Ολυμπιακό Λουτρακίου. Την επόμενη χρονιά η ομάδα θα υποβιβαστεί.

Οι επόμενες 2 χρονιές θα τον βρουν στις ομάδες του χωριού του. Τον Εύηνο Ευηνοχωρίου και αργότερα ένα μικρό πέρασμα από τον Καλυδώνα Ευηνοχωρίου.

Η μεγάλη καριέρα του Χρήστου Ψεύτη θα κλείσει στον Ατρόμητο επιστρέφοντας στις Εθνικές Κατηγορίες.

O Χρήστος Ψεύτης έχοντας πια αποσυρθεί από τα ποδοσφαιρικά δρώμενα, κατοικεί στο χωριό του. Θα δεχθεί με χαρά το τηλεφώνημα του κύριου Χρυσοχοΐδη και θα δεχτεί την πρότασει δίχως να συζητήσει το οικονομικό. Αυτή θα είναι η πρώτη προπονητική απόπειρά του.

Image
Image
Image
Image
Image

Image
Last edited by wolfsbourger on Sun Mar 27, 2011 9:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε :wink:
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
nek.
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 657
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: 5 ος λοχος δυναμη 5ος λοχος κολαση
Location: Κυψελη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος ο ψευτης :wink:
Image
Spoiler: show
Image
The_Phenom
Rotation
Rotation
Posts: 1173
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona
Location: Trikala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα σπάει το όνομα!!! :drinking:

Καλή αρχή και καλή επιτυχία στη διάσωση του Διαγόρα :wink:
Image
User avatar
Sir_Vaggos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2079
Joined: Mon Apr 14, 2008 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παο,Exeter,At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Παο, At.Madrid, Tottenham
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε... Καλη υπομονη :D
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να μην ξανανεβείτε ποτέ
Ρόδος για μια ζωή!
Image
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Ευχαριστώ παίδες!
Η υπομονή είναι η μεγαλύτερη αρετή, λένε..
Off Topic:
@metalforos, η εικόνα σου έχει ένα λαθάκι. Το 1968, μετά από εντολή της Χούντας ο Δωριέας, ο Ροδιακός και ο Διαγόρας υποχρεώνονται να συγχωνευθούν και με το μητρώο του Διαγόρα να ιδρύσουν τον ΑΣ Ρόδος. Όχι το 1964 λοιπόν.

2/1/2011

Ο Χρήστος Ψεύτης παίρνει το πρώτο αεροπλάνο και φθάνει στο νησί. Στο αεροδρόμιο θα τον περιμένει μέλος του διοικητικού συμβουλίου για να τον οδηγήσει στα γραφεία της ΠΑΕ.
Εκεί θα συναντηθεί με τον μεγαλομέτοχο και διευθύνοντα σύμβουλο της ΠΑΕ, Κωνσταντίνο Χρυσοχοΐδη, και θα συμφωνήσουν σε όλα για το συμβόλαιο που θα έχει διάρκεια έως το καλοκαίρι του 2012 με οικονομικές απολαβές περίπου 75.000€ για όλη τη διάρκεια του συμβολαίου. Στόχος φυσικά θα είναι η παραμονή στην Β' Εθνική κατηγορία.




Αργότερα, θα συναντηθεί με το τεχνικό του επιτελείο.
Image
Ο Ψεύτης βλέποντας την γνώριμη πάντα σοβαρή καραφλή φάτσα του Βέλιτς και επηρεασμένος από τα φιλοολυμπιακά του αισθήματα, θέλησε να τον πειράξει.
ΧΨ: Ε! Γιάσμινκο, μπορώ να σε ρωτήσω;
ΓΒ: Μάλιστα κόουτς.
ΧΨ: Θέλω να σε ρωτήσω, πως κατάφερες να γίνεις από ποδοσφαιριστής μεταφραστής και ολίγον από βοηθό προπονητή, μετά σκάουτερ και τέλος τεχνικός διευθυντής;

Ο Βέλιτς φάνηκε ενοχλημένος, αλλά παρόλ' αυτά απάντησε.

ΓΒ: Κόουτς, εγκώ ήμουν πολλά χρόνια παίκτη. Ήξερα και γκλώσσες και ντεν ήτελε και πολύ.
ΧΨ: Χεχε. Γεια σου ρε Γιάσμινκο. Ελπίζω να 'χουμε μια καλή συνεργασία.

Οι σχέσεις τους όμως ήταν ήδη διαταραγμένες. Ο Βέλιτς παρεξηγημένος από τα όσα είπε ο Ψεύτης, αφού ουσιαστικά αμφισβήτησε τις ικανότητές του. Από την άλλη, ήταν άγνωστο το κατά πόσο ο Χρήστος Ψεύτης θα 'θελε να συνεργαστεί με το ζόρι με κάποιον με τον οποίο θα έχει τυπικές σχέσεις και δεν τον γνωρίζει καλά. Για την ώρα δεν μπορεί να κάνει και πολλά, παρά μόνο να ανεχτεί αυτήν την κατάσταση.




Αργότερα είχε κανονιστεί να επισκεφθεί ο Ψεύτης την προπόνηση της ομάδας. Στην ομιλία του προσπάθησε να αφυπνίσει τους παίκτες και να τους κάνει να γυρίσουν την εις βάρος της ομάδας κατάσταση.

ΧΨ: Αν όχι όλοι, οι περισσότεροι δε θα γνωρίζετε ποιος είμαι και τι έχω κάνει στην καριέρα μου. Έχω μεταγραφεί δις στον Ολυμπιακό. Ήμουν στον Διαγόρα 4 χρόνια. Ήμουν στην ομάδα όταν ανέβηκε για πρώτη και μοναδική φορά στην ιστορία της στην Α' Εθνική. Ήμουν στην ομάδα όταν έφτασε στους 4 του κυπέλλου και την απέκλεισε ο μεγάλος ΟΦΗ του '87. Τότε το γήπεδο γέμιζε. Στα μεγάλα ντέρμπυ οι οπαδοί σκαρφάλωναν στα δέντρα για να δουν το παιχνίδι. Το γήπεδο δεν τους χωρούσε. Όχι όπως τώρα που μαζεύονται 500 άτομα στο γήπεδο. Αυτές οι στιγμές θέλω να επιστρέψουν στην ομάδα. Γι' αυτό πρέπει να δουλέψουμε όλοι μαζί. Πρέπει όμως πρώτα να σώσουμε την ομάδα και να την κρατήσουμε στην Β' εθνική.




Ύστερα είχε κανονιστεί η καθιερωμένη συνέντευξη τύπου. Για τα τωρινά δεδομένα της ομάδας όμως, μια συνέντευξη στην μεγαλύτερη εφημερίδα του νησιού ήταν αρκετή. Πίσω στα γραφεία της ΠΑΕ τον περίμενε ο Τάσος Κυριακίδης, δημοσιογράφος της Αθλητικής Ροδιακής.

ΤΚ: Είστε εδώ ως ο νέος προπονητής του Διαγόρα. Είναι ένα όνειρο για εσάς αυτή η θέση;
ΧΨ: Ασφαλώς και είναι ένα όνειρο. Ήμουν εδώ στις μεγάλες στιγμές του Διαγόρα και επιθυμώ να τον ξαναφτάσω σ' αυτές τις στιγμές. Άλλωστε, είναι η πρώτη μου προπονητική απόπειρα.

ΤΚ: Σίγουρα θα μπορούσαμε να πούμε ότι η ομάδα του Διαγόρα δεν τα πάει καλά στο φετινό πρωτάθλημα. Ο πρόεδρος ένιωσε ότι ήταν η στιγμή για να αλλάξει ο προπονητής της ομάδας. Τι είναι αυτό το διαφορετικό το οποίο θα φέρετε εσείς στην ομάδα;
ΧΨ: Έχω τις δικές μου θεωρίες για το πως πρέπει να παίζεται το ποδόσφαιρο σήμερα. Θα προσπαθήσω να κάνω την ομάδα να παίξει με τον δικό μου τρόπο. Μετά το τέλος της καριέρας μου έχω πάει σε αρκετά σεμινάρια, και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, και έχω μάθει πολλά.

ΤΚ: Οι καινούριοι προπονητές συνήθως φέρνουν το δικό τους επιτελείο. Πρέπει το τωρινό προπονητικό επιτελείο να φοβάται για τη δουλειά του;
ΧΨ: Το επιτελείο θα μείνει ως έχει. Θα είναι μεγάλο ρίσκο να αλλάξει μέσα στη σεζόν. Το ρόστερ είναι μικρό και δεν θέλω να ρισκάρω τραυματισμούς. Πέρα απ' αυτό, δεν υπάρχουν και τα χρήματα για να γίνουν πολλές αλλαγές...

ΤΚ: Προσλαμβάνεστε ως αντικαταστάτης του Πέτρου Ρουτζιέρη, ο οποίος απέτυχε να φέρει επιτυχίες στην ομάδα. Αισθάνεστε ότι είστε το κατάλληλο άτομο για να οδηγήσετε τον Διαγόρα στο επόμενο επίπεδο;
ΧΨ: Πραγματικά το εύχομαι. Αυτός ο σύλλογος αξίζει να είναι στην Α' Εθνική και θα προσπαθήσω να τον φτάσω εκεί που αξίζει.

ΤΚ: Τι να περιμένουμε από εσάς στο μεταγραφικό παζάρι; Θα δοκιμάσετε να ξοδέψετε όσα λεφτά σας δωθούν για μεταγραφές, ή θα κοιτάξετε περισσότερο ελεύθερους παίκτες και καλές ευκαιρίες;
ΧΨ: Στην κατάσταση που είναι η ομάδα θα κοιτάξουμε περισσότερο το δεύτερο.

ΤΚ: Ποιος θα είναι οι τακτικός προσανατολισμός της ομάδας;
ΧΨ: Δεν μπορείς να χτίσεις τίποτα αν δεν έχεις γερά θεμέλια. Οπότε θα κοιτάξουμε περισσότερο την άμυνα.



Φτάνοντας στο ξενοδοχείο όπου θα έμενε προσωρινά, ο Ψεύτης σκεφτόταν ήδη την ομάδα. Αν και η 31η Ιανουαρίου είχε περάσει, είχε άλλες 8 ημέρες, μέχρι τις 10/2 να κινηθεί για ελεύθερους παίκτες. Καθότι μικρό το ρόστερ, ήθελε να κινηθεί για μερικούς παίκτες που θα μεγάλωναν το ρόστερ και θα έκλειναν μερικές τρύπες.
nek.
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 657
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: 5 ος λοχος δυναμη 5ος λοχος κολαση
Location: Κυψελη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο Βελιτς ειναι καλτ φιγουρα....τον θελουμε στην ομαδα να τα "λεει" καθε λιγο με τον Ψευτη.
Ωραια τα κειμενα σου μεχρι στιγμης...keep going...
Image
Spoiler: show
Image
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όντως, το έψαξα και έχεις δίκαιο.
Απλά αυτή η εικόνα ήταν πιο ωραία, δεν παρατήρησα κιόλας πότε ιδρύθηκε :D
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
stamatism
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 715
Joined: Sun Aug 01, 2010 8:42 pm
Status: Lil Wayne !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε !!!
Rest in Pace MARIO !!!
Post Reply

Return to “Lost and found”