Ποσο γρηγορα??

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους εχω μια απορια και αν μπορει καποιος ας με βοηθησει!Πως μπορουμε να ξερουμε στο μανατζερακι μας ποσο γρηγορα προπονειται ενας παιχτης μας?Υπαρχει καποιο attribute που να το δειχνει?Ας υποθεσουμε πως εχουμε 6 αστερια σε καθε τομεα της προπονησης επισης εχουμε την man utd η οποια εχει αριστα προπονητικα κεντρα κτλπ!Το ρωταω αυτο γτ καποτε(νομιζω στα προηγουμενα μανατζερ)ειχε βγει ενα προγραμματακι scouting το οποιο διαλεγες εναν παιχτη και σου εβγαζε σε αστερακια ποσο γρηγορα θα φτασει το potential του!Εκτος απο τους παραγοντες που ολοι γνωριζουμε υπαρχει και κατι αλλο που να μας δειχνει εκ των προταιρων(δλδ πριν αγορασουμε τον παιχτη)ποσο γρηγορα θα προπονειθει??Μου εχει τυχει να εχω παρει τον nasri και ο τυπος μετα απο 4 χρονια ειχε σχεδον τα ιδια attributes!!
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σου φίλε μου... Δεν υπάρχει κάποιο att που να σου δείχνει αυτό που περιγράφεις.

Απ' ότι κατάλαβα όμως ψάχνεις ένα πολύ γνωστό βοηθητικό πρόγραμμα το FM Genie Scout που σου δείχνει πώς θα εξελιχθεί ο παίκτης όταν φτάσει το PA του.

Θα το βρεις από εδώ: viewtopic.php?f=239&t=30881
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακριβως γι αυτο το προγραμμα μιλαω!σε ευχαριστω padeloswp8!
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”