Γ Εθνική, Περιφερειακό και Τοπικά Πρωταθλήματα (ΒΕΤΑ)

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Post Reply
User avatar
kyriakoulinio
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Oct 27, 2006 9:38 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος
Location: Απ' την καταπράσινη Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Edit,διορθωθηκε. (:
User avatar
pirate_ath
Trialist
Trialist
Posts: 74
Joined: Fri Oct 26, 2007 6:55 pm
Football Manager της ομάδας: AEK ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Location: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαι κολοφαρδος???????
Εκανα φορματ στον σταθερο και εκανα εγκατασταση μετα το παιχνιδι ξανα.Εβαλα μονο το 11.3 και ξεκινωντας νεο παιχνιδι μου εμφανιζει ολες τις ομαδες παλι....τι ευτηχια -foumarw .....προς ενημερωση για οσους περιμενουν για νεο update.Μην ξεχναμε οτι μεσα σε αυτους ειμουν και εγω...
Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι

http://www.youtube.com/watch?v=flxAvkI6 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=UR2hSyw8 ... re=related
paxou
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 10, 2011 6:27 am
Football Manager της ομάδας: Παναιγιάλειος
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

όταν πάω να ξεκινήσω νέο παιχνίδι στην οθόνη που επιλέγουμε χώρες μου βγάζει δίπλα από το greeceένα θαυμαστικό μέσα σε κίτρινο τρίγωνο, και δεν με αφήνει να την επιλέξω, ενώ όλες της άλλες χώρες ναι! Μόνο αυτό το κουτάκι έχω επιλεγμένο.... Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

paxou wrote:όταν πάω να ξεκινήσω νέο παιχνίδι στην οθόνη που επιλέγουμε χώρες μου βγάζει δίπλα από το greeceένα θαυμαστικό μέσα σε κίτρινο τρίγωνο, και δεν με αφήνει να την επιλέξω, ενώ όλες της άλλες χώρες ναι! Μόνο αυτό το κουτάκι έχω επιλεγμένο.... Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ
Μη βάλεις άλλα extra πρωταθλήματα, βάλε extra μόνο τα ελληνικά.
Εμένα μου συνέβαινε κάτι αντίστοιχο, όχι στο ελληνικό patch βέβαια, όταν επέλεγα πολλά patches με πρωταθλήματα.
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
paxou
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 10, 2011 6:27 am
Football Manager της ομάδας: Παναιγιάλειος
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΦΙΛΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.... ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ... ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΛΕΞΩ.......
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paxou wrote:ΦΙΛΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.... ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ... ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΛΕΞΩ.......
Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα ... από χθες παλεύω αλλά δεν βρίσκω λύση.
Αναφέρει πως το πρόβλημα είναι οτι σε Σαμο και Ζακυνθο στη GAD εχει μονο από μια ομάδα.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει? Είδα πως και άλλοι το ανέφεραν αλλά δεν είδα πουθενά να γράφεται λύση
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
pirate_ath
Trialist
Trialist
Posts: 74
Joined: Fri Oct 26, 2007 6:55 pm
Football Manager της ομάδας: AEK ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Location: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα...αν εχεις βαλει 11.3 τοτε δοκιμασε να ξαναεγκαταστησεις το παιχνιδι απο την αρχη και βαλε μονο το 11.3 μετα .Αν οχι τοτε βαλε το και δες τι γινετε.Οπως ειδες πιο πανω εμενα δεν μου εβγαζε με την αναβαθμιση ολες τις ομαδες και κανοντας φορματ διορθωθηκαν ολα.Ελπιζω να πετυχει και σε εσας.
Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι

http://www.youtube.com/watch?v=flxAvkI6 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=UR2hSyw8 ... re=related
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτό που παρατήρησα είναι πως όταν χρησιμοποιώ την αρχική database (το οποίο προτιμώ) που βγάζει το πρόβλημα, ενώ όταν βάζω την updated με τις μεταγραφες του Ιανουαρίου (που δεν μου άρεσε ποτε) παίζει. Στη τελική με ομάδα την Δ θα παιζω, οπότε μικρό το κακό, οι παίκτες πάνω κάτω ίδιοι θα είναι.
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
kvoud
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Thu Aug 13, 2009 2:19 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν είναι πρόβλημα. Αν προσέξεις τις οδηγίες στο 1ο post, έτσι δουλεύει. Βασικά ΔΕΝ χρειάζεται να φορτώσεις την database 11.3 που έχει τις μεταγραφές του Γενάρη που ούτε εμένα μ' αρέσει να παίζω έτσι. Εγώ έχω το patch 11.3, άλλα έκανα new game και διάλεξα την database 11.2. Έτσι δουλεύουν οι μικρές κατηγορίες, χωρίς τις αλλαγές του Γενάρη. Δηλαδή αυτό το αρχείο θέλει τουλάχιστον την database 11.2 για να παίξει, αφού σε αυτήν τη database περάστηκαν οι μικρές ομάδες και οι χαμηλές κατηγορίες.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω το παιχνίδι το έβαλα στο pc προχθές (ναι ντρέπομαι) και πέρασα κατευθείαν το 11.3 , άρα είτε την default είτε την 11.3 με αφήνει. Δεν έχω τις άλλες
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
paxou
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 10, 2011 6:27 am
Football Manager της ομάδας: Παναιγιάλειος
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμένα το πρόβλημα διορθώθηκε βάζοντας το γνήσιο cd μέσα.... Δεν ξέρω αν ευθυνόταν αυτό... Πήγα και το αγόρασα με 20 ευρό και τώρα είναι μια χαρά.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κακώς δεν είχες εξ αρχής το γνήσιο
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
paxou
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 10, 2011 6:27 am
Football Manager της ομάδας: Παναιγιάλειος
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οικονομικη κρίση αδελφέεεεεεεε
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχο το πατσ 11.3,βαζω το αρχειο στο φακελο εντιτορ ντατα και αρχιζω καινουργειο σαιβ αλλα μου βγαζει ενα μυνιμα και δεν μου δουλευουν....
Πειτε αν ξερετε τι πρεπει να κανω!!!
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λυθηκε το προβλημα...δεν ειχα προσεξει οτι ειναι για το 11.2 :-D
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”