Προβλημα με Logos!

Συζητήστε, βρείτε σήματα/λογότυπα των ομάδων
Post Reply
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οταν ειχε βγει το ΦΜ2009 ειχα κατεβασει κατι logos, τα οποια τα χρησιμοποιησα και στο περσυνο ΦΜ χωρις να εχω καποιο προβλημα! Φετος, τα ξαναπερασα στον αναλογο φακελο, ομως δεν μου αναγνωριζει μερικα -σαν να μην υπαρχουν! Αυτο συμβαινει μονο στις ιταλικες ομαδες και συγκεκριμενα, σε αυτες που ηταν στην Serie A την χρονια που βγηκε το pack! Πρεπει να αλλαξω κατι στο config.xml; Και αν ναι, τι;
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πέρασα κι εγώ κάποια logos αλλά όχι το standard style.
Φόρτωσα το παιχνίδι, έπαιξα αλλά δεν μ΄άρεσαν και βρήκα ένα megapack με τα standard.

Ξεκινάω πάλι το παιχνίδι και ακόμα μου φορτώνει τα παλιά. Γιατί έτσι; [στον φάκελο graphics έχω σβήσει τα παλιά και έχω τα standard]
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
nostremias
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Wed Nov 17, 2010 1:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eπειδη εχω ενα μικρο προβληματακι με τα logos δεν δημιουργω καινουριο θρεντ αλλα το βαζω εδω μιας και υπαρχει σα θρεντ..
Απλα αν μπορει καποιον να με λυσει το εξης:Εχω περασει τα logos και εμφανιζονται κανονικα οταν παταω σε μια ομαδα να δω πχ το δυναμικο της,ενω οταν προβαλλω πινακες πχ βαθμολογιας ή καρτελα με την επομενη αγωνιστικη τα σηματα των ομαδων δε μου εμφανιζονται,λες και δεν εχω περασει logos!Τι μπορει να φταει?Σας ευχαριστω προκαταβολικα.
Post Reply

Return to “Logos”