Πρόβλημα με hotmail - μπλοκαρε mail του soccermanager

... be the manager!
ALEXGOT
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Thu Sep 16, 2010 12:27 am
Football Manager της ομάδας: ALEX-A
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διάβασα με ενδιαφέρον την παραπάνω ανταλλαγή μηνυμάτων, διότι το πρόβλημα που αναφέρθηκε με τον ablaubla (τον θυμάμαι διότι είχαμε ενδιαφέροντα ανταγωνισμό στις πρώτες θέσεις στην προηγούμενη διοργάνωση του C.L. και στο Mundial) ήταν έκπληξη γιά μένα. Είναι αλήθεια ότι στην παραλαβή των δώρων υπάρχει μιά μικρή καθυστέρηση (το ίδιο έγινε και στην δική μου περίπτωση) διότι μόνο ένας υπάλληλος του καταστήματος γνωρίζει σχετικά. Είναι αλήθεια επίσης ότι όσες φορές έστειλα e-mail στο κατάστημα, με αγνίησαν και έπρεπε να πάρω τηλέφωνο. Ομως με τους διαχειριστές του Soccermanager.gr δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Οσες φορές τους έστειλα e-mail μου απάντησαν ΠΑΝΤΑ. Και ήταν πολλές οι περιπτώσεις αυτές, διότι εκτός από διάφορα προβλήματα με το site ή παράπονα, είχαμε και έχουμε πολύ συχνά επικοινωνία γιά παρατηρήσεις ή προτάσεις που κάνω γιά το παιχνίδι. Και ήταν πάντοτε ΑΨΟΓΟΙ. Ακόμη και φορές που ίσως γινόμουν κουραστκός.
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν παιδιά η παρεξήγηση που έγινε μεταξύ εμένα και του soccermanager λύθηκε.Το πρόβλημα ήταν του hotmail το οποίο δεν μου έστελνε τα e mail του soccermanager.Οπότε θα αναγκαστώ να αλλάξω e mail ώστε να μην έχω πάλι παρόμοια προβλήματα...Ζητώ συγνώμη και από το soccermanager για την αναστάτωση και από εσάς για την λάθος εντύπωση που σχηματίσατε...Ευτυχώς που υπάρχει και το forum και τα λύνουμε.Εύχομαι καλή ποδοσφαιρική χρονιά και να μιλάμε για μπάλα και όχι για τέτοιου είδους προβλήματα
ablaublas
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:20 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια χαρά και πάλι σε όλους τους managers.Πριν από λίγες μέρες παρέλαβα το δώρο που είχα κερδίσει από το easybuyworld.Θέλω να ζητήσω συγνώμη,για την παρεξήγηση που δημιουργήθηκε,από το soccermanager.gr και από εσάς για την λάθος εντύπωση και την αναστάτωση που τυχόν σας δημιουγήθηκε.Ελπίζω την επόμενη φορά να μιλήσουμε για κάτι πιο ευχάριστο και ποδοσφαιρικό.Καλή συνέχεια..!
Post Reply

Return to “soccermanager.gr (Μην το σβήσετε)”