Juventus

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα
Post Reply
User avatar
bianconeri
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Sat Sep 25, 2010 2:26 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Αγαπημένη Ομάδα: Juventus
Status: 'Η ο παίκτης ή η μπάλα...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λοιπόν δημιούργησα αυτόν τον λογαριασμό στο fmgreece για να πω τα εξής:

1. Είμαι ένα καμένος παίχτης του Manager και ξεκίνησα πριν από 3 χρόνια
2. Αυτό το καταραμένο παιχνίδι με κατέστρεψε...
3. Από το FM2007 μέχρι και σήμερα, έχω πάρει περίπου σαράντα φορές την τρισμέγιστη Juve και ΚΑΜΙΑ το επαναλαμβάνω ΚΑΜΙΑ φορά δεν έχω καταφέρει να πάρω ένα πρωτάθλημα (εκτός βέβαια την χρονιά που η τρισμέγιστη έπαιζε στην SerieB).
4. Έχω κάψει το μυαλό μου αυτά τα χρόνια ψάχνοντας να βρω την κατάλληλη τακτική, τους κατάλληλους παίχτες κλπ για να καταφέρει να το σηκώσει το γ...
5. Κατά καιρούς έφερα παιχταράδες μερικοί από αυτούς { Huguain, Aguero, Nani, Quaresma, Jo, Company, Ronaldo, Adriano, Van Persie} και πολλούς ακόμα που ξεχνώ
6. Έχω δοκιμάσει κάθε απίθανη τακτική που μπορείτε να φανταστείτε.
7. Την μόνη φορά που έφτασα πάρα πάρα πάρα πολύ κοντά ήταν πριν από 3 μέρες όπου τελευταία αγωνιστική έπαιζα με Bari εκτός έδρας και η Inter που βρισκόταν 1 βαθμό πίσω έπαιζε μέσα στην έδρα την με Roma και ναι τα τσογλάνια που πήρα τάχατες για παίχτες (ο Θεός να τους κάνει) κατάφεραν και έχασαν 2-1. Έφτασε πια ο κόμπος στο χτένι.
8. Δίνω όρκο ιερό, ύστερα από το Uninstall που έκανα και που έσπασα το DVD, δεν πρόκειται να ξαναπάω στο μαγαζί, όχι να αγοράσω το FM2011 αλλά ούτε το FM2020.
9. Κανονικός προπονητής δεν είμαι αλλά νομίζω ούτε και σεις που κατά καιρούς διαβάζω τα άρθρα με τα κατορθώματα σας και με μικρότερες ομάδες. Αλήθεια σας λέω, με πιάνουν καμιά φορά τα κλάματα...λέω δεν γίνεται ρε π...μου τι κάνω λάθος.
10. Το σιχάθηκα το παιχνίδι, μου έχει καταστρέψει την ζωή. Με το που ξυπνάω σκέφτομαι τι πρέπει να κάνω, με το που είμαι στο αμφιθέατρο στο πανεπιστήμιο σκέφτομαι πάλι τι πρέπει να κάνω για να το σηκώσω. ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.
11. Τέλος το μόνο που έχω κρατήσει στο pc μου είναι το τελευταίο save με την τρισμέγιστη στο FM2010 και αν κάποιος από σας θέλει να το πάρει και είναι σίγουρος ότι θα καταφέρει να το σηκώσει, του το δίνω και μου το επιστρέφει με πρωταθλήτρια την Juve...να το δω έστω μια φορά καημό το έχω.

PS. Πάω για μπύρα τεσσεράμισι η ώρα το χάραμα και να πετάξω το σπασμένο DVD στο κουβά κάτω από το σπίτι μου να περάσει το απορριμματοφόρο να το πάρει μακριά να μην το ξαναδώ...


Ευχαριστώ για την προσοχή σας
Λευτέρης
My word remains a contract

Alessandro Del Piero
http://en.wikipedia.org/wiki/Alessandro_Del_Piero
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λαθος τομεας φιλαρακο..
stamatism
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 715
Joined: Sun Aug 01, 2010 8:42 pm
Status: Lil Wayne !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε μην απελπήζεσαι και εγώ στο FM2009 σε τρείς (νομίζω) χρονίες με την INTER δεν ειχα πάρει τίποτα έχανα πάντα στον πόντο,ενώ τώρα στο FM2010 τα πάω πολύ καλύτερα και εβελπιστώ στο FM2011 να τα πάω ακόμα καλύτερα !!!
Εγώ σου λεώ να το αφήσεις για λίγο(χωρίς να παίζεις) !!!
Και όταν νομίζεις οτι είσαι ετοίμος να παίξεις αλλά να του δίνεσαι ολοκληροτηκά και θα δείς οτι θα τα καταφέρεις !!!





ΑΚΟΥΣΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΧΑΜΕΝΟΣ !!!





ΣΤΑΜΑΤΗΣ !!!
Rest in Pace MARIO !!!
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Πες μου σε ποια σχολή και σε ποιο αμφιθέατρο πας να έρθω να σου κάνω ένα δυο ιδιαίτερα.

επίσης, ανέβασε σσ από τακτικές να δω τι κάνεις λάθος.

φιλικά
Ντινάρας.
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχεις πμ φιλε.. :wink:
User avatar
bianconeri
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Sat Sep 25, 2010 2:26 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Αγαπημένη Ομάδα: Juventus
Status: 'Η ο παίκτης ή η μπάλα...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

stamatism wrote:Φίλε μην απελπήζεσαι και εγώ στο FM2009 σε τρείς (νομίζω) χρονίες με την INTER δεν ειχα πάρει τίποτα έχανα πάντα στον πόντο,ενώ τώρα στο FM2010 τα πάω πολύ καλύτερα και εβελπιστώ στο FM2011 να τα πάω ακόμα καλύτερα !!!
Εγώ σου λεώ να το αφήσεις για λίγο(χωρίς να παίζεις) !!!
Και όταν νομίζεις οτι είσαι ετοίμος να παίξεις αλλά να του δίνεσαι ολοκληροτηκά και θα δείς οτι θα τα καταφέρεις !!!





ΑΚΟΥΣΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΧΑΜΕΝΟΣ !!!





ΣΤΑΜΑΤΗΣ !!!

Φίλε stamatism αυτά δεν είναι τίποτα... τρεις χρονιές σιγά, εδώ σου λέω πρέπει πάνω από σαράντα φορές να δοκίμασα, τι με το FM2007 τι με το FM2008, 2009 και τώρα τελευταία με το 10.
Πάντως δίκαιο έχεις θα το σταματήσω για ένα μεγάλο διάστημα. Πολύ δύσκολο παιχνίδι είναι. Βασικά έχω μια ιδέα και δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστή. Τι θα λέγατε στα επόμενα μάνατζερ να υπάρχει και επίπεδο δυσκολίας όπως έχουν σχεδόν όλα τα video games. Είναι καλή ιδέα;
My word remains a contract

Alessandro Del Piero
http://en.wikipedia.org/wiki/Alessandro_Del_Piero
Post Reply

Return to “Novice”