Αλλαγη προεδρου

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πως μπορει να αλλαχτει ο προεδρος σε μια ομαδα ?
Π.χ εχει στον ΠΑΟ ωσ chairman τον τζιγγερ . Πως μπορει να αλλαχτει και να μπει π.χ ο Πατερας? Εστω και με rename μεσω καποιου προγραμματος .
Το παιχνιδι το εχω ηδη ξεκινησει . Μεσω frmte δεν εβγαλα ακρη !
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μονο μεσα απο τον editor αν πατησεις chairman και τον αλλαξεις δεν γινεται μεσω fmrte αποσο ξερω
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορείς να μπεις στο rte και να του αλλάξεις την ηλικία.Πάνω από 80 ξερωγω.Το είχα κάνει σε έναν πρόεδρο σε προηγούμενο φμ που ενώ η ομάδα ήταν καλά οικονομικά,ήρθε και πήρε 2 δάνεια και μας καταχρέωσε.

Δε τον χάλασε που απο 51 έγινε 85 και έφυγε. :D
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsakoc wrote:Μπορείς να μπεις στο rte και να του αλλάξεις την ηλικία.Πάνω από 80 ξερωγω.Το είχα κάνει σε έναν πρόεδρο σε προηγούμενο φμ που ενώ η ομάδα ήταν καλά οικονομικά,ήρθε και πήρε 2 δάνεια και μας καταχρέωσε.

Δε τον χάλασε που απο 51 έγινε 85 και έφυγε. :D
Σωστος ο mitsakoc
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsakoc wrote:Μπορείς να μπεις στο rte και να του αλλάξεις την ηλικία.Πάνω από 80 ξερωγω.Το είχα κάνει σε έναν πρόεδρο σε προηγούμενο φμ που ενώ η ομάδα ήταν καλά οικονομικά,ήρθε και πήρε 2 δάνεια και μας καταχρέωσε.

Δε τον χάλασε που απο 51 έγινε 85 και έφυγε. :D
Και μετα τι γινεται ? Θα με παρει αλλος τυχαιος ε ?
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anatoli_todorov13 wrote:
mitsakoc wrote:Μπορείς να μπεις στο rte και να του αλλάξεις την ηλικία.Πάνω από 80 ξερωγω.Το είχα κάνει σε έναν πρόεδρο σε προηγούμενο φμ που ενώ η ομάδα ήταν καλά οικονομικά,ήρθε και πήρε 2 δάνεια και μας καταχρέωσε.

Δε τον χάλασε που απο 51 έγινε 85 και έφυγε. :D
Και μετα τι γινεται ? Θα με παρει αλλος τυχαιος ε ?
Νομιζω θα σε παρει καποιος αναλογα με το reputation (την φημη) της ομαδας σου
Δεν εχω αλλαξει σε κανενα save μου προεδρο γιανα ξερω αλλα κατι τετοιο θα γινεται γτ δεν γινεται ναπαιζειςδ εθνικη και να σ παρει κανασ μεγαλος με budjet 10M ηνα παιζεις πριμερα και να σε παρει κανας φτωχος με budjet 500κ
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αλλαξα του Τζιγγερ τη γεννηση απο 1955 σε 1900. Τελειωσε η χρονια και δεν λεει να ξεκουμπιστει
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”