[ προβλημα ] κρασαρει με ολα τα πατς.λυση κανεις?

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
pagoninho
Trialist
Trialist
Posts: 66
Joined: Wed May 17, 2006 7:56 am
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλους! Παρακαλώ να απαντάει μόνο όποιος έχει κάτι σοβαρό να πεί γιατί δεν βγάζω άκρη με τα κρας νταμπς εδώ και ένα χρόνο.

ΓΚΕΙΜ 1: Ξεκινάω γκειμ χωρις πατς στην ελλάδα και κρασαρει το μανατζερ πρωτου πεις κυμινο.δεν πρόλαβα κάν να πατήσω κοντινιου...οποτε περιμενω το πατς για να παιξω...

ΓΚΕΙΜ 2: Το πατς μόλις βγήκε και κάνω δεύτερη απόπειρα! πατς 10.1 ---> και πάλι κρασάρει στο 2012 σε μια συγκεκριμενη ημερομηνία...μάλλον θα βγεί το πατς 10.2...

ΓΚΕΙΜ 3! Το πολυπόθητο πατς 10.2 κυκλοφόρησε...αλλά φιάσκο! στο 2012-2013 και πάλι κρασάρει σε συγκεκριμένη ημερομηνία...δεν με σώζει τίποτα...

ΓΚΕΙΜ 4!! Κι όμως ίσως με σώσει το πατς 10.3...ξεκινάω στην ελλάδα με πανιώνιο, με πέρνει η λατσιο το 2011 οκτώμβριο και στο πρώτο ματς με ρομα κρασαρει οταν παταω το τακτικς...ξανα κανω λοαντ το παιχνιδι και δεν κρασαρει...παιζω δευτερο παιχνιδι και ολα κυριλε...παιζω τριτο παιχνιδι και παλι κυριλε...παιζω τεταρτο παιχνιδι με λατσιο και παλι κρασαρει οταν παταω τακτικς...

Είναι φανερό ότι κάθε πατς βγάζει τα ελλατώματά του αλλά το αποτέλεσμα είναι πάντα το ίδιο...το μανατζερ ειναι η πέτρα και εγώ το αυγό...συγκρουώμαστε και πάντα εγώ σπάω!!! πάντα κολλάω και χάνω ένα ακόμη σειβ και 1-2 μέρες παιχνιδιού...

Ας δώσει κάποιος μια λυση ρε παιδιά...έχω αρρωστήσει...

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Sir Pagoninho
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Πρωτα απο ολα το εχεις αυθεντικο?

Επειτα δες εδω http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=197&t=27256
pagoninho
Trialist
Trialist
Posts: 66
Joined: Wed May 17, 2006 7:56 am
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε μου το έχω δεί το λινκ που έγραψες και είχα αφήσει παλιότερα και μήνυμα αλλά κανείς δεν απάντησε...εννοείται ότι το έχω αυθεντικό. έχει κάνει και όλα τα απντειτ αλλα το πρόβλημα παραμένει ΄-(
Sir Pagoninho
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”