πως αλλαζεις physio ??????????

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για staff που βρίσκετε!
[Ass. Managers, Coaches, Scouts, Physios]
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Locked
gersi
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Jun 26, 2009 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: REAL MADRIT
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχω την Ρεαλ 3η χρονια και εχω αρκετους τραυματισμους, και εκτος απο αυτο διαρκουν πολλες εβδομαδες ή !!!μηνες!!!
εχω σαν ''πρωτο'' physio τον Del Corral που βγαζει σαν physio 73 %. Ετσι αποφασισα να παρω εναν καινουργιο physio τον Nanni Gianni που βγαζει σαν physio 84 %. Θελω να βαλω τον Nanni Gianni ως πρωτο physio δηλαδη να ασχολειται αυτος με τους τραυματισμους και να με ενημερωνει...plz βοηθηστε με πως να το κανω αυτο ????????? -meaculpa
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οι physio δεν παιζουν ρολο στην παρουσιαση τραυματισμων και τη διαρκεια τους,απλα στην διαγνωση του χρονου αποθεραπειας των ποδοσφαιρστων...(κατα 99% τουλαχιστον)...

η προπονηση ισως παιζει ρολο..δοκιμασε να την κανεις πιο light...
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
Locked

Return to “Staff”