How i met your manager

Ιστορίες προχωρημένου επιπέδου
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

chelseafan wrote:Τι σύστημα παίζεις;;;Δεν ξέρω αν το έχεις ποστάρει πιο πριν...
Πρωτη επιλογή: 4-5-1

Με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο όταν συνάντησα ζόρια στην αρχή της σεζόν....Το άλλαξα, έδωσα νέες οδηγίες στους παίκτες, με τους ακραίους μεσοεπιθετικούς να συγκλίνουν και βρήκα άκρη. Έχω ρισκάρει βάζοντας και επιθετικούς στα δυο άκρα και έχει προχωρήσει ακόμα και έτσι....

Image

Δεύτερη επιλογή: 4-4-2

Όταν βλέπω ζόρια, ή όταν ο αντίπαλος ξέρω οτι παίζει με 3-4- (υπάρχουν ομάδες που παίζουν έτσι) το δοκιμάζω...Δεν το χρησιμοποιώ πάντως τόσο συχνά όσο το από πάνω σύστημα

Image


Τρίτη επιλογή: 4-3-3

Είναι που είναι cheat, όταν το παίζεις και με τους επιθετικούς - τούμπανα regens, το μείγμα είναι θανατηφόρο...Τους μαμεί όλους λέμε. Βέβαια, δεν είναι ανίκητο. Εγω το χρησιμοποίησα στα 4 τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος πέρυσι και έκανα ήττα ενώ είχα αήττητο σερί με το 4-5-1...Σκέφτηκα "τι cheat και @@ μάντολες διαβάζω ρε γαμώτο;" Το χρησιμοποίησα επίσης και στους δυο τελικούς που έπαιξα, για το κύπελλο και το λιγκ καπ Αγγλίας. Έκεί, τα έπιασε τα λεφτά του....


Image
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ωχ ωχ...Για να το κοβεις σ'εκεινο το σημειο μαλλον δεν ηταν και τοσο ιδανικη η κληρωση,η μηπως ηταν? :roll:
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Πως τα φέρνει η ζωή ε;

Για ποιο λες ρε;

Χθες δεν στείλαμε τα 250 Κ για τα 40 γκολ του Πελεγκρίνο;

Ναι...

Και σήμερα τους στέλνουμε το πρόγραμμα φιλοξενίας για το παιχνίδι της δεύτερης αγωνιστικής...Με δικά μας λεφτά θα έρθουν οι κουφάλες...

Και με δικό τους παίκτη θα τους κερδίσουμε...

Ωπ; Τι έγινε; Αισιόδοξος; Πως το 'παθες;

Όχι ρε συ....Εντάξει...Μη με κράζεις και εσυ...Ξέρω 'γω; Εύκολα δε θα 'ναι σίγουρα...

Ρε συ...Θα το ξεχνούσα....Μου είπα η Στέισι ότι αύριο θα έρθουν απο την FA για το βραβείο του μήνα....

Που θα έρθουν;

Στη προπόνηση ρε συ...Πάντα εκεί γίνονται οι απονομές του κάθε μήνα...

Ναι όμως αύριο έχουμε προπόνηση στο προπονητικό...Μήπως να τη κάνουμε στο γήπεδο;

Σιγά μωρέ....Καλά είναι και εκεί...Θα κάνεις και μια δήλωση για τη κλήρωση και όλα τζετ, δυο σ' ένα...

Σωστά....

Η Μαίρη κατέβηκε Θεσσαλονίκη; Της τηλεφώνησε η δικιά μου και βγήκε Ελληνικός τηλεφωνητής...

Ναι, στη μάνα της πήγε...Αν είναι το βράδυ να βγούμε να πάμε στο Ιταλικό του Ρόσι. Άνοιξε τη περασμένη εβδομάδα...

Σοβαρά; Τι παλικάρι και αυτός ρε συ...Όλο "φευγω απο το Λονδίνο" είναι και άνοιξε και εστιατόριο...

Και αυτό τι σχέση έχει ρε συ; λες και δε μπορεί να φύγει και να έχει ανθρώπους να το τρέχουν το εστιατόριο εδώ...Μη λες χαζά...Αυτά μου έλεγαν και απο την ομάδα..."Μην στεναχωριέσαι, θα σταματήσει να θέλει να φύγει, ανοίγει εστιατόριο εδώ" και τέτοια...Βερεσέ τ' ακούω αυτά....
Spoiler: show
Champions League 2036 - 2037
Image


Ούτως ή άλλως, κάποια μεγάλη ομάδα θα μας τύχαινε...Μας έτυχαν οι πρωταθλητές Ευρώπης του '35. Νομίζω και η Ζενίτ και η Φενερ είναι στα μέτρα μας. Γενικά, μπορεί να είμαστε άπειροι αλλά μπορούμε να πάρουμε τη πρόκριση για τους "16". Και μετά βλέπουμε....Παίζουμε πρώτη αγωνιστική στο Λένινγκραντ, μετά έρχεται η Μπάρτσα και ακολουθούν τα δυο παιχνίδια με τη Φενέρ.



Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 3 (1rst place, 6 Points)
Image


Το παιχνίδι ήταν γεμάτο σκαμπανεβάσματα....Εξ' αρχής δύσκολο, παίζουμε με τους πρωταθλητές...Ξεκινάμε και 1-0 πολύ γρήγορα...Το κρατάμε αλλα μας πιέζουν αφόρητα...Μένουμε με δέκα στο 49' και όλα αλλάζουν. Το 4-4-2 με το οποίο ξεκινήσαμε έγινε 4-5-0 με τον AMR να βγαίνει εκτός για να μπει ένα DMC και στο δεξί άκρο της μεσαίας γραμμής πάει ο δεύτερος επιθετικός. Όχι μόνο αντέξαμε αλλα στο φινάλε σε μια κόντρα θανάτου με πέναλτι καναμε το 2-0 και τους στείλαμε φιλάκια....


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 4 (1rst place, 9 Points)
Image


Για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι δεχθήκαμε μεγάλη πίεση. Μάλλον το 4-4-2 που προτίμησα για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι δεν ήταν το καλύτερο δυνατό. No DMC, no αντοχή στη πίεση μάλλον. Προηγηθήκαμε και σε αυτό το παιχνίδι όμως μας το κάρφωσαν προς το φινάλε και δεν προλάβαμε να αντιδράσουμε....


Image


Στο τέλος του μήνα πήρα για πρώτη φορά το βραβείο του καλύτερο τεχνικού, ενώ έκλεισε και τυπικά η μεταγραφική περίοδος.

Image

Image
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δε ξερω ποσο διαφορετικες μπορει να ειναι οι ομαδες εκεινες τις χρονιες αλλα θεωρητικα,αμα προσεξεις,εχεις περασει ;)
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Αφού δεν έπεσες στον Η καλά να λες.

Λογικά του χεριού σου είναι, μην ξεχνάς, πρωταθλητής Αγγλίας δεν είσαι;
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

- Ναι;

- Τι ναι ρε; ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;

- Τι που είμαι ρε συ....Τι έγινε;

- Ρε συ, πας καλά; Το κινητό σου το είδες;

- Τώρα το είδα να χτυπά και το σήκωσα...έγινε κάτι;

- Βλάκας είσαι ρε; Εκατό τηλέφωνα σου έχω κάνει....

- Ναι; Για μισό...Σου τηλεφωνώ σε λίγο...





Δυο λεπτά αργότερα...


- Έλα...

- Καλά ρε...πας καλά;;;; Ογδονταεπτά κλήσεις ρε; Τόσες φορές δε μου έχεις τηλεφωνήσει τις τελευταίες 15 μέρες...Τι έγινε;

- Τι, τι έγινε ρε; Που χάθηκες; Είσαι καλά;

- Εγώ; Μια χαρά...Καλά μιλάμε έχει ένα γλυκό γκάζι το άτιμο...

- Ποιο ρε;

- Ρε συ...Χθες δε σου είπα οτι σήμερα θα πάω να κάνω test drive ένα Saab που είδα και μου άρεσε; Ε, πήγα για το test drive και άφησα εκεί ταυτότητα και κινητό...Να ηρεμήσω λίγο...

- Και να χάσω την ηρεμία μου εγω...

- Ρε συ, θα μου πεις τι έγινε;

- Τι θες να γίνει ρε συ; Τηλεφωνώ και δεν απαντάς...μια, δυο τρεις...

- Ογδονταεπτά...και στην 88η απάντησα...Εντάξει τώρα; Ηρέμησες;

- Ναι ρε...ηρέμησα....

- Αλήθεια, τι με ήθελες;

- Θυμάμαι νομίζεις; Α ναι....Με πήρανε τηλέφωνο από την αεροπορική, βρέθηκε η βαλίτσα μου, θα έρθει αύριο το πρωί τελικά... Να φαναστείς, ούτε που θυμάμαι πλέον ποια ρούχα είχα μέσα....Αλλά έχω αποζημίωση λέει, νομίζω οκτώ λίρες τη μέρα για κάθε μέρα καθυστέρησης

- Και πήρες να μου πεις αυτό; Με πήρες 87 φορές τηλέφωνο γι' αυτό το πράγμα; Γκόμενα είσαι; Γερνάς φιλε...γερνάς...Α, και κάτι άλλο ...Τώρα που είσαι πλούσιος με τα λεφτά απο την αποζημίωση, τι θα κάνεις; Θα αγοράσεις κανα σπίτι;

- Βρε δε πα να γα λεω 'γω...Εγώ φταίω ρε, που νοιάζομαι κιόλας....


Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 5 (1rst place, 10 Points)
Image



Εξαιρετική εμφάνιση, βρήκαμε δίχτυα πέντε φορές φορές και κάναμε άλλες τόσες φάσεις....Δεν είχαμε απρόοπτα με τραυματισμούς στις εθνικές, ευτυχώς διότι άλλες φορές το έχουμε πληρώσει ακριβά αυτό. Έχουμε κάνει καλό ξεκίνημα...


Champions League, Group Stage, Game 1
Image


Γεια σου Sascha.......γεια σου Sascha
που τους ###### χωρίς καμιά ανάσα

Θεωρητικά, ήταν το παιχνίδι που "περίμενα" να κερδίσω, αλλά αυτό δε μειώνει καθόλου τη χαρά μου για το διπλό στο πρώτο Ευρωπαϊκό μου παιχνίδι, και δη σε όμιλο Champions League.... Σπουδαία νίκη απο κάθε άποψη...


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 6 (1rst place, 13 Points)
Image



Μπορώ να επικαλεστώ ένα δημοσιογραφικό κλισέ και να πω οτι πήγαμε με τη φόρα που είχαμε απά το Λένινγκραντ και περάσαμε χωρίς πρόβλημα. Θεωρητικά, όμως, διότι και κούραση βγάλαμε, αλλά και χρειαστήκαμε ένα γκολ σε καίριο σημείο - στο φινάλε του ημιχρόνου - για να πάρουμε το τριποντάκι....


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 7 (1rst place, 16 Points)
Image


Τι λε ρε φιλε; Τρίτο διπλό στο καπάκι; Σσσσσσσ, ζάχαρη είμαστε....Ζούπερ που λέμε στα Ελληνικά. Αγχώθηκαν λίγο με τη μείωση του σκορ, αλλά το κρατήσαμε....Εξαιρετικός και ο Σεπτέμβρης, μας βρίσκει αήττητους και στη κορυφή...


Barclays Premier League 2036 - 2037, After day 7
Image


As good as it gest που είχα διαβάσει και κάπου ήταν ήμουν μικρότερος....Το +6 που έχουμε απο την πρωταθλήτρια Έβερτον* είναι μεγάλο ψυχολογικό πλεονέκτημα. Διότι είναι ακόμα πολύ νωρίς....


* To bold είναι απάντηση στον Ταζ για την ερώτηση που έκανε πριν απο δυο εβδομάδες



Συγνώμη για την αποχή αλλά λόγω της παρουσίας μου στη Γερμανία με τον ΠΑΟΚ δεν γινόταν αλλιώς...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δειχνεις ασταματητος,εχεις αρχισει παρα πολυ καλα με εξαιρετικες εμφανισεις. Keep going και δε θα εχεις προβλημα
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:


Off Topic:
Να 'σαι καλά ρε φιλε...Thanx for watching ακόμα και με τις καθυστερήσεις που παρουσιάζει η ιστορία...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
Να ξερεις οτι σε σεβομαι παρα πολυ, αν και φαινεται δυσκολο ξεροντας σε μονο μεσω του φορουμ και παντα θα ειμαι πιστος υποστηρικτης 8)
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Α, η Έβερτον το είχε πάρει;

που να θυμάμαι και γω, μικρό παιδί ήμουν όταν ρώτησα. :D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραίος φίλε...Διάβασα την ιστορία μονοκοπανιά...Πολύ ωραία και πρωτότυπη ιστορία..Σενάριο από τα λίγα.. :D
Off Topic:
Το ξέρω οτι είναι παλιό συμβάν(κοντά στν αρχή αν δεν κάνω λάθος),αλλά μου έχει τύχει 2-3 φορές αυτό που παρεξηγείτε η ομάδα και μετά μου ζητάνε απανωτά συγνώμη...Την πρώτη φορά ξαφνιάστηκα εως τρομοκρατήθηκα..Την δεύτερη λέω "δεν γαμιέται που θα πάει θα ξαναζητήσουν συγνώμη τα μαλακισμένα..." :D(το λέω για να μην σου φαίνεται παράξενο)

Off Topic:
Το σχόλιο,πέρα από τα συγχαρίκια,ήταν για να πάει η ιστορία στον φάκελο "Προβολή των δημοσιεύσεων σας" και να σε παρακολουθώ πιο εύκολα...Τώρα που σε βρήκα δεν σε χάνω... :D
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8418
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

την ιστορία την παρακολουθώ εδώ και καιρό και πραγματικά είσαι φοβερός! ειδικά οι διάλογοι είναι μαμάτοι :D
έχεις βέβαια και την αγαπημένη tottenham!! -ypoklinomai
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή συνέχεια, Αντώνη...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
TRaNe-3
Trialist
Trialist
Posts: 70
Joined: Mon Mar 29, 2010 1:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης,Ιντερ,Rayo,C.A.B.J
Status: Señores yo soy de BOCA deste la cuna....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη τυχη μαγκα για την συνεχει αν και...δεν φαινεται να την χρειαζεσαι :drinking: :drinking:

Off Topic:
stelmat στην υπογραφη σου αυτα τα μανατζερ φαν και ολυμπιακος φαν κτλ. απο ποιο σιτε τα εκανες ρε φιλε? :?:
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

- Καλά ακόμα εδώ είσαι; Τι ώρα είναι;

- 4:25 είναι...θες κάτι; ενοχλώ;

- Ρε αγάπη μου....σε ρώτησα τι ώρα είναι...ηρέμησε...

- Καλά...θα πας κουζίνα;

- Ναι, δίψασα....

- Θα φέρεις λίγο τα παγάκια; Έχει μια παγοθήκη με 2-3 μέσα...

- Και την άφησες έτσι; δε τη γέμισες;

- Τώρα τι της λες, μου λες; Όχι δε τη γέμισα, θα την αδειάσω τώρα και θα τη γεμίσω, εντάξει;

- Πωπω...όταν είσαι έτσι, είσαι ανυπόφορος...

- Και εσύ όταν έχεις νεύρα, είσαι για πεσκέσι στ' μανας... Τι να κάνουμε; Συμβαίνουν αυτά...









- Καλά...πάλι αυτό βλέπεις; Το ολόκληρο ή αυτό που έκανε ο Θωμάς, με τα στιγμιότυπα μόνο;

- Που ξες εσύ τι ΄έκανε ο Θωμάς;

- Προχθές άφησες εδώ ένα dvd που έγραφε "Ντόρτι - Τα καλύτερα"

- Τέτοιος βλάκας είναι και αυτός, βάζει τέτοιους τίτλους και με τσατίζει περισσότερο....

- Τόσο πολύ σε χάλασε βρε αγάπη μου; Πάει, έγινε, θα κερδίσετε στα άλλα παιχνίδια και τέλος...

- Τι ωραία που τα λες...Φάγαμε τέσσερα γκολ σε 30 λεπτά στην έδρα μας και θα πω στους παίκτες "έλα μωρε τώρα, θα κερδίσουμε στο επόμενο np μωρε..."

- Ε, εντάξει, συμβαίνουν αυτά...

- Ναι; Αλήθεια; Για έλα εδώ....Δες....όχι δες...μια ολόκληρη άμυνα τον κοιτάει που παίρνει κεφαλιά και βάζει γκολ...Και θα μου πεις οτι αυτό "συμβαίνει μωρέ"...

- Ε αφού συνέβη....

- Καλά...άντε πήγαινε κοιμήσου...Τα παγάκια που είναι;

- Εδώ μπροστά σου τα άφησα...Άντε καληνύχτα...Να δω τι θα καταλάβεις που το ξαναβλέπεις...

- Έλα ντε...Ελπίζω να καταλάβω διότι αν δεν καταλάβω, θα ξανασυμβεί....

- Κάτσε να τον πριζώσω τώρα... Και αν ξανασυμβεί, τι έγινε δηλαδή; Μπάλα είναι...

- Μαίρη....Άντα για ύπνο μη τη πληρώσεις εσυ τώρα, ναι; Άντε....βραδιάτικα...

- Πρωινιάτικα θες να πεις... 4:40 πήγε....








Spoiler: show
Champions League, Group Stage, Game 2 (1st place, 3 points)
Image



omg. . . OMG..... WTF....Τι έγινε ρε παιδιά; Ονειρεύομαι; Τσιμπήστε με... Τσιμπήστε με και πείτε μου οτι αυτό που έζησα είναι αλήθεια....Αποκλείεται λέμε...ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ....Δεν έχω λόγια γι' αυτή την εμφάνιση, δε μπορώ να πω τίποτα. Είναι απο τις εμφανίσεις που είσαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να θυμάσαι για ΠΑΝΤΑ, και δε θα μου φύγει ΠΟΤΕ από το μυαλό....

Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 8 (1rst place, 19 Points)
Image



omg. . . OMG..... WTF....Τι έγινε ρε παιδιά; Ονειρεύομαι; Τσιμπήστε με... Τσιμπήστε με και πείτε μου οτι αυτό που έζησα είναι αλήθεια....Αποκλείεται λέμε...ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ....Δεν έχω λόγια γι' αυτή την εμφάνιση, δε μπορώ να πω τίποτα. Είναι απο τις εμφανίσεις που είσαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να θυμάσαι για ΠΑΝΤΑ, και δε θα μου φύγει ΠΟΤΕ από το μυαλό....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Post Reply

Return to “Advanced”