[Request transfer list]

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
ipp69
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ξάνθη, Osasuna
Αγαπημένη Ομάδα: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εντόπισα ένα ψιλοσπάνιο αλλά εκνευριστικό bug. Έχω παίκτη που δεν γουσταρει την Ελλάδα (Mariano Tripodi) και μου ζήτησε να μπει tranfer list. Το κάνω accept όπως πάντα και τον στέλνω δανεικό σε feeder club μου (Εθ.Αστέρα). Κατα τη διάρκεια της παραμονής του εκεί ζητάει να βγει απο transfer list γιατι το μετάνοιωσε, αλλά δεν μου βγάζει επιλογή να κάνω accept ή decline και μένει ως έχει. Τον ζητάω πίσω στην ομάδα και από την απιστροφή του και μετα είναι κολλημένος μόνιμα σε tranfer requested αλλα ταυτόχρονα είναι τσατισμένος γιατί δεν θέλει να φύγει από την ομάδα. Είναι δηλαδή σαν να τον έβαλα εγώ tranfer list, χωρις όμως να μπορώ να αλλάξω κάτι, καθ'ότι οι επιλογές [Tranfer Listed] και [Not listed for tranfer] είναι γκρι και δεν μπορώ να τις αλλάξω. Και φυσικά ο παίκτης ούτε καινούριο συμβόλαιο δέχεται γιατι his future is in balance. Έχω περασμένο το δεύτερο patch.
Post Reply

Return to “Bugs”