10.3 προβλημα με παικτες

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
takispatra4ever
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Sep 03, 2008 8:49 am
Football Manager της ομάδας: panachaiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εβαλα το νεο patch (10.3) και ξεκινησα νεο παιχνιδι με την αγαπημενη μου ομαδα ( ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ) , αλλα ειδα οτι καποιοι παικτες δεν υπαρχουν ( ειπα ενταξει , το ξερω οτι δεν εχει ολους τους παικτες στην γαμμα εθνικη ) αλλα και εναν παικτη ο οποιος δεν ηρθε στην πατρα τον χειμωνα ( δεν υπαρχει περιπτωση να μην το ηξερα , εκτος αν το ξερει μονο ο κουγιας και κανενας αλλος ) ειναι 21 χρονων απο τη βενεζουελα , λεγεται francisco pol , ειναι πολυ καλος και τον θελουν ομαδες οπως π.χ. ΑΕΚ, ΚΑΒΑΛΑ,ΑΡΗΣ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ κ.α. Πραγματικα δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο ( εχω παιξει καθε fm απο το 2006 εως το 2010 με καθε νεο patch που κυκλοφορει !!!)
Post Reply

Return to “Bugs”