Το Πειρατικό! [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5897
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Βλεπω την κοντρα παλι στο 3-3.Εγω εκανα μια προσπαθεια χθες να σωσω εναν αθωο συμπαικτη μας απο την επιστροφη στην ελλαδα,αλλα επειδη οταν ο κοουτς μας διαβαζε τον εσωτερικο κανονισμο της ομαδος ειχα βγει εξω για τσιγαρο,πιαστηκα αδιαβαστος.Η αγνοια μου αυτη με αθωοσε στα ματια μερικων συμπαικτων μου αλλα και εβαλε υποψιες στα ματια μερικων αλλων επειδη σκεφτηκαν οτι μπορει να το εκανα επιτηδες.Δε ξερω πως την παταω καθε φορα και ερχομαι σε τετοια παιχνιδια παντα σε αντιπαραθεση με τον Κηπουρο,και παντα φευγω με την ουρα κατω απο τα σκελια,αφου ειτε αποδεικνυεται οτι ειναι αθωος,ειτε και ενοχος να ειναι καταφερνει τελικα να με πεταξει εξω,ειτε ειμαι εγω ενοχος και με ξεμπροστιαζει.Και αυτη τη φορα μου φαινεται ενοχος με το περιεργο παιχνιδι του να πηδαει απο ψηφο σε ψηφο,συν του οτι σε δυο συνεχομενους γυρους εχει κινδυνεψει αλλα εχει βρει τη βοηθεια που χρειαζεται για να μεινει εντος της αποστολης.Ψηφιζω κηπουρο,ακολουθοντας την διαισθηση μoυ,διαισθηση που στο παρελθον με εχει διαψευσει πολλες φορες με το συγκεκριμενο ατομο,και ελπιζω να ισχυσει ο νομος των πιθανοτητων και οχι ο νομος του μερφυ,να σπασω την καταρα που εχω με αυτο το ατομο σε αυτα τα παιχνιδια,και ελπιζω επισης να βγαλω εναν δυνατο ρουφιανο απο την αποστολη και οχι εναν δυνατο συμπαικτη.
User avatar
Dal-
Banned
Banned
Posts: 4626
Joined: Mon Sep 08, 2008 11:45 pm
Status: I was born into the Christian persuasion, but when I got older I converted to narcissism.
Location: Moravia.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασιλάκης

Είμαστε σε κρίσιμη κάμπη για το μέλλον της ομάδας στο Γιούρο. Μια λάθος κίνηση μπορεί να θεωρεί μοιραία γιατί από τι φαίνεται οι ρουφιάνοι κάνουν καλά την δουλειά τους.
Α, μωρή, Λαμποργκίνι που θα με πεις και ένοχο. Δηλαδή τι είχαν οι δηλώσεις μου ;
Και προφανώς δεν λέω πολλά γιατί δεν έχω τίποτα να κρύψω.

Το ντου και το βρισίδι που έγινε ξαφνικά στην Βανδή, δεν μπορώ να το θεωρήσω παρά ύποπτο.
Όπως και η σύντομη απάντηση του Κηπούρου στην συνέχεια.
Οπότε, Κηπουρέ δεν πας να φυτέψεις καμιά μπάμια ;
Black-and-white TV with the sound turned low.
Spoiler: show
Image
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Μην πέφτετε στην παγίδα που θέλει τον Κηπουρό[Sponis] νεκρό. Θα χαιρόμουν πολύ αν έφευγε ο Κηπουρός, και έλαμπε η αλήθεια. Ήθελα να δω τι θα λέγατε τότε. Δυστυχώς όμως αν φύγει ο Κηπουρός δε θα υπάρξει αύριο για την Εθνική μας. Είναι τόσο δύσκολο να το κατανοήσετε; Ένα λάθος ακόμα και όλα χάθηκαν.
Ξέρω ήδη όλους τους ενόχους αλλά δε θα ήθελα για δικούς μου λόγους να τους αποκαλύψω. Προς το παρόν...Κώστας Cazzo[Spartakus]
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αντώνης "Clooney" Κηπουρός [Sponis]

Καταλαβαίνετε ότι κάποιοι αθώοι έχετε πατήσει την παγίδα των τζογαδόρων. Και τους αφήνετε να κρύβονται μαζί σας, δείχνοντας εμένα. Δε ξέρω τι ρόλο παίζει ο Λαρμπογκινίδης αλλά θα προσπαθήσω όσο μπορώ να σώσω το τομάρι μου...
Οπότε αναγκαστικά γυρνάω προς τον Κώστα Cazzo [Spartakus] και ελπίζω όποιος είναι αθώος ας με ακολουθήσει... από την άλλη αν πεθάνω, την έχετε πατήσει...
User avatar
Sargon16
Coach
Coach
Posts: 2560
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα,
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μιχάλης Καψιμής

Γεμίσαμε από απαθείς συμπαίκτες, απο συμπαίκτες που κατέχουν την "μεγάλη αλήθεια" και την διατυμπανίζουν σαν την νέα Βίβλο και απο συμπαίκτες που πασάρουν όπου νά'ναι...Επειδή ψιλοκουράστηκα, Αντώνης "Clooney" Κηπουρός για να τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα...
3-10-2007 ΒΕΡΝΤΕΡ 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ντέμης Βανδής

Πλάκα κάνετε? Ποιος συμπεριφέρεται σαν να κατέχει την απόλυτη αλήθεια? Μόνο αυτοί που υπερασπίζονται τον Κηπουρό [sponis]. Γυρνάω σε Κώστα Cazzo [Spartakus] ο οποίος προφανώς (?) είναι ένοχος και ελπίζω να βρεθεί και κάποιος άλλος ώστε να μη γυρίσει στη πατρίδα ο Κηπουρός και χαθεί το παιχνίδι. :shock: Διότι κι εγώ ψιλοκουράστηκα...
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Όσα κατάφερε η Εθνική μας στα προκριματικά πάνε να καταστρέψουν μέσα σε τρεις μέρες κάποιοι κερδοσκόποι και κάποιοι αθώοι που ακολουθούν ότι τους πλασάρουν. Δυστυχώς απόψε φεύγει ο Κηπουρός[Sponis], ένας τίμιος και έμπειρος αθλητής της Εθνικής. Ένας συμπαίκτης που υπερασπιζόταν την εστία μας με κάθε τρόπο. Και όλα αυτά τη στιγμή που ο Βασιλάκης[Dal-], ο Καψιμής[Sargon16], ο Τεοζηνταν[sindarta] και ο Κώστας Cazzo[Spartakus] είναι ακόμα στο παιχνίδι.

Ψηφίστε Cazzo και θα σωθούμε!
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Ελπίζω να μην πέθουμε θύμα μεγάληθ απάτηθ όμωθ...

Κώστας Cazzo[Spartakus]
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης DVD Bυζας



Με κίνδυνο να καταστραφώ και εγώ και η ομάδα, θα ακούσω τους υπόλοιπους...
Κώστας Cazzo-Spartakus
Last edited by chelseafan on Sat Mar 06, 2010 10:52 pm, edited 1 time in total.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5897
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

KosKarVen wrote:Ντέμης Βανδής

Πλάκα κάνετε? Ποιος συμπεριφέρεται σαν να κατέχει την απόλυτη αλήθεια? Μόνο αυτοί που υπερασπίζονται τον Κηπουρό
Προφανως και εννοει τον ινζαγκι που λεει οτι τους ξερει ολους,αλλα και εσυ εισαι ενας απο αυτους που τον υπερασπιζονται,αλλαζοντας την ψηφο σου απο τον κηπουρο στο ατομο που τον ανταγωνιζετε για την θεση στην αποστολη.Ε ρε κατι περιεργα πραγματα,που μαζευτηκαν την τελευταια ωρα οι ψηφοι που χρειαζονται για να μεινει ο κηπουρος στην αποστολη.Ο Σπαρτακους που βρισκετε να υπερασπιστει τον εαυτο του,αν και πλεον ειναι αργα?
ΕΝΤΙΤ:Μακαρι να αποδειχθει ο κωστας κατσο σπαρτακους ρουφιανος,αλλα αν δεν ειναι,μονο ατομα που εχουν την δυνατοτητα να αργανωθουνε θα μπορουσαν να κανουν τετοια ανατροπη.Και οι απλοι παικτες δεν μπορουν να οργανωθουνε,και οι ρουφιανοι που μπορουνε και ισως παρασειραν και μερικους αθωους,δεν θα μπαιναν σε τετοιο κοπο και με τοσο μεγαλο ρισκογια να διαλεξουν αναμεσα σε δυο αθωους
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΕΛΟΣ ΗΜΕΡΑΣ


Το φιλικο με τους Ολλανδους πλησιαζε και οι προπονησεις στο ορμητηριο των πειρατων του Ρεχακλη γινονταν ολο και πιο εντονες

Στα διαλειμματα των εξουθενωτικων προπονησεων,οι παιχτες χαλαρωναν με μασαζακι απο εμπειρες Ασσιατισες,πιλατες απο διμετρες Σουηδεζες και λατιν χορους απο καλογυμνασμενες Πορτορικανες
Ενιοτε καναν και κανα σουτακι

Ο Κωστας Cazzo φωναξε στον Αντωνη Κηπουρο να κατσει τερμα
-Στοιχημα Αντωνακη οτι θα στην στειλω στο γαμα

Ξαφνου ο ουρανος σκοτεινιασε,τα πουλια σταματησαν να κελαηδουν,οι δειχτες των ρολογιων σταματησαν να χτυπουν...
Μια αχυρομπαλα περασε αργα κ βασανιστικα μπροστα απο τους εντρομους παιχτες της Εθνικης ενω το μονοτονο σφυριγμα του αγερα την παρεσερνε μακρια

Ο Κωστας Cazzo ειχε πει την απαγορευμενη λεξη....

Σε κλασματα δευτερολεπτου,ειδικα εκπαιδευμενοι φρουροι του ξενοδοχειου (ευγενικη προσφορα της ΟΥΕΦΑ)τον ακινητοποιησαν

-ΣΒΑΙΝ,ΣΒΑΙΝ,ΣΒΑΙΝ,ΠΡΟΔΟΤΕΝ,ΠΡΟΔΟΤΕΝ ουρλιαζε ο Ρεχακλης ενω οι υπολοιποι παιχτες προσπαθουσαν να τον λυντσαρουν
Κατα τις πολυωρες ανακρισεις,ο Κωστας Cazzo δεν παραδεχτηκε τιποτα οποτε αφεθηκε ελευθερος λογω αμφιβολιων
Παρολαυτα αποφασιστηκε να γυρισει στην Ελλαδα μιας και ειχε γινει μπλε απο το ξυλο που ειχε φαει και η μονη θεση που μπορουσε να παιξει ηταν εξω δεξια στην πτερυγα του ορθοπεδικου στο τοπικο νοσοκομειο

Ετσι,με την βοηθεια των Γιατρων χωρις συνορα,ενας ακομα εντιμος παιχτης πηρε την πρωτη πτηση για την Ελλαδα

μαζι του εφυγε και ο ΜπαρμπαΤζον που ασχολιοταν συνεχεια τις Ασσιατισες μασατζουδες παρα με τις προπονησεις
Ετσι τον εστειλαν πακετο στην Ελλαδα μαζι με μια δωροεπιταγη για το Diamonds and Perls να βγαλει γουστα
Πιο χρησιμος θα ηταν εκει

ΕΝΑΡΞΗ ΝΥΧΤΑΣ


Το επομενο πρωινο,ο Τομπαλιδης χτυπουσε με δυναμη την πορτα του Ρεχακλη

-Τι συμβαινει δεξι μου χερι?Γιατι τοση πρεμουρα?
-Χερ κοουτς εχω κακα νεα....
-Επαθε λουμπαγκο ο Κηπουρος?
-Οχι χερ κοουτς
-Πιαστηκε ντοπε ο Σεζηνταν?
-Οχι χερ κοουτς
-Εσπασε κανα κοκκαλο ο Καραβουτας σε καμια απο τις κωλοτουμπες του?
-Οχι χερ κοουτς
-Ε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΓΙΝΕ?
-Παιρνουν φανταρο τον Μιχαλη Καψιμη,ειπε με τρεμαμενη φωνη ο Τομπαλιδης περιμενοντας να ξεσπασει η μπορα

Η αντιδραση του Ρεχακλη ηταν ψυχραιμη

-ΚΛΑΙΝ,ειπε και ξαναβυθιστηκε στις σκεψεις του

Ετσι,αρον αρον αλλος ενας τιμιος και πιστος φυλακας της εθνικης μας πηρε τον πουλο απο το τουρνουα


ΕΝΑΡΞΗ ΜΕΡΑΣ

Οσοι απεμειναν
Spoiler: show
2. Sponis - Αντώνης "Clooney" Κηπουρός
4. mitsosvd - Τακης Ρουφας
5. Antonisjk - Βαθιληθ "El Mago"
6. FM_Mani@C - Κολοσσός Βδέλλας
7. Bilyk_13 - Γιώργος Τυπάρας Καραβούτας
9. chelseafan - Ζήσης "DVD" Βύζας
10. Inzaghi - Γιωρίκας Λαμποργκινίδης
11. sindarta - Τεό "Τεστοστερό" Σεζηντάν
15. Κος - Ντεμης Βανδης
16. pantias28 - Παντελης Φραπες
17. Dal - ΒασιΛακης
20. Gal - Στελιος Βόνταφον

Οσοι εφυγαν
Spoiler: show
1. zidane - Αγγελος ΜΟΤΙΟΝ Αχρηστέας - αθωος
3. Sir Alex - Γιωργος Νταμπιτζανας - αθωος
8. TaZz - ΜπαρμπαΤζον
12. Sargon16 - Μιχαλης Καψιμης - αθωος
13. Σπαρτακος - Κωστας Cazzo - αθωος
14. NickLloris - Φάνης Πάλλης Κατερνικολάκης - αθωος
18. theotses - Κωστας Κεμπαμπ
19. Mat - Γκουχου "Μπεμπης" Γεωργιαδης - αθωος
Μεχρι Δευτερα 23.00
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Τι να μαθ πω; Μόνο ένα :pare5: μαθ αξίζει...

Θτρέφωμε σε αυτόν που θεωρώ ποιό ύποπτο. Η λίθτα πλέον γεμίζει, αλλά υποτίθετε ότι απαγορεύεται να την αποκαλύπτουμε. Οπότε Αντώνη Κηπουρέ (Sponis), ώρα να παθ για κηπουρική...
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης ''DVD'' Βύζας

Αντώνη ''Clooney'' Κηπουρέ, κατάφερες να μας ξεγελάσεις καθώς σκεφτήκαμε ότι δεν μπορεί να κάνεις τέτοιες κινήσεις και να είσαι δολοφόνος...
Όμως τα ψέματα τελείωσαν... Πράγματι, η λίστα κοντεύει να συμπληρωθεί, αλλά ας κρατήσουμε τα προσχήματα...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Κηπουρέ[Sponis], κατάφερες να μας ξεγελάσεις. Και εμένα και την υπόλοιπη ομάδα. Νομίζω ότι αν θέλουμε να πετύχουμε σε αυτό το Euro ο Κηπουρός πρέπει να φύγει. Τις τελευταίες μέρες αναρωτιόμουν γιατί οι ένοχοι δε με είχαν διώξει ακόμη. Τώρα κατάλαβα. Τους βοηθούσε να υπάρχω ακόμα μέσα στο παιχνίδι. Τους βοηθούσε να υποστηρίζω τον Κηπουρό.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Θυγκινητική η προθπάθεια θου να κρυφτείθ μέθα θτο πλήθος, Γιωρίκα, αλλά να ξέρειθ ότι είθαι ο επόμενοθ...

Αρχίζουμε με Κηπουρό (Sponis) όμωθ!
Post Reply

Return to “Play by Post Games”