Το Πειρατικό! [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κολοσσός Βδέλλας [FM_Mani@C]

Λαμποργκινίδη [Inzaghi], δεν ξέρω τι να πω για την περίπτωσή σου. Έχεις υποπέσει σε τόσα πολλά λάθη και αντιφάσεις που πάντως μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι ακολουθώντας σε θα έχουμε ελπίδες. Πιο πρόσφατη:
Inzaghi wrote: Ντέμης Βανδής βγαίνει από τη λίστα των υπόπτων μου μιας και νομίζω πως η τελευταία του δήλωση αποδεικνύει την αθωοτητα του.
και λιγο μετά
Inzaghi wrote: Και τώρα φτάνουμε στο Βανδή[KosKarven]. Ο Βανδής έχει σχέδιο, να το θυμάστε. Η ψήφος μου είναι αυτή.
Δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος σε ρόλο καμικάζι που σημαδεύει τα πάντα ή αν απλά έχεις μπλέξει τα μπούτια σου, αλλά σε όλο το παιχνίδι οι ύποπτοι μπαινοβγαίνουνε στη λίστα σου για ψύλλου πήδημα. Δεν μπορώ να πω ότι μετά από τόσα λάθη είναι η κατάλληλη στιγμή για να σε εμπιστευτεί κάποιος με κλειστά τα μάτια. Αυτά που λες για τεχνάσματα συλλογής πληροφοριών με τη δημιουργία ρευμάτων δεν τα βρίσκω αποδεκτά, γιατί δεν μπορεί να στέλνουμε τίμιους συμπαίκτες μας πίσω στην Ελλάδα για να μαζέψουμε μια πληροφορία. Χάθηκαν πολλές ευκαιρίες και αν ψηφιστεί και σήμερα ο Βανδής φοβάμαι ότι τα πράγματα θα είναι μη αναστρέψιμα.

Είχα πει από χθες το σκεπτικό μου για το ποιόν θεωρώ ένοχο, και φυσικά αυτό δεν αλλάζει (αντίθετα θα έλεγα). Θα ψηφίσω τον Βαθίλη ''El Mago'' [Antonisjk], που μας λέει σήμερα ότι μπήκαν και κάποια σιγανα ποταμάκια στη λίστα του, τρέχα γύρευε δηλαδή τέτοιες ώρες. Σε περίπτωση που πέσουμε μέσα σ'αυτήν την επιλογή, νομίζω ότι θα είναι ευκολότερο να βρούμε και τους άλλους τζογαδόρους.
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντέλος Καφές

Απλά και όμορφα Λαμπορκίνη. Δε γίνεται να είσαι τόσο άμπαλος αθώος που να έχεις πεπειστεί για την ενοχή μου, του ενός, του άλλου, και του παράλλου, να ξεκινάς ρεύματα για να διώξεις αθώους που το προηγούμενο βράδυ έχεις σώσει σκοτώνοντας άλλον αθώο, μόνο και μόνο για να πειστείς για την αθωότητα κάποιου άλλου.

ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ; ΜΑΝΤΕΨΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Βδέλλα, αν περιμένειθ να εκτελέθω κόρνερ για να σκοράρειθ με κεφαλιά και να περάθουμε θτον τελικό...γράψε μου! :evil:

Έκανα λάθη Βανδή, όπωθ έκανεθ και εθύ μαζί με μένα. Και οι δύο κατηγορήθαμε τον Κηπουρό, λανθαθμένα. Εγώ είδα κάτι θτιθ δηλώθειθ του Γιωρίκα και υποψιάθτηκα ότι μπορεί να ξέρει. Αλλά τελικά μάλλον θκατά ξέρει και αυτόθ.

Ούτε εθένα θε βλέπω και τόθο ένοχο τελικά... Ίθωθ γιατί "μιλάθ" πολύ. Τα ντύσκολα πιντιά τηθ υπόθεθηθ θυνίθως μένουν θιωπηλά...

Ίθωθ πρέπει να θτρέψουμε τα βλέμματα θε παίχτεθ που έρχονται, χτυπάνε και εξαφανίζονται θτο θκοτάδι. Ίθως πρέπει να στρέψουμε τα βλέμματα θε κανέναν Τακη Ρούφα [mitsosvd]...
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιώργος Τυπάρας Καραβούτας



o Γιωρίκας Λαμποργκίνης μοιαζει να ξερει πολλα...και μας οδηγει οπου θελει εκιενος νομιζω...

Off Topic:
παιδια γραφω απο το νετμπουκ (γιατι το πισι μου τα εχει φτυσει) γιαυτο δε μπορω να γραφω πολυ και συχνα...
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
sindarta
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6232
Joined: Sun Jun 01, 2008 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Braintree, Atsal
Status: Ζεσταίνομαι καίγοντας τις ελπίδες των μετρίων.
Location: Ebbets Field, 1955
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεο Σεζηντάν

Τι καταστροφή ήταν αυτή; Ενώ το είχα σίγουρο μετά το φιάσκο με τον Κάτσο πως θα βρίσκαμε τουλάχιστον έναν ένοχο, τελικά πάλι πέσαμε θύματα απατεώνων που μας βάλανε να φάμε έναν τίμιο εργάτη της Εθνικής. Φυσικά πιο ύποπτη η συμπεριφορά του Λαμποργκινίδη, που τόσες μέρες έχει βεβαιωθεί για την ενοχή 4 διαφορετικών παικτών και έχει φάει τους 2 από αυτούς, ενώ έχει αποδειχτεί αθώος και ο Καψιμής που τον είχε για σίγουρο δολοφόνο. Και χθες σαν νέος Πόντιος Πιλάτος όταν όλα είχαν κριθεί άλλαξε την ψήφο του ώστε να μην τον κατηγορήσει κανένας πως έστειλε άλλον έναν αθώο πίσω στην Ελλάδα. Τελικά τα κατάφερε να μας κάνει να μπερδευτούμε μεταξύ μας και να μην δούμε πως είναι ικανός να λέει τα μεγαλύτερα ψέματα μέσα στα μούτρα μας χωρίς να υπολογίζει τίποτα.
Και για το τέλος άφησα αυτόν που είναι σίγουρα ένοχος, τον Βασιλάκη[Dal-].
Χθες έγινε ένα τραγικό λάθος από μέρους μου. ... [και παρακάτω στο ίδιο ποστ] ... Θα ψηφίσω κάποιον για τον οποίο οι υποψίες ήρθαν μετά το τέλος της σημερινής ημέρας. Ντέμη Βανδή[KosKarven]. Η αλήθεια πρέπει να λάμψει. Ψηφίστε τον Ντέμη. Μόνο έτσι θα σώσετε την Εθνική μας.
Ξέρω ήδη όλους τους ενόχους αλλά δε θα ήθελα για δικούς μου λόγους να τους αποκαλύψω. Προς το παρόν...Κώστας Cazzo[Spartakus]
Ψηφίστε Cazzo και θα σωθούμε!
Νομίζω ότι αν θέλουμε να πετύχουμε σε αυτό το Euro ο Κηπουρός πρέπει να φύγει.
Ο Βανδής έχει σχέδιο, να το θυμάστε.
Τέτοια μπουρδολογία έχω να δω από τότε που ο Βουλινός μας υποσχότανε λεφτά.
Kastroman wrote:Το Δάλειο (σικ) "κλάϊν" είναι η πιο σύντομη και πληρέστερη απάντηση στην ερώτηση σου.
Να λιπαίνει τα χωράφια του αγνώστου αγρότη, αυτό είναι το αληθινό μέλλον του αγνώστου στρατιώτη.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Είμαστε στον πιθανό τελευταίο γύρο του παιχνιδιού. Οι τζογαδόροι θα πέσουν όλοι πάνω σε έναν, χωρίς να αποκαλυφθούν (για να φυλάνε τα νώτα τους) και απλά θα περιμένουν ακόμα έναν από τους αθώους να τους "βοηθήσει" στο έργο τους.

Αν οι αθώοι έχουμε κάποια ελπίδα, αυτή είναι να ψηφίσουμε όλοι μαζί έναν από αυτούς.

Μέχρι στιγμής ο Γιωρίκας έχει 4 ψήφους.

4 ψήφοι σε έναν παίχτη ο οποίος μόνο "κακός" δεν μπορεί να είναι. Άλλωστε μόνος του καρφώθηκε χθες, γιατί δεν ήξερε αν τελείωνε το παιχνίδι ή όχι με την φυγή ενός ακόμα αθώου! Αν δεν ήταν αθώος, οι "δικοί" του θα τον είχαν ενημερώσει!!!

Δείτε τους 4 που έχουν ψηφίσει τον Γιωρίκα, ερευνήστε τους καλά γιατί κάποιοι από αυτούς (για να μην πω όλοι) δεν είναι αυτό που φαίνονται!

Οι αθώοι λογικευτήτε και προχωρήστε στο σωστό δρόμο.

Στέλιο (Gal), πες αλεύρι...
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Στέλιο (Gal) και ο θεος βοηθος.
Ο Ινζαγκι αμα ειναι θυμα,εχει παιξει χαλια,και αμα ειναι ρουφ,έχει παιξει τέλεια!Δε τον ψηφιζω γιατι με εχει πεισει για την αθωοτητα του με το χαλια παιχνιδι του(no offence) και παω με τον αντωνη,και αμα τελικα ο λαμποργκινηδης ειναι ρουφ και το εχει παιξει τοσο τελεια,χαλαλι του,του αξιζει να το παρει μονος του το παιχνιδι.Παμε να κανουμε την απαραιτητη 5αδα τωρα,και ελπιζω να μην εχουμε απουσιες,χρειαζομαστε ολοι σημερα.
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Πραγματικά γελάω μαζί σας. Δε βλέπετε το προφανές. Δυστυχώς όλοι σε αυτό το Euro παρουσιαστήκαμε ανάξιοι. Μαζί κι εγώ.
Δεν είναι λόγος αυτός όμως για να με ψηφίσετε. Δεν είμαι ένοχος. Το καταλάβατε;

0:29
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nd-9VrGQYK8[/youtube]

-Που να καταλάβουν τα ζώα...

Σήμερα πρέπει να γίνει το σωστό. Παρακαλώ τον αθώο Καραβούτα να ανακαλέσει. Και όσοι τέλος πάντων είναι αθώοι. Διώξτε το Στέλιο και όλους τους υπόλοιπους από εδώ πέρα. Εδώ που φτάσαμε δεν πρέπει να γίνουν λάθη. Όσοι είστε αθώοι στηρίξτε με. Έκανα χάλια παιχνίδι.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
Galacticos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2407
Joined: Sun Oct 28, 2007 7:35 am
Football Manager της ομάδας: The Lockes F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Status: Don't tell me what I can't do.
Location: Ποσειδώνιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στέλιος Βόνταφον.

Μετά απο εξέταση όλων τον λεγομένων απο την αρχή της προετοιμασιας, έβαλα σε σειρά τις σκέψεις που είχα απο την αρχή της για τον Λαμπρογκίνη. Και είδα ότι βγάζουν απόλυτο νόημα.
Οι δολοφόνοοι χρησιμοποιώντας ως Καμικάζι τον Λαμπρογκίνη τον έστειλαν να μας κάνει άνω κάτω. Να λέει για όλους μας ότι μία είμαστε ένοχοι μία αθώοι και τις κατάλληλες στιγμές να φροντίζει να φέυγει κάποιος αθώος. Τον Κηπουρό τον χρησιμοποίησε σαν μαξιλαράκι απο το πρώτο γύρο, γα να έχει έναν αθώο απο κοντά, ώστε αν τον βγάλουμε να μας πει ''Ορίστε αθώος είναι σας τα έλεγα''. Γιαυτό διάλεξε τον Κηπουρό που ήταν απο τα πρώτα άτομα που κατηγορήθηκαν και επομένος είχε ελπίδες να τον ψηφισουμε και να φύγει και έτσι να '' αθοωθεί '' ο ιδιος.

Αφου πρώτα φρόντισε να βγει ο Νταμιτζάνας μετά όταν κατηγορήθηκε σοβαρά το μαξιλαράκι του φρόντισε να τον βγάλει καθαρό, λέγοντας μας να ψηφίσουμε Cazzo για να μη καταστραφεί ο άξονας της γής! Φυσικά και ο Cazzo ηταν αθώος. Μετά και απο αυτό αφού είδε το μαξιλαράκι του να μη σώζεται πλέον και να είναι με το ένα πόδι στην έξοδο, έσπευσε να το κατηγορήσει και αυτός παρασύροντας φυσικά και άλλους μαζί του. Δεν τον ένοιαζε βέβαια αν θα έφευγε ο Κηπουρός, μιας και ο ιδιος ''αθωονόταν'' έτσι και η νίκη της ομάδας του πλησίαζε. Φυσικά φρόντισε λίγες ώρες πριν την λήξη της ψηφοφορίας να έρθει και να μας πει ''Παιδιά πλάκα σας έκανα πιστεύω ότι είναι αθώος''. Για να μας βγάλει οτι εμεις φταιγαμε που εφυγε ο Κηπουρός τελικά και όχι αυτός!

Συνεχίζει και πουλάει μεγάλες δόσεις τρέλας. Τρέλα που πούλαγε σε όλη τη διάρκεια της προετοιμασίας και εμέις λέγαμε ''Ελα μωρε παιζει πολυ ριψοκίνδυνα για να ειναι ένοχος, θα είναι απλά βλάκας''. Μα αυτό ακριβώς ήθελε να πιστέψουμε! Αυτό ακριβώς τον βάλανε να κάνει. Εάν νικήσει αποψε αυτός και η παρέα του θα είμαστε οι μεγαλύτεροι βλάκες που αντιμετώπισαν ποτε τετοια κατάσταση. Εγώ προσωπικά θα ντραπώ να ξαναμπώ στον τομέα των play by post (ντακς αυτό ξεφευγει απο το roleplay αλλα δε βρηκα κατι καλυτερο :D ).

Οπως βλέπεις Λαμπρογκίνη εγω αιτιολογώ τις ψηφους μου και φροντιζω να ψάχνω αυτο που λέω και να βγάζει νόημα ώστε να εχω καθαρη τη συνηδηση μου. Εαν εισαι αθώος απλα έπαιξα και έχασα. Αλλα έπαιξα όμως. Εσυ και να εισαι αθώος δεν επαιξες ποτε. Κατηγορείς τους πάντες χωρις επιχειρήματα. Φυσικά το πιο πιθανό ειναι να μη χρειάστηκε να παίξεις πραγματικα. Απλα να κάνεις τα απαραιτητα για να γινουμε μπουρδέλο. Γιαυτό Λαμπρογκίνης απο έμενα.
Εαν θέλετε να ακολουθησετε το άτομο που σας εκανε (και μενα προσωπικα) να βγάλετε τόσους αθώους καντε το. Απλα αυτην την φορα δεν υπάρχει γυρισμος.

Σε δείχνω απο την αρχη του παιχνιδιου Λαμπρογκίνη. Kαι δε μου το βγαζεις απο το μυαλο, οτι αυτός είναι ο λόγος που δεν με βγάλατε νυχτα. Δε θα θελατε με τιποτα να ρισκαρετε να χάσετε εσένα που τους έχεις κάνει τοσο μάγκες και εμας τοσο μπουρδέλο.
Image
chronis4 wrote:Τόσο καιρό διάβαζα τα πόστς του Γκαλ περί Κιάμου και λέω δε μπορεί,υπερβάλλει.
Χθες κατάλαβα κάτι.
Και λίγα λέει. 8)
Dawn Rider wrote:Εάν προβληθούν οι 6 seasons της σειράς σε ένα 2-hour special από την οπτική γωνία του Λοκ μόνο, θα έχουμε μαζικές αυτοκτονίες θεατών από τα επίπεδα γαματότητας.
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Κοριτσια,θα δωσω μια παρατασουλα μεχρι τις 24.00 σημερα για να δουμε τα τσαμπιολιγκ με την ησυχια μας
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Για να δεις πόσα λίγα ξέρεις, Στέλιο. Λες ότι από την αρχή υποστηρίζω τον Κηπουρό για να έχω μαξιλαράκι. Λες πως διάλεξα τον Κηπουρό γιατί είχε συγκεντρώσει πολλούς ψήφους, και τότε θα ήταν πιο πιθανό να φύγει, ωστέ να ρθω εγώ και να λέω "σας τα λεγα". Και ρωτώ εγώ. Το σκέφτηκες πολύ πριν το πεις αυτό; Την αθωότητα του Κηπουρου, αν κοιτούσες λίγο, την υπερασπίζομαι από τη δεύτερη μέρα και τη στιγμή που δεν είχε καμία ψήφο. Και ήταν απίθανο για κάποιον να προβλέψει πως ο Κηπουρός μετά από λίγες ώρες θα αρχίσει να κατηγορεί στην τύχη, με αποτέλεσμα οι υποψίες να κινηθούν πάνω του.

Αλλά τι να κάνουμε; Είσαι ένοχος. Αλλά που να καταλάβουν τα ζώα; Μπήκε και ο Καραβούτας για ένα λεπτό, να με κατηγορήσει μόνο, και μετά έφυγε.
Αντίο Euro. Η Λαμποργκίνι με περιμένει πίσω στην Ελλάδα.


Image
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
Galacticos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2407
Joined: Sun Oct 28, 2007 7:35 am
Football Manager της ομάδας: The Lockes F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Status: Don't tell me what I can't do.
Location: Ποσειδώνιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στέλιος Βόνταφον

Εσύ λες οτι είπα αυτό
Για να δεις πόσα λίγα ξέρεις, Στέλιο. Λες ότι από την αρχή υποστηρίζω τον Κηπουρό για να έχω μαξιλαράκι. Λες πως διάλεξα τον Κηπουρό γιατί είχε συγκεντρώσει πολλούς ψήφους

Εγω ειπα αυτό
Γιαυτό διάλεξε τον Κηπουρό που ήταν απο τα πρώτα άτομα που κατηγορήθηκαν και επομένος είχε ελπίδες να τον ψηφισουμε και να φύγει και έτσι να '' αθοωθεί '' ο ιδιος.
Πόσο πιο νανια να στο κάνω? Δεν είπα οτι τον χρησιμοποιησες επειδη ειχε ψηφους αλλα επειδη ειχε κινήσει υποψιες και κατηγορηθηκε. Αρα ηταν πιθανο να τον ψηφισουμε, στην συνεχεια. 'Αλλο ψηφίζω αλλο κατηγορώ.

Πραγματικά δεν παίζει να εισαι τόσο ηλίθιος. Εγώ ειμαι ηλίθιος που κάθομαι και αντικρούω τα επιχειρήμα τα σου (τα ποια?????) ενω είναι προφανές οτι δε διαβάζεις τίποτε απο αυτα που λέμε και απλα λες τις βλακείες σου για να δημιουργείς εντυπώσεις.

Και σταμάτα να μου κάνεις υποδείξεις. Οπως και χτες που μου ειπες οτι δεν ηξερα οτι το παιχνιδι εληγε αν εβγαινε ο Κηπουρος. Τα 3/4 όλων τον ποστς σου ειναι αποδεδειγμένες βλακείες. Τώρα αν αυτές τις βλακείες τις είπες γιατί έπαιξες χάλια, οπως λες και ξαναλές, ή ήταν και αυτές στο γενικότερο σχέδιο αποπροσανατολισμού που μας εφαρμοσες, η νεκροψια θα δείξει.
Inzaghi wrote:Για να δεις πόσα λίγα ξέρεις, Στέλιο
Inzaghi wrote:Και για να σου δώσω να καταλάβεις πόσο μεγάλη είναι η αγνοια σου
To μάθαμε το παραμυθάκι. Εσύ ξέρεις τα πάντα και εμείς τίποτα. Τώρα πως μπορεί να το λέει αυτό κάποιος με το δικό σου ιστορικό ένας θεός ξέρει.

Συνέχισε να πουλάς τρέλα. Αλλα δε θα σε αφήσω να μας ξεφτυλίσεις.

Και φυσικά αυτό το ποστ μη το διαβάσεις και πες παλι τα δικά σου. Δε ξαναασχολούμε μαζί σου, ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του.
Λαμπρογκίνης.
Image
chronis4 wrote:Τόσο καιρό διάβαζα τα πόστς του Γκαλ περί Κιάμου και λέω δε μπορεί,υπερβάλλει.
Χθες κατάλαβα κάτι.
Και λίγα λέει. 8)
Dawn Rider wrote:Εάν προβληθούν οι 6 seasons της σειράς σε ένα 2-hour special από την οπτική γωνία του Λοκ μόνο, θα έχουμε μαζικές αυτοκτονίες θεατών από τα επίπεδα γαματότητας.
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντέλος Καφές

Βρε πασά μου τα διαβάζεις αυτά που γράφεις;;;
Δηλαδή έστω ότι είσαι αθώος: έχεις γράψει για τη σιγουριά σου σχετικά με την ενοχή 19 παιχτών. Guess what, 20 είμαστε όλοι!!

Για να μη μιλήσω για την απίστευτα ύποπτη κίνηση τη δικία σου, του Βαθίλη και του Ρούφα να αλλάξετε ψήφο και να τη ρίξετε σε έναν παίχτη που δεν πολυασχολείται με την αποστολή μας.

Ε όχι ρε φίλε Λαμποργκίνη, είσαι ένοχος και το παρεάκι σου δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να σε σώσει.

Αν απλά είσαι (5% δίνω στο σενάριο αυτό) αθώος, τότε να ξέρεις ήσουν το σπουδαιότερο βέλος στη φαρέτρα των ενόχων.

Μακάρι να επαληθευτώ και να μην είναι αυτό το τελευταίο μου ποστ.
Και επειδή πολύ ανοίχτηκα, αν δε ζω αύριο πέστε πάνω σε Βαθίληθ, Ρούφα και Σεζηντάν. Όσοι πολίτες μείναμε/τε τέλος πάντων και ασχολούνται με τη ρημάδα την αποστολή μας.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκίνης
Καλά Στέλιο τα σκέφτεσαι αυτά που λες; Ο Κηπουρός δεν είχε κινήσει υποψίες τη στιγμή που μίλησα για την αθωοτητά του. Πως πρέπει να το πω για να το καταλάβεις;
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Προφανώς και θα θελήσουν να το τελειώσουν απο σήμερα οι ρουφιανοι,ειτε θα αποτελειώσουν τον στελιο ειτε καναν οτι ηταν να κανουν με τον λαμποργκινιδη.Εγω δεν θα ξαναμπω,δε θα προλαβω,αν ειναι ο λαμποργκινιδης ο ρουφ εχει μαζέψει οτι επρεπε,αν ειναι ο στελιος του την εριξα.Θα κανω μια προσπαθεια να μπω δωδεκα παρα ενα μηπως χρειαστει καμια αλλαγη αλλα το βλεπω δυσκολο.
Post Reply

Return to “Play by Post Games”