Τι παιζει με τους Physio?

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
tyler13
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 13, 2009 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί δε γίνεται να προσλάβω αλλο physio , πέρα απ αυτούς που έχει ήδη η ομάδα;
Πάω να πάρω κάποιον και όταν είναι να ολοκληρωθεί η μεταγραφή μου βγάζει ότι "the club doesnt need another physio".
Δοκίμασα να διώξω κάποιους που ήταν στην ομάδα , αλλά πάλι το ίδιο.
Ξέρει κανείς αν μπορεί να γίνει τιποτα; Οι physio τις ομάδας μου έχουν μικρό physicotherapy και αυξάνεται ο χρόνος αποκάταστασης μετα απο τραυματισμό.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Δεν γινεται τιποτα.Απλα η ομαδα δεν σου επιτρεπει λογω διαφορων λογων να μην εχεις πολλους φυσιοθεραπευτες.Δοκιμασε να τους απολυσεις ολους.Αλλιως περιμενεις να τα πας καλυτερα ωστε να ανεβει και η ομαδα οικονομικα και να σου επιτρεπει περισσοτερο προσωπικο γενικοτερα
tyler13
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 13, 2009 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thanasis10 wrote:Δεν γινεται τιποτα.Απλα η ομαδα δεν σου επιτρεπει λογω διαφορων λογων να μην εχεις πολλους φυσιοθεραπευτες.Δοκιμασε να τους απολυσεις ολους.Αλλιως περιμενεις να τα πας καλυτερα ωστε να ανεβει και η ομαδα οικονομικα και να σου επιτρεπει περισσοτερο προσωπικο γενικοτερα

Το θέμα είναι οτι έχω λεφτά για μεταγραφες παιχτών και προπονητών , εκεί δε μου λένε τίποτα!
Τεσπα , thanx για την απάντηση.

Α, δε μου λες ,αν διώξω όλους τους physio και καταφέρω να πάρω αυτόν που θέλω, δε θα υπάρχει πρόβλημα μετα που θα έχω μονο έναν physio; Δλδ καλύτερα έναν και καλό ή πολλοί και μέτριοι;
Και αν τους διώξω όλους κ δν καταφέρω να πάρω κανένα εκεί τι γίνεται;
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oταν κάνεις οφφερ σε έναν κουτς/φύζιο κτλ κάτω σου λέει ποσους σε αφήνει η ομάδα να έχεις ..

Κάνε ένα κόντρακτ όφφερ και τσέκαρε :wink:
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
tyler13
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Nov 13, 2009 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

diant wrote:Oταν κάνεις οφφερ σε έναν κουτς/φύζιο κτλ κάτω σου λέει ποσους σε αφήνει η ομάδα να έχεις ..

Κάνε ένα κόντρακτ όφφερ και τσέκαρε :wink:
Αυτό ήταν τελικά! Δε μ αφήνουν να έχω πάνω από 3.
Thanx!
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2010”