Returning Stars Vs Fantasy Players [Locked]

Locked
User avatar
g-max
Indispensible
Indispensible
Posts: 1554
Joined: Tue Oct 19, 2004 7:17 pm
Football Manager της ομάδας: Veroia United
Αγαπημένη Ομάδα: Veroia
Status: 10+ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FMGREECE
Location: Veroia
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Απο την SI δηλώσανε ότι το reset θα γίνει τον Μάρτιο.Το αν θα είναι αρχές, μέσα ή τέλη Μαρτίου είναι άγνωστο.Από ότι κατάλαβα το reset θα γίνει με το patch 1.5, που ήδη τεστάρεται, ενσωματωμένο.
G. Gerara The Proud Manager of Veroia United
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:


Off Topic:
Μακάρι να γίνει τέλος Μάρτη...μετακομίζω αρχές Μαρτη και δε θα έχω ίντερνετ...δε θα τη παλέψω να ξεκινήσει η νέα εποχή και εγω να μη παίζω, ενώ δώσει τα νιάτα μου στο παιχνίδι... :?
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
g-max
Indispensible
Indispensible
Posts: 1554
Joined: Tue Oct 19, 2004 7:17 pm
Football Manager της ομάδας: Veroia United
Αγαπημένη Ομάδα: Veroia
Status: 10+ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FMGREECE
Location: Veroia
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Στην δύσκολη απόφαση να επιλέξει κάποιος returning stars ή fantasy πρέπει να κάνει στον ευατό του την εξής ερώτηση:Γουστάρω για ΠΑΝΤΑ να βλέπω τον Ronaldo, τον Kaka και όλους του Superstar παίζοντας FML ή θέλω εναλλαγές και παίχτες δημιουργημένους από το 0;Σήμερα το πρωί που ξύπνησα το σκέφτηκα και τελικά πήρα την απόφασή μου η οποία είναι οριστική.Fantasy FTW!
ΥΓ: Α ρε σκέψεις και προβλήματα που ταλαιπωρούν τον κόσμο :-P
G. Gerara The Proud Manager of Veroia United
User avatar
pavlos713
Trialist
Trialist
Posts: 27
Joined: Sun Nov 18, 2007 9:00 pm
Football Manager της ομάδας: Salonika F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Salonika
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είναι γεγονός ότι ακόμα δεν έχω κατασταλάξει αν και τείνω προς regen.
Απλά θα παραθέσω κάποιες εμπειρίες από τον MILLER (Returning Stars) οι οποίες μου γύρισαν το μάτι ανάποδα.

Έχω τον καλύτερο youth player του server 19y AMC/FC MV 4.5M stats around 14-16 (πριν το patch ήταν όλα 18-20) και τον πληρώνω 40k wage λόγω reputation.
και έχει ένας καινούριος τον Ribery 19-20 stats και τον πληρώνει 30k η π.χ τον Fazuilin 24y stas 14-16 και τον πληρώνει 2,5k wage!!! ε έλεος πια

και 2ον το ΠΑΣ - ΠΑΟΚ 4-0 είναι συνιθησμένο φαινόμενο αφου ομάδες lv 5-6 σου ριχνουν κάτι ξεγυρισμένες 4αρες, με τους παίχτες που έχουν.

και 3ον οι ακαδημίες χάνουν το νοημά τους με την συνεχόμενη επιστροφή παιχτών καθε χρόνο σε ηλικία κυρίως 25-26 οι οποίοι κοστίζουν λιγότερο και είναι κ καλύτεροι κ δ ξοδεύεις και τίποτα για να τους πάρεις!!!

Οι regen server θα είναι μια καταστασή ενος τωρινού gw με τα καλά και τα κακά τους. Όλοι τα ξέρουμε μ τα αναφέρω!!!
Salonika EXPERIENCE

Salonika F.C is the imagine football club of the city Thessaloniki (Salonika) in Greece.
Salonika F.C is brother club with P.A.O.K F.C and Valencia CF.
Team Badge is the Double - Eagle (comes from P.A.O.K's F.C Badge) and The White Tower (Thessaloniki's monument which has been adopted as the symbol of the city).
Team colours is White, Silver and Black.
In team's kit also appears the bat (comes from Valencia's CF Badge)
Locked

Return to “Προτάσεις / Απορίες”