be the bad guys for once!aka οι βλαμμενοι απο την αργεντινη

Το πρώτο βήμα προς τη δόξα γίνεται εδώ
Post Reply
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΡΟΛΟΓΟΣ
το ξερω ειναι λιγο ακυρο να ξεκιναω τωρα ιστορια στ φμ09 αλλα τωρα βρηκα χρονο να συνεχισω κατι που αρχισα πριν το νεο φμ βγει.

Παμε λοιπον

Image
Φυλακες Μπουενος Αιρες

ηταν επιτελους ωρα να βγει εξω.10 χρονια πισω απ της φυλακης τα σιδερα ειναι πολλα.βγαινοντας συναντα εναν ευσωμο νεαρο.
-αα,επιτελους!μυριζω την ελευθερια!εκτος κι αν καποιος την αμολησε...
-αναρρωτιεμαι τι μενου να χουν στην φυλακη.θα μ αφησουν για αυτο το τριμηνο να παραγγελνω πιτσες ή θα φοβουνται μη μου βαλουν καμμια λιμα μεσα?ωπ,για μια στιγμη!καπου τον ξερω εκεινο τον τυπο.συγνωμη κυριε?
-εγω?
-ναι,εσεις.μηπως εχουμε ξανασυνατηθει?μηπως πριν μπειτε φυλακη φτιαχνατε πιτογυρα?
-τι ειναι το πιτογυρα?
αα ειναι και ασχετος απο γαλλικη κουζινα.μπορειτε να μου πειτε το ονομα σας?
Αλφονσο Πασκουτι.

http://img.pathfinder.gr/clubs/images/95/30095/11.jpg

to be continued πολυ συντομα
fmistas
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:25 am
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos/tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη φιλε μου!!!
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συνεχεια...

-Αλφονσο βγηκες απ τη φυλακη?
-Ναι ειμαι και παλι ελευθερος.ακομα δν καταλαβα ομως με ποιον μιλαω?
-καποτε ημουνα ο βασικος τερματοφυλακας της εθνικης αργεντινης παιδων στο ποδοσφαιρο σαλας.να και μια φωτο μου απο τοτε
http://img.pathfinder.gr/clubs/images/71/25671/4.jpg

http://img.pathfinder.gr/clubs/images/71/25671/11.jpg

-α ναι θυμαμαι.ενα παιδι λιγο χαζο που υπνωτισα με φυσοκαλαμο σ ενα επεισοδιο για να νικησει η ομαδαρα μας οι φονιαδες
-ναι αυτος ειμαι!και δεν θα σου συγχωρεσω ποτε οτι σκοτωσες τον δον λουτσερο!
-μα δν φταιω εγω για αυτο!
-και ποιος φταιει?
-φταιει πρωτα απ ολα το κρασι,εε συγνωμη το ουισκι.
-για αυτο και εγω πινω μονο μπυρα.
για αυτο σε συνελαβαν?
Οχι.με συνελαβαν γιατι λεει μετα την ληστιεα εστιατοριου στη γειτονια μου ο ιδιοκτητης ειπε οτι μονο εγω θα μπορουσα να αφησω τα λεφτα και να παρω μονο το φαι.ετσι εφγα 3 μηνες μεχρι να βγω αθωος.αλλα τελοσπαντων αλλου ειναι το θεμα μας.

μετα απο 2 ωρες συνομιλια και καταληγοντας οτι πραγματικος φονιας ηταν ο οτα(οργανισμος τηλεπικοινωνιων αργεντινης),ο αλφονσο εφυγε απο ενα μερος οπου ειχε νιωσει τοσα πολλα(μεταφορικα και κυριολεκτικα)

-τωρα που βγηκα θα πρεπει να σκεφτω τι θα κανω,δλδ σε ποιον θα φορτωθω αυτη τη φορα,σκεφτηκε
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συνεχεια(και σε οποιον αρεσει)...

συναντηση με οκταβιο,μανατζερ παικτων και προπονητων)
-Λοιπον Οκταβιο ασχολεισαι ακομα με το μαναζεριλικι?
-Παντα.
-Και συνεχειζεις να βρισκεις ταλεντα για τις μεγαλες αργεντινικες και ευρωπαικες ομαδες,οπως τοτε που σου πηγα να σου πουλησω τον γκαστον?(http://www.megaupload.com/?d=S23OQJF6)
-Μπα οχι αλφονσο.μετα την ανακαλυψη των μεσι,αγουερο και φακουντο παρα την βαρεθηκα αυτη τη δουλεια.
-Α καταλαβα...και με τη ασχολεισαι τωρα?
-Ε κοιταξε...εχω ανοιξει τα κονε μου και δινω παικτες στις ομαδες μιας χωρας στην ευρωπη που η ποδοσφαιρικη της παιδεια ειναι λιγο ανωτερη της ρουαντας,την ελλαδα
-Ελλαδα?που ειναι αυτο?ειναι πολυ μακρια απ το Κιλμες?
Τι να σου πω τωρα...η ελλαδα ειναι μια χωρα στη Νοτια Ευρωπη.στο προταθλημα της εχουν παιξει και καποιοι καλοι αργεντινοι παικτες,οπως ο χουαν ραμον βερον,ο χουαν ραμον ροτσα,ο χοσε μπορελι και πιο προσφατα ο εζεκιελ γκονζαλες,ο λουτσιανο γκαλετι,ο φερναντο μπελουσι και καποιοι αλλοι
-Καλοι παικτες...
-Ναι...εγω τους πηγα στην ελλαδα ολους αυτους.
-Και πως τους πηγες εσυ ρε -nerd?αφου οταν επαιζε μπαλα ο χουαν ραμον βερον,εσυ φοραφες πανες!
-Καλα τελος παντων.τι :evil: θελεις?
Βασικα εγω δουλεια ψαχνω.
- :shock:
-Ναι οσο και αν σου φαινεται περιεργο τωρα πρεπει να βρω δουλεια.αφου λες οτι εχεις κονε μπορεις να μου βρεις δουλεια σ αυτο το ελλαντα πως το λενε?
-Ελλαδα.και ναι μπορω να σου βρω δουλεια.θα σε παρουσιασω εγω...εκτορ ραουλ κουπερ στις δοξες του
-Μπορεις να μου βρεις δουλεια μεχρι και στον παναθηναικο?
-Βρε και στον Ολυμπιακο αν θες.
-Ενταξει Οκταβιο.να με ειδοποιησεις το συντομοτερο.
-Εγινε.
-Α οκταβιο και κατι ακομα.μπορεις να μου δανεισεις κανα λεφτο?δεν θυμαμαι ποτε να ειχα δικα μου λεφτα.
-Χρμφ!Ενταξει αλλα να ξερεις οτι θα τα αφαιρεσω απ την αμοιβη μου.
-Α και κατι αλλο ακομη.
-Τι παλι?
-Ολυμπιακος τι ειναι?
-Που να σου εξηγαω τωρα...
fmistas
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:25 am
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos/tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ωραιος αδερφε σε οποιον αρεσει!
ελα ρε παιδια στηριξτε το παλικαρι
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μετα απο ολιγοημερη διακοπη συνεχεια...

λιγες ημερες μετα,δευτερη συναντηση με τον οκταβιο

-αλφονσο μιλησα με καποιες ομαδες στην ελλαδα...
-και?επισημοποιηθηκε?ειμαι στον παναθηναικο?
-εε οχι ακριβως...
που τοτε?σ αυτο τον ολυμπιακο?
ουτε...
ε που?στην τριτη ομαδα της ελλαδας?
ουτε...
ε που τοτε?θα με σκασεις...
κοιταξε να δεις,υπαρχει μεγαλη οικονομικη κριση,δεν ειναι ευκολο οπως καταλαβαινεις να...
τελειωνε!
τελειωνω.λοιπον κοιταξε να δεις θα πας στην αναγεννηση καρδιτσας που εδρευει στην καρδιτσα,μια πολη περιπου 40.000 κατοκων.η ομαδα ειναι στην β' εθνικη...
- :shock: -toixosmesh -kwloxero :dead:
-μην κανεις ετσι αλφονσο,ειναι μια πολυ ωραια πολη,με ποδηλατα... -podilataki
-τι με νοιαζουν εμενα τα ποδηλατα ρε?εγω σε ποδοσφαιρικη ομαδα ηθελα να παω προπονητης,οχι σε ποδηλατικη!αυτο ηταν ρε χαμενε που ειχες κουμαντα στην ελλαδα?
-οτι μπορει κανει ο καθενας,να σου εχω εδω και ενα πρωτοσελιδο που προαναγγελει την αφιξη σου.λεει:"ο αργεντινος μανατζερ οκταβιο φερνει στην καρδιτσα τον συμπατριωτη του πασκουτι.αγνωστος αργεντινος πρπονητης στο τιμονι της αναγεννησης"
Image
-τα κιτρινα γραμματα ειναι το ονομα μου?δεν ειναι αρκετα μεγαλα.ενταξει σε συγχωρω...
εισαι μεγαλοψυχος αλφονσο...
το ξερω.ποτε φευγω?
αυριο πρωι πρωι με τη δροσουλα,με το πρωτο το αεροπλανο...
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στηρίζουμε μπόκα :D
καλή συνέχεια!
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fmistas wrote:ωραιος αδερφε σε οποιον αρεσει!
ελα ρε παιδια στηριξτε το παλικαρι
sirkostas777 wrote:στηρίζουμε μπόκα :D
καλή συνέχεια!
ευχαριστω παιδες!

συνεχεια...
Image
αεροδρομιο Ελευιεριος Βενιζελος

στην εξοδο με υποδετηκε τ συμβουλιο με επικεφαλη τον μεγαλομετοχο της ομαδας και καμμια 10αρια οπαδους.ιδου μερικα συνθηματα,τα οποια φυσικα δεν καταλαβα τι σημαινουν

-ε-σενα θελουμε,ε-σενα θελουμε!
-εισαι η ελπιδα μας πιδα-πιδα-πιδα μας!
-εισαι ο πατερας μας τερας-τερας-τερας μας!

-κυριε πασκουτι καλως ηρθατε στην ελλαδα.συντομα φευγουμε για καρδιτσα.ειχατε καλο ταξιδι?
-δειτε μια φωτογρφια απο το ταξιδι και πειτε μου τι πισευετε, κυριε κωστουλα.
Image
-κωτουλας,παρακαλω,διονυσης κωτουλας.ναι νιμιζω αυτο τα λεει ολα...
ωραια.πειτε μου τωρα ποσα ειναι τα φργκα,αλλιως ξαναμπαινω στο αεροπλανο,που ακουσα οτι συνηθιζει να λεει ενας ντοπιος συναδελφος.νομιζετε θα διστασω?
δεν υπαρχει καμμια αμφιβολια πως οχι,κυριε πασκουτι.λοιπον θα παιρνετε 775 ευρω.
τι?δεν ειμαστε καλα!κατι ακουσα για γενια των 700 ευρω στα μερη σας αλλα δεν σημαινει πως θελω να γινω και μελος της!λοιπον αποχωρω!
ηρεμηστε κυριε πασκουτι.δεν εννοω το μηνα εννοω την εβδομαδα.
παλι καλα,γιατι με επιασε ενας πονος στην τσεπη.

λιγες ωρες αργοτερα,στην καρδιτσα...
-λοιπον κυριε πασκουτι νομιζω οτι ειναι ωρα να αρχισετε να μπαινετε στο κλιμα.και πρωτα απ ολα ιδου ο υμνος της ομαδας μας.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j4ADDOkIokE[/youtube]
-καλα,καλα.παω τωρα στο ξενοδοχειο για κανα υπνο -nani .
σταθειτε κυριε πασκουτι.νομιζω οτι θα πρεπει να κανετε μια περιηγηση στο νομο μας.ο κυριος χρηστος,ενας ταξιτζης υπαλληλος μου θα ειναι ο οδηγος σας
-γεια σου,κυριε αλφονσο
ουφ και ελεγα να κοιμηθω λιγο.αμαν μ αυτο θα παμε?
Image
γιατι τι εχει αυτο?
ειναι ταξι.και τα ταξι μου ξυπνανε ασχημες αναμνησεις.
http://img.pathfinder.gr/clubs/images/2/30602/8.jpg
-καλα λοιπον θα παμε με το κανονικο μου αμαξι.
Image
-αμαν ενα οπελ καραβαν.αυτο ειναι παμπαλαιο,που το βρηκες?
μην το πεις σε κανεναν,αλλα...το εκλεψα.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P-UZXXKJ0bk[/youtube]
-δεν καταλαβα γρι.τελος παντων παμε.

στο επομενο:Οι πρωτες εντυπωσεις απο την ομαδα
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

με τιμαει που μετα απο τοσο καιρο και ενω κοντευει να βγει το φμ 2011,εγω συνεχιζω?

Μετα και την ξεναγηση απο τον ενοχλητικο ταξιτζη,ειπα να πιω το ουισκι μου για να ειμαι ετοιμος αυριο να αντικρισω τα χαλια της ομαδας

Πρωτη μερα στην προπονηση...

-Καλωσηρθες,κοουτς.ειμαι ο Σωκρατης Μπουντουρης,αρχηγος της ομαδας.θελω να σε ενημερωσω για το τι εκανε στον τομεα της προπονησης ο προκατοχος σου,καθως και για...
-Ενα ενα,αρχηγε.λοιπον καταρχας θελω να πω σε ολους σας το εξης:οτι σας εμαθε ο παλιος προπονητης ξεχαστε το.το κυριο συστατικο του παιχνιδιου μας θα ειναι οι κλωτσιες.να μην δειχνετε ποτε και σε κανενα ελεος.καταλαβατε?
-Κοουτς, πρεπει να σου πω οτι διαφωνω.με το βρωμικο παιχνιδι δεν κερδιζει κανεις.πρεπει να παιζουμε εξυπνα και τιμια τους αντιπαλους μας και να τους σεβομαστε για να...
-Μαλιστα.το ονομα σου?
-Μανουκας.Θωμας Μανουκας
-Ωραια.για να ξερω τι ονομα θα πω στον επικηδειο σου.

Μειναν ολοι καγκελο,αλλα εγω δεν αστειυομαι.θα το φαω το νιανιαρο που βγαινει και αμφισβητει τον Αλφονσο Πασκουτι.Τελος παντων εριξα μια ματια στο ροστερ και οπως καταλαβαινει μεχρι και ενα 6χρονο,η κατασταση ειναι τραγικη.

[URL=http://img227.imageshack.us/i/asan ... .jpg[/img]

Ευτυχως υπαρχουν 1-2 καλοι παικτες,οπως ο Μπουντουρης και ο Φονσεκα,αλλα για να παει αυτη η ομαδα ψηλα θα χρειαστει μεταγραφες και να ακολουθησει τις μεθοδους που εφαρμοζα και στους Φονιαδες μεσα και εξω απο το γηπεδο,ειδικα εξω απο αυτο
Last edited by fmrookie on Wed Jun 16, 2010 2:50 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Αν όντως τη συνεχίσεις, σε τιμάει. Αρκεί να μην ανεβάζεις τα screenshots σε μορφή .png αλλά σε .jpg
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε συ τσακ ή οποιος αλλος ξερει,πως τα ανεβαζουμε σε .jpg?προσπαθησα να κανω ανοιγμα με αλλο προγραμμα,αλλα μετα που τα κοιταω ειναι ακομα σε μορφη .png.μηπως χρησιμοποιησα λαθος λινκ εδω οταν τις ανεβασα στο imageshack?επισης πως γινεται να τις "κοντυνω" λιγο για να χωρανε καλυτερα?
fmrookie
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Dec 14, 2008 7:36 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: παο,ηλυσιακος,καρδιτσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχεια...

-Ενταξει, οπως ειπα ειχα καταλαβει οτι η ομαδα δεν ειναι αυτο ακριβως που ειχα στο μυαλο μου οταν ζητησα απο τον οκταβιο να μου βρει δουλεια,αλλα οχι και 4αρα σε φιλικο!

[URL=http://img694.imageshack.us/i/ilio ... .jpg[/img]

Αυτο ηταν!Αρκετα εκανα τον καλο!ωρα να τους δειξω τι σημαινει αλφονσο!ωρα να τους δειξω τι σημαινει μυταρας!ωρα να μαθουν τι αλλο μεγαλο εχει οποιος εχει μεγαλη μυτη!δεν θα τα καταφερω ομως μονος μου...θα χρειαστω βοηθεια...

(μπλουρμπ,μπλουρμπ)-Ναι?
-Ρουντι Κακονι γεια σου.χρονια και ζαμανια
(μλουρμπ,μλπουρμπ)-Ποιος ειναι παρακαλω?
- :shock: -Μα...μα δεν με αναγνωρισες?εγω ειμαι ο αλφονσο.ο πρωην μεγας προπονητης των φωνιαδων,που τωρα κανει καριερα στο εξωτερικο...
(μλπουρμπ,μπλουρμπ)-Α ναι.γεια σου αλφονσο,τι θελεις?
-Μα τι ειναι αυτος ο περιεργος ηχος και απο που ερχεται?
-Α,λες για τις μπουρμπουληθρες?εγω ειμαι,πινω σοκολατα και κανω μπουρμπουληθρες.καλο,ε?
-( -wall ειναι σιγουρα καλη ιδεα να παρω αυτον τον ανθρωπο για βοηθο μου?)Λοιπον ακου,Ρουντι.ανελαβα μια ομαδα στην Ελλαδα και σε θελω βοηθο μου.ειμαι σιγουρος οτι με τις μεθοδους που εφαρμοσαμε στους φονιαδες και χωρις ενοχλητικα νιαναρα και φαντσματακια να μας χαλανε συνεχως τα σχεδια θα καταφερουμε να φτασουμε στη δοξα και πανω απο ολα,στο χρημα.λοιπον,τι λες?
-Εε...οχι
Οχι?οχι?τι παει να πει οχι?
-Παει να πει οχι αλφονσο.απο τοτε που μπηκες φυλακη η ζωη μου παει πολυ καλυτερα.αν θυμασαι εγινα μελος των ατρομητων και τωρα στη γειτονια ολοι με συμπαθουν.ασε που ο κυριος βικτορ μου κανει εκπτωση στο κακαο της λεσχης.
:x -Κακονι,τρελαθηκες τελειως?ολοι αυτοι σε κανουν παρεα μονο για τα λεφτα σου.ξεχνας λοιπον ολα αυτα που περασαμε μαζι?ξεχνας τοτε που στηναμε ενεδρες για να κατακτησουν οι φονιαδες την κορυφη?ξεχνας οταν σου ειπα την ιστορικη φραση τα δικα σου δικα μου και τα δικα μου δικα μου?πριν γνωριστουμε δεν ησουνα παρα ενα χαζο πλουσιοπαιδο που του αρεσε το κακαο και τωρα ειμαι σιγουρος οτι δεν εισαι παρα ενα -pappous που του αρεσει το κακαο!
-Ε κυριος που μιλας τοσην ωρα απο το περιπτερο μου?κλειστο επιτελους!
-τωρα,τωρα το κλεινω ηλιθιε!(και που να ξερε οτι μιλαω με αργεντινη)
- :cry: -Εχεις...εχεις δικιο αλφονσο.οταν εχεις δικιο εχεις δικιο.ετσι γλυκα που μου μιλησες με επεισες.ναι,θα το κανω.ή πισω απο τις κουπες θα βρεθουμε,ή πισω απο τα καγκελα.ποτε φευγω?
-Αυριο κιολας πετας για Αθηνα.θα σε ξαναπαρω για λεπτομερειες.εσυ κοιτα να φερεις μαζι σου τον μπραιαν,τον ντογκο και τον νατσο.μας χρειαζονται ενας τερματοφυλακας,ενας γυμναστης και ενα παιδι για ολες τις δουλειες.τον μπραιαν και τον νατσο που θα παιξουν βγαλτους ευρωπαικα διαβατηρια για να μην πιανουν θεση ξενου.ξερεις που βρισκονται?
-Ο ντογκο νομιζω οτι εδω και 3 χρονια περιπου ειναι φυλακη,αλλα μην ανησυχεις αλφονσο,ξερω πως να τον βγαλω,λεφτα υπαρχουν.ο νατσο πρεπει να ειναι το μονο παιδι στη γειτονια που δεν βγαινει ποτε απο το σπιτι.οσο για τον μπραιαν...μην τα ρωτας καλυτερα.εχτες βγηκε με την ανιψια μου και οταν γυρισε αυτη δεν μπρουσε να καθισει.ασε που καθε φορα που ερχεται στο σπιτι κοιταζεται περιεργα με την αδερφη μου αλλα παρολαυτα η αδερφη μου κατσαδιαζει τη μικρη καθε που ερχονται εδω μαζι,και δεν νομιζω να ειναι επειδη δεν τον συμπαθει.
-Πολυ ωραια.φερτους,φερτους ολους.γεια σου ρουντι.θα τα πουμε πολυ συντομα.
-Κυριως,απο δω δεν ξανατηλεφωνεις.
-Μα...μα επρεπε να φτιαξω το τιμ μου.ειμαι ο αλφονσο πασκουτι,ο προπονητης της αναγεννησης και...
-Εσυ εισαι ο προπονητης της ΑΣΑ?και γιατι βρε αδερφε δεν το λεγες απο την αρχη?να σου συστηθω...κυρ ανεστης,απο τα μεγαλα κεφαλια της θυρας 3.για οτι χρειαστεις μην κωλωσεις...εγω και τα...παιδια ειμαιστε εδω
-Να σαι καλα,κυρ ανεστη.εξαλλου εχω την αισθηση οτι θα σε χρειαστω συντομα.και εσενα και τα "παιδια"

Ειμαι τοσο χαρουμενος που θα ξαναδουλεψω με τον αλφονσο!να μπορουσε μονο να δει την εκφραση του προσωπου μου!

http://ceboadultos.tripod.com/atvcaconi1.jpg
Post Reply

Return to “Mildly addicted”