θελετε μονο νικες και θεαμα??

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply

ΤΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΦΗΣΕ

Poll ended at Mon Feb 22, 2010 9:51 am

ΕΝΥΠΩΣΙΑΚΟ
11
41%
ΚΑΛΟ
7
26%
ΑΣΧΗΜΟ
1
4%
ΑΧΡΗΣΤΟ
8
30%
 
Total votes: 27
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2 τακτικες που ειναι το μυστικο στις επιτυχιες μιας μεγαλης ομαδας και μιας ομαδας που θελει τουλαχιστον να προσφερει θεαμα!!!!

και η τριτη που σας υποσχε8ηκα παιδες...μπορειτε τον 2ο κεντρικο χαφ με βελακι να διαλεξετε που 8ελετε να κινειτε
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by bon3z on Fri Nov 27, 2009 11:05 am, edited 1 time in total.
presor
Indispensible
Indispensible
Posts: 1887
Joined: Sat Oct 31, 2009 2:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την 2η την κατεβασα χθες απο καποιο αλλο σαιτ και μου φανηκε παρα πολυ επιθετικη :?
Τελικα ομως τα αποτελεσματα ηταν εξαιρετικα.Σε 5 ματς εβαλα 18 γκολ και εφαγα μονο 1! :shock:
nodirips
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Thu Jul 03, 2008 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι συστήματα είναι??
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν θα ηταν πολυ καλυτερο για να συνεχιστει η ηδονη με το καινουριο tactic creator να μας εδινες την τακτικη με το καινουριο στυλ?
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι φιλε μου δν ειπα οτι ειναι δικια μου..εγω απλα να βοηθησω θελω...δοκιμασε και την 1η με τα 2 χαφ πιστευω οτι ειναι πολυ καλη
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deadmeat wrote:δεν θα ηταν πολυ καλυτερο για να συνεχιστει η ηδονη με το καινουριο tactic creator να μας εδινες την τακτικη με το καινουριο στυλ?
το καινουργιο creator ειναι ολιγον τι πολυπλοκο και εχει αλλη φιλοσοφια....προσωπικα το δοκιμασα σε 2μιση σεζον 8α ανεβασω και τιν δικια μου θελοντας να βοη8ησω
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nodirips wrote:Τι συστήματα είναι??
Αδερφε ειναι 4-3-3 με ενα αμυντικο χαφ και 2 κινιγους και το αλλο ειναι 4-4-2 με 2 κεντρικα χαφ ενα αμυντικο ενα επιτελικο και 2 κινιγους
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε θελω πολυ να δοκιμασω τα συστηματα σου ειδικα αυτο με τους 3 επιθετικους αλλα επειδη ειμαι σε κομβικο σημειο της σεζον αφενος θα το κανω πιο μετα αφετερου για πες λιγο μερικα πραγματα για το συστημα, π.χ. πως λειτουργει απεναντι σε δυσκολους αντιπαλους, αν στα ντερμι το κανεις πιο αμυντικο κλπ...
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deadmeat wrote:φιλε θελω πολυ να δοκιμασω τα συστηματα σου ειδικα αυτο με τους 3 επιθετικους αλλα επειδη ειμαι σε κομβικο σημειο της σεζον αφενος θα το κανω πιο μετα αφετερου για πες λιγο μερικα πραγματα για το συστημα, π.χ. πως λειτουργει απεναντι σε δυσκολους αντιπαλους, αν στα ντερμι το κανεις πιο αμυντικο κλπ...
Κοιτα κοντρα σε αμυντικογενης ομαδες ι ομαδες με αργο τεμπο και σχηματα οπως ρομβος κ.τ.λ ειναι πολυ καλο...εχω τον πανα8ηναικο και 8α σ πω το εξης...μεσα στην σεβιλλη εφερα 0-0 ενω επρεπε να τους ριξω 6αρα αλλα στην εδρα μου τους πατησα μια 4αρα και χαλαρωσα μετα....τιν τσελσι τιν εχω περιπατο...

: ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟΥΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΑΦ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΝ ΑΜΥΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΤΟ CLOSING DOWN ΣΤΟ ΝΟΡΜΑΛ Ι ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΕΝΑΝ ΕΠΙ8ΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΧΑΦ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ 8Α ΣΑΣ ΥΠΕΡΚΑΛΥΨΕΙ...ΑΔΕΡΦΕ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ι ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 60 ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ 8Α Σ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ....ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΙΝ ΔΙΚΙΑ Μ 8Α ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΙΝ ΦΩΤΙΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!!
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κατ αρχην προσπαθησα να το προσαρμοσω στο καινουριο βαζοντας τις ιδιες ρυθμισεις αλλα τζιφος. το χρησιμοποιω λοιπον οπως το εχεις. εχω πολυ καλη ομαδα για ελλαδα με πολλους μικρους υπερταλαντουχους και αρκετα καλη για καλη πορεια στο τσουλου. παλια αλλωστε το συστημα που επαιζα ειναι ακριβως αυτο αλλα ο ενας επιθετικος γινεται MC support.

απο κει και περα το δοκιμασα και εχει αρκετα καλα αποτελεσματα. βασικα ειναι εξαιρετικο το στησιμο που εχεις κανει στα κορνερ. εκει ειναι ολα τα λεφτα. απο την αλλη παιζω με τρεις επιθετικους και απο τα 10 γκολ που εβαλα στα 3 πρωτα ματς τα 3 μολις τα εβαλαν οι επιθετικοι. 4 εβαλε το αμυντικο χαφ. αρα αν δεν ειχα αμυντικο χαφ με καλο σουτ θα ηταν βλακεια σωστα? μηπως πρεπει να γινει καμια αλλη ρυθμιση για να πετανε πιο πολλα γκολ οι επιθετικοι? παντως κανω αρκετες κλασικες...
jokoko
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Thu Jul 14, 2005 2:23 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω την Arsenal εβαλα την 1η και η ομαδα πεταει!!3αρες και 4αρες μοιραζει παντου!Το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν με αφηνει να δωσω touchline instructions κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.και τα δυο drop menu ειναι απενεργοποιημενα.Any idea?
deadmeat
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: αρχισε το καψιμο κ παλι. κ ειναι απο τα καλα φετος...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jokoko wrote:Εχω την Arsenal εβαλα την 1η και η ομαδα πεταει!!3αρες και 4αρες μοιραζει παντου!Το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν με αφηνει να δωσω touchline instructions κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.και τα δυο drop menu ειναι απενεργοποιημενα.Any idea?
αφου αυτο το συστημα χρησιμοποιει τις μεθοδους των προηγουμενων μανατζερ. μονο με συστημα σαν τα καινουρια χωρις βαλακια κλπ μπορεις να κανεις οσα λες..
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deadmeat wrote:κατ αρχην προσπαθησα να το προσαρμοσω στο καινουριο βαζοντας τις ιδιες ρυθμισεις αλλα τζιφος. το χρησιμοποιω λοιπον οπως το εχεις. εχω πολυ καλη ομαδα για ελλαδα με πολλους μικρους υπερταλαντουχους και αρκετα καλη για καλη πορεια στο τσουλου. παλια αλλωστε το συστημα που επαιζα ειναι ακριβως αυτο αλλα ο ενας επιθετικος γινεται MC support.

απο κει και περα το δοκιμασα και εχει αρκετα καλα αποτελεσματα. βασικα ειναι εξαιρετικο το στησιμο που εχεις κανει στα κορνερ. εκει ειναι ολα τα λεφτα. απο την αλλη παιζω με τρεις επιθετικους και απο τα 10 γκολ που εβαλα στα 3 πρωτα ματς τα 3 μολις τα εβαλαν οι επιθετικοι. 4 εβαλε το αμυντικο χαφ. αρα αν δεν ειχα αμυντικο χαφ με καλο σουτ θα ηταν βλακεια σωστα? μηπως πρεπει να γινει καμια αλλη ρυθμιση για να πετανε πιο πολλα γκολ οι επιθετικοι? παντως κανω αρκετες κλασικες...
Φιλε μου εμενα παλι γινεται το ακριβως αντι8ετο σαν χαφ λιγοι εχουν βαλει γκολ και τα περισσοτερα οι επι8ετικοι....για να σ δωσω να καταλαβεις εχω πιτσιρικια για σεντερ φορ και οπως καταλαβαινεις μετατρεπονται σε μηχανες γκολ ο μεγαλυτερος σε ηλικια σφ ειναι ο σισσε δοκιμασε να βρεις καποια ταλεντα...αν δν μπορεις πες μου να σ στειλω μερικους...σε τιμες 500κ-1μ λεμε παντα
bon3z
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Apr 15, 2009 12:42 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deadmeat wrote:
jokoko wrote:Εχω την Arsenal εβαλα την 1η και η ομαδα πεταει!!3αρες και 4αρες μοιραζει παντου!Το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν με αφηνει να δωσω touchline instructions κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.και τα δυο drop menu ειναι απενεργοποιημενα.Any idea?
αφου αυτο το συστημα χρησιμοποιει τις μεθοδους των προηγουμενων μανατζερ. μονο με συστημα σαν τα καινουρια χωρις βαλακια κλπ μπορεις να κανεις οσα λες..
εσενα ρε φιλε αντικειμενικα σου αρεσε η καινουργια με8οδος εκτος του ταουτς λαιν??εμενα προσωπικα μου αρεσε μονο αυτο ολα τα αλλα ειναι για πεταμα...σ μιλαω αντικειμενικα γτ παιζω και 10 χρονια μανατζερ
jokoko
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Thu Jul 14, 2005 2:23 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bon3z wrote:
deadmeat wrote:
jokoko wrote:Εχω την Arsenal εβαλα την 1η και η ομαδα πεταει!!3αρες και 4αρες μοιραζει παντου!Το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν με αφηνει να δωσω touchline instructions κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.και τα δυο drop menu ειναι απενεργοποιημενα.Any idea?
αφου αυτο το συστημα χρησιμοποιει τις μεθοδους των προηγουμενων μανατζερ. μονο με συστημα σαν τα καινουρια χωρις βαλακια κλπ μπορεις να κανεις οσα λες..
εσενα ρε φιλε αντικειμενικα σου αρεσε η καινουργια με8οδος εκτος του ταουτς λαιν??εμενα προσωπικα μου αρεσε μονο αυτο ολα τα αλλα ειναι για πεταμα...σ μιλαω αντικειμενικα γτ παιζω και 10 χρονια μανατζερ

το touch line instructions νομιζω ειναι παρα πολυ καλο.μπορεις να επεμβεις αμεσα στη ροη του παιχνιδιου και να δωσεις οδηγιες αναλογα το σκορ γιαυτο νομιζω ειναι απαραιτητο.αν υπηρχε η δυνατατητα να μεταφερθει η τακτικη στη νεα μορφη θα ηταν super.
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”