Παιχνιδια ενω υπαρχουν κλησεις διεθνων

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου εχει συμβει δυο φορες να εχω αγωνα ενω υπαρχουν κλησεις διεθνων. Η μια ηταν ενω επαιζα ημιτελικο κυπελου. Δεν εδωσα σημασια. Αλλα μου ξανατυχαινει εδω :

Image

Η πλακα ειναι πως μου ειχε αλλαξει την αρχικη ημερομηνια του αγωνα γιατι θα ελειπαν η διεθνεις...και με εβαλε σε ημερομηνια που παλι λείπουν
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το επαναφερω, αφ ενος γιατι δεν πηρα απαντηση και αφ εταιρου γιατι ειναι σπαστικο

Image

Ειναι εμφανες πως σχεδον ολη μου η βασικη ομαδα λειπει και μιλαμε για ημιτελικο κυπελου
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν σου είχε βγάλει μήνυμα να μην τουα αφήσεις να πάνε στην εθνική;
Και πάλι όμως μάλλον πρόκειται για μπαγκ.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pantias28 wrote:Δεν σου είχε βγάλει μήνυμα να μην τουα αφήσεις να πάνε στην εθνική;
Και πάλι όμως μάλλον πρόκειται για μπαγκ.
Ειναι για επίσημο παιχνιδι (προκριματικα Mudial) οχι για φιλικα, οποτε δεν ειχα επιλογη
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
fotisfokos
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Wed Dec 24, 2008 1:03 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Τη μπίλια, τη γυναίκα και το λαγό δεν τα κυνηγάς ποτέ, μόνο στήνεσαι και τα περιμένεις...
Location: Φαρακλάδα Κυπαρισσίας Μεσσηνία
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το ιδιο επαθα και εγω τωρα.
14 παικτες απο την πρωτη ομαδα λειπουν με τις Εθνικες και εχω ημιτελικο κυπελλου και σε 3 μερες προημιτελικο Champions League και απο οτι μου λεει θα λειπουν 5 απο εκεινο τον αγωνα !!!
Ελεος !!
Στις χαρές και στις λύπες μαζί...
tacv7
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos C.F.P.
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Μάλλον πρέπει να προσέξει λίγο παραπάνω η SI...Παίζω στους "4" με τον Άρη και οι περισσότεροι πρωτοκλασσάτοι μου πάνε για φιλικά...(2013) -papas
(Για την ιστορία,1-4 στο Χαριλάου... -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai )
ImageImageImageImageImage
Δεκατρίαδωδεκαϊσμός= Τρόπος Ζωής
pierikaras
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 383
Joined: Thu Jun 08, 2006 1:03 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Πειραιώς
Αγαπημένη Ομάδα: Πιερικός, Λίβερπουλ
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παιδιά, συμβαίνει πάρα πολύ συχνά, ειδικά αν έχετε πολλές υποχρεώσεις (c.l. πρωτάθλημα, κύπελλο). Εμένα μου είχε συμβεί κατ' επανάληψη όταν προχωρούσα στο c.l....Τώρα πλέον δεν παίζω Ευρώπη, και αποκλείομαι νωρίς από το κύπελλο οπότε δεν έχω τέτοια προβλήματα :D
Post Reply

Return to “Bugs”