Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ας το αναστήσω!

Μια μεγάλη καλημέρα σε όλο το ντουνιά! Χρόνια πολλά παίδες.Ξεκινάω με την υγεία, που δεν αλλάζει και είναι η σταθερά των ευχών, και συνεχίζω με αυτό που μου έχει λείψει τελευταία. Εύχομαι να έχετε ελεύθερο χρόνο και να τον περνάτε γαμάτα. Και είναι από τα πράγματα που δεν κατάλαβα πόσο μου έλειπαν μέχρι που ήρθε. Και τελευταίο να έχουμε και κανά φράγκο βρε αδερφέ, αλλά αμα περιμένεις να πας ταμείο από anytime Σάκα και χάνει πέναλτι....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13694
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Υγεία ευτυχώς ακόμα την έχουμε, Φράγκο ούτε είχαμε, ούτε πρόκειται να έχουμε, όσο για ελεύθερο χρόνο, πλέον ούτε για τα βασικά...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9904
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Χρόνια πολλά παιδιά να είστε όλοι καλά!
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Χρόνια πολλά παιδάκια.τα πάντα όλα εύχομαι με μέτρο πάντα.

Στάλθηκε από το 2201116SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Χρόνια πολλά παιδιά, ελπίζω να περάσατε όλοι όμορφα στις γιορτές.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13694
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Πολύ ωραία, ουσιαστικά να σε αναγκάζουν να μην πας να ψηφίσεις τελικά..
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17747
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Τι παίχτηκε;

Εγώ πήγα να ψηφίσω και έδωσα δίπλωμα και ψαχνοντουσαν. Που να έβγαζα κινητό με την ψηφιακή ταυτότητα. Τελικά έδωσα την κανονική να προχωρήσουμε.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

Εγω κανονικά με δίπλωμα. Έδειξα και κινητό και γέλαγαν, το πήραν να δουν πως είναι το app.

Sent from my Pixel using Tapatalk

User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3904
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Εντωμεταξυ απο χθες επικρατεί το οτι να 'ναι στα σοσιαλ! Απο την μια έχεις τους Συριζαιους που δεν ξέρουν απο που τους ήρθε, χωρις να έχουν αντιληφθεί οτι δεν έκαναν καμια σοβαρή αντιπολίτευση τοσα χρόνια, απο την αλλη έχεις τους ΝεοΔημοκρατες που νομίζουν οτι κοσμος τους επιβραβευσε για την κάκιστη κυβερνηση ενω ουσιαστικά ο κόσμος δεν ήθελε να βγει ο Τσιπρας και ψηφισε το λιγότερο κακο για αυτόν... Ο δικομματισμος επιστρέφει για τα καλα και κάνουμε παλι κύκλους :P
User avatar
laugh
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3601
Joined: Sun Nov 06, 2005 3:41 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times

Μ αυτά και μ αυτά, στις (μεθ)επόμενες εκλογές πάμε για πασοκ να χτυπάει εξουσία.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14785
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα έλεγα μακαρι να τιμωρηθει το greediness του Μητσοτάκη αλλά μετά τα χθεσινά δεν έχω καμία ελπίδα

Και να σας πω την αλήθεια μόνο αυτό το ποσοστό με εξέπληξε όλα τα άλλα τα ψιλοκαταλαβαινω ακόμα και στην παράνοια του Έλληνα
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10055
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Αυτά γίνονται όταν δεν υπάρχουν επιλογές, και το δευτερο κόμμα είναι κόμμα για να μπαίνει οριακά στη Βουλή. Μόνοι έπαιζαν οι ΝΔιτες.

Καλά για το τουιτερ τι να πει κανείς; Αν παρακολουθουσες τα δρώμενα αποκλειστικά από εκεί, θα πίστευες ότι η ΝΔ με το ζόρι θα έπιανε 10-15%. Οι Συριζαίοι είχαν στήσει πανηγύρι και μέτραγαν τις μέρες που μένουν στον Μητσοτάκη για να φύγει από την κυβέρνηση. Το πρόβλημα είναι ότι και ο ΣΥΡΙΖΑ μόνο το τουιτερ παρακολουθούσε, και πίστεψε ότι με hashtags θα ξαναβγει.
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4366
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελαφριά φανέλα, κουρασμένος αρχηγός, ανομοιογενές συνονθύλευμα ετερόκλητων στοιχείων με έφεση στο αυτογκόλ. Ύστερα από μια 4ετία που βιώσαμε μακράν τη χειρότερη κυβέρνηση της μεταπολίτευσης, αν ζούσε ο Παπανδρέου και το ΠΑΣΟΚ ήταν στα ντουζένια του, μέχρι και τους αναρχικούς θα συσπείρωνε μαζί του. Θα κέρδιζε τις εκλογές με διαφορά ανάλογη με τη χθεσινή.
Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως ο κόσμος ξέχασε τόσο γρήγορα 4 χρόνια μες στα σκατα.. Και πες ο κοβιντ έχει λήξει 1,5-2 χρόνια τώρα.. Τα Τέμπη ήταν πριν 2 μήνες και είχες πόσους νεκρούς, αλλά ακόμα θυμάται και έχει για επιχείρημα τη φωτιά στο Μάτι..!
Επίσης το να λέμε ο κόσμος δεν ήθελε Τσίπρα που είναι χάλια, αλλά ψήφισε Κούλη που είναι χειρότερος από Τσίπρα εμένα με ξεπερνάει..!

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3904
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Εδω ο κόσμος 2 μηνες πριν εβριζαν τον Καραμανλή στις Σέρρες και χθες βγήκε πρωτος με 22 χιλιαρικα αν θυμάμαι καλα... Τι αναρωτιομαστε πως γίνεται να ξεχασε? Τίποτα, αυτος ο λαος είναι καταδικασμενος να ζει σε εναν αέναο κύκλο του δικομματισμου και του σαδομαζοχισμου!
Απο χθες μου έχει μπει πολυ η ιδέα να φύγω γενικά απο την Ελλάδα πια... Οχι επειδή ξανά βγήκε ο Κουλης... Αυτο το περίμενα, οριακα! Αλλα επειδη βγήκε με τοσο μεγάλη αδικαιολογητη διαφορα! Και λεω οκ, λογικα οι γνωστοι ηλικιωμένοι που έχουν κόλλημα θα τον ψήφισαν! Και βλέπω μετα ηλικίες 17-24 του έδωσαν 31%.... Ε παει δεν υπάρχει ελπίδα ουτε για το μέλλον! Εκτος αν έχουμε τόσο αβουλα όντα που επειδή ακουσαν 150 pass απο τον Κουλη, τον ψήφισαν... Που και πάλι δεν υπάρχει ελπίδα για το μέλλον
These users thanked the author jasonas for the post:
diego1960 (Fri May 26, 2023 11:47 pm)
Rating: 12.5%
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”