Απο έρωτα!

Το πρώτο βήμα προς τη δόξα γίνεται εδώ
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αντε καλη αρχη σου ευχομαι :wink:
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρώτη αγωνιστική και εκείνη τη μέρα πήρα μαζι μου σε μια υπέροχη εκδρομή την Κιμ στο Έρμελο, είδαμε τα αξιοθέατα, φάγαμε κάτι υπέροχα μπράουνις κτλ. Κάπου στο απογευματάκι η ομάδα έγινε και το ματς αλλά δεν πολυασχολήθηκα γιατί η Κιμ ήταν πολύ κοντά στον αγωνιστικό χώρο και μου έστελνε φιλάκια..

Image

Στο Τρόντχαϊμ δεν μπόρεσα να την πείσω να έρθει, ήταν και ψιλοάρρωστη, οπότε πήγα μόνος. Το παιχνίδι πήγε πολύ καλά, έβαλα και τους λιγότερο βασικούς μιας και το Uefa δεν είναι ο βασικός στόχος, καλό το τελικό σκορ, μας άνοιξε την όρεξη.. Κι εγώ ανυπομονώ να γυρίσω στο Ναϊμέγκεν στην αγκαλιά της αγάπης μου...

Image

Δεύτερη αγωνιστική, άργησα να πάω στο γήπεδο γιατί με την Κιμ διαλέγαμε χρώμα για τις κουρτίνες μας..

Image

Έναν παίχτη έδιωξα μόνο κι αυτός μου πήρε νίκη στην έδρα μου...

Image

Για το παιχνίδι κυπέλλου με τη Μάαστριχτ, τι να πω; Η Κιμ είχε 4 μέρες καθυστέρηση!!! Και στο γήπεδο έγιναν ακόμα πιο τρελά πράγματα...

Image

Μείον ένας στόχος... Στα καπάκια, παιχνίδι στο Ρότερνταμ, και η Κιμ να έχει ακόμα καθυστέρηση.. Επίσης, ζαλάδες, φουσκώματα κτλ....

Image

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!! Η Κιμ δεν είναι έγκυος!!!!!! Ανεμογκάστρι και ψυχοσωματικά αίτια η καθυστέρηση, οι ζαλάδες και όλα αυτά.. Είναι τρελούλα αλλά την αγαπάω. Δεν την ξαναπατάω όμως.. Θα αραιώσω λίγο, για καλό και για κακό.
Θα ασχοληθώ με την ομάδα που παίζει ρεβάνς με τους Νορβηγούς!

Image

Μεγάλη νίκη και πρόκριση!! Ομολογώ πως έτσι δεν ένιωσα ακόμα με την Κιμ, η μπάλα σου δημιουργεί άλλα συναισθήματα, πιο δυνατά και πιο πρόστυχα, απ'ότι η αγάπη.. Αλλά την αγαπάω και την Κιμ. Απο δω και πέρα θα ασχοληθώ λίγο πιο πολύ και με την άλλη μου αγάπη, την NEC...

Image

Εντάξει, με την πρωταθλήτρια παίζαμε αλλά δεν περίμενα τόσο άσχημη εμφάνιση.. Αποφάσισα να διαφοροποιήσω το σύστημα.

Image

Με αυτό το σύστημα θα πορευτώ από δω και μπρος, αρχής γενομένης από το ματς με τον Αίαντα..

Image

Τους πατήσαμε κάτω αλλά με το μούφα πέναλτυ χάσαμε.. Μου άρεσε πάντως αυτό το σύστημα θα το κρατήσω. Η βαθμολογία πριν αρχίσω να ασχολούμαι σοβαρά με την ομάδα

Image

θα αλλάξει σύντομα......

ΚΙΜ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ αλλά πρέπει να ασχοληθώ και λίγο με την ομάδα...
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sirkostas777 wrote:
Off Topic:
ποιος είναι...πόσα λίγα ξέρεις αγόρι μου... -ksilo -ksilo :D :D :D [/img]
Καλή συνέχεια!τον van beukering (ή όπως και αν γράφεται) και τα μάτια σου!Έχει πολύ καλές προοπτικές η NEC.Επίσης στίρηξε όοοοολο το κέντρο σου στον kivuvu,φοβερό dmc/mc σε λίγα χρόνια θα σου φέρει καλά λεφτα 8) :wink:

Off Topic:
σόρρυ ρε παιδιά που ρωτάω αλλά είμαι σχετικά πολύ νέος στο φόρουμ δεν ήθελα να θίξω κάποιον..,
Ευχαριστώ! Σε όλα τα fm από το 05 και μετά έχω παίξει με τη συγκεκριμένη ομάδα, πάντα είχα φοβερά αποτελέσματα ειδικά από την δεύτερη σεζόν και μετά.. Όσο για τους παίχτες που είπες, είναι όντως παιχτούρες αλλά αδυναμία μου είναι ο Janssen, εκπληκτικός φορ..
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lee-tock wrote:καλη αρχη ρε τρελε! το ολλανδικο δεν εχει και περιορισμους στους ξενους αρα θα μπορεις να φερεις και οποιον θες!
λες να μην το σκέφτηκα αυτό... Ταλέντα όλου του κόσμου ενωθείτε...
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

netshaft wrote:Αντε καλη αρχη σου ευχομαι :wink:
Σ'ευχαριστώ..
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρεεεεεεεεε :shock:

Πολυ κακο ξεκινημαααα

Κανε κατι για να ανεβει η ομας, και παρατα την Κιμ!!!

Βαλτην να παιξει και αυτη στην ομαδα :D
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Προσπάθησε να ανακάμψεις, πριν πάρεις πόδι :wink: Ποιοι είναι οι στόχοι σου;

Off Topic:
Το 'ξερες ότι η φωτογραφία σου με την Κιμ έχει δημοσιευθεί στο άρθρο ενός φοιτητή του πανεπιστημίου του Μάαστριχτ; :o
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mr CaSaNoVaS wrote:Ρεεεεεεεεε :shock:

Πολυ κακο ξεκινημαααα

Κανε κατι για να ανεβει η ομας, και παρατα την Κιμ!!!

Βαλτην να παιξει και αυτη στην ομαδα :D
Στα παιχνίδια που έχω ήδη παίξει και θα δημοσιεύσω αύριο, η ομάδα παίζει πολύ ωραία αλλά είναι άτυχη. Θα στρώσει όμως, σαν την Κιμ, που τώρα την έχω στο σπίτι να μαθαίνει να φτιάχνει παστίτσιο....
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

wolfsbourger wrote:Προσπάθησε να ανακάμψεις, πριν πάρεις πόδι :wink: Ποιοι είναι οι στόχοι σου;

Off Topic:
Το 'ξερες ότι η φωτογραφία σου με την Κιμ έχει δημοσιευθεί στο άρθρο ενός φοιτητή του πανεπιστημίου του Μάαστριχτ; :o
Με τη συγκεκριμένη ομάδα δε μου έχει συμβεί ποτέ να πάρω πόδι, ελπίζω να μην είναι αυτή η πρώτη φορά.. Δικός μου στόχος είναι να διεκδικώ πρωτάθλημα την επόμενη σεζόν και για φέτος πάνω κάτω ότι ζητάει η διοίκηση-πεθερικά: respectable league position (δεν είναι ανέφικτο), προημιτελικό κυπέλλου (αυτό το ξέχασα ήδη) και να χαρώ την ευρωπαϊκή εμπειρία (αυτό το ξεπέρασα..)..

Off Topic:
Το ξέρω, ξαδερφάκι της είναι..
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Mr CaSaNoVaS wrote:ο νεος lgotzy :D

Καλη αρχη και απο μεναααα
Γκουχ,γκουχ :D Αρχι σπάμμερ :D
Ο Λγκότζυ αναστήθηκε,αλλά τον ξανασκότωσαν.Τεσπα,μην τους ακούς,vava θα με λες.Αν θες πες στην Κιμ να βρεθούμε...Θέλω να συζητησω την κουμπαριά :D



Καλή συνέχεια,ας ελπίσουμε σε καλύτερα αποτελέσματα
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:
Mr CaSaNoVaS wrote:ο νεος lgotzy :D

Καλη αρχη και απο μεναααα
Γκουχ,γκουχ :D Αρχι σπάμμερ :D
Ο Λγκότζυ αναστήθηκε,αλλά τον ξανασκότωσαν.Τεσπα,μην τους ακούς,vava θα με λες.Αν θες πες στην Κιμ να βρεθούμε...Θέλω να συζητησω την κουμπαριά :D


Καλή συνέχεια,ας ελπίσουμε σε καλύτερα αποτελέσματα
Χαίρω πολύ. Μόλις γνωριστήκαμε, κουμπαριά κατ'ευθείαν... Κατ' αρχήν ποιός μίλησε για γάμο; Μην της φουσκώνετε τα μυαλά βρε παιδιά!!
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Όχι,απλά το είπα λόγω της γνωστής παροιμίας... :D Αλλα καλύτερα γνώρισε την ή στον καζανόβα ή στον Μαντμαξ(με κεφαλαίο Μ :D ).Εγώ είμαι μικρούλης :D -puppie

Φίλε,πόσο μπατζετ σου έχει μείνει;Και επίσης...Τι reputation έχεις βάλει;
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:Όχι,απλά το είπα λόγω της γνωστής παροιμίας... :D Αλλα καλύτερα γνώρισε την ή στον καζανόβα ή στον Μαντμαξ(με κεφαλαίο Μ :D ).Εγώ είμαι μικρούλης :D -puppie

Φίλε,πόσο μπατζετ σου έχει μείνει;Και επίσης...Τι reputation έχεις βάλει;
Μου έχουν μείνει πεντέμιση κατοστάρικα χιλιάδες. Το reputation δεν το πείραξα..
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Όχι,δεν ενοοω αυτό..Εννοω το δικό σου...
World Class,National;


Spoiler: show
Δεν δίνουμε κάνα msn;Τσατ το έχουμε κάνει :D
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για να δούμε λοιπόν, πως θα πάει από δω και μπρος.. Πρώτο παιχνίδι με την Μπράγκα για το Uefa. Ψιλοαδιάφορο μιας και δεν είναι προτεραιότητα η Ευρώπη. Καλή εμφάνιση, αλλά ατυχία.. Ήταν η πρώτη άτυχη στιγμή από τις αρκετές που θα ακολουθούσαν..

Image

Συνέχεια στη δύσκολη έδρα της Τβέντε με μια πολύ μεγάλη εμφάνιση και νίκη (Πρώτη μου εκτός έδρας νίκη και πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα.. Ναι, σίγουρα δε με έχει κάνει να αισθανθώ έτσι η Κιμ............)

Image

Από τον παράδεισο στην κόλαση μέσα σε μία μόνο αγωνιστική... Άλλη μια εντός έδρας ήττα, αν και παίξαμε καλύτερα....

Image

Στην καυτή έδρα της Βίτεσε, το καταστροφικό πρώτο εικοσάλεπτο δεν μας άφησε να πάρουμε κάτι καλύτερο αν και στα υπόλοιπα εβδομήντα λεπτά κυριαρχήσαμε...

Image

Συνέχεια στο Uefa με την Μπεσίκτας. Είπαμε δεν μας πολυνοιάζει, αλλά θα μπορούσαμε να κερδίσουμε κάτι καλύτερο από τις εντυπώσεις...

Image

Εκπληκτικό πρόγραμμα.. Δυο μόλις μέρες μετά την Μπεσίκτας, πάμε στην έδρα της Αλκμάαρ. Αναμενόμενη η ήττα αλλά όχι και η κακή εμφάνιση...

Image

Επιστροφή στην έδρα μας με ακόμα ένα δύσκολο ματς εναντίον της Χέρενφεν (γεια σου Τροντ!!!).. Αυτή τη φορά όλα πήγαν πολύ καλά...

Image

Το τελευταίο παιχνίδιμας άφησε ελπίδα ότι θα ανατραπεί η βαθμολογική μας θέση.. Εξάλλου σε όλα τα ματς ήμασταν καλύτεροι (ok, όχι σε όλα, στα πιο πολλά όμως ήμασταν..)

Image

Το μόνο σίγουρο είναι θα γίνει πολύ πιο εντατική προπόνηση στα σουτ, είμαστε πολύ άστοχοι.. Πολλές εντός έδρας ήττες όμως.. Μήπως έκανα κάποιο λάθος στις διαστάσεις; Κι αν ναι, μπορώ να το αλλάξω; Θα ρωτήσω τα παιδιά στο φόρουμ των ελαφρώς εθισμένων..
Τι θες Κιμ; Σινεμά; Άντε καλά, πάμε να ξεσκάσουμε λίγο... Σε παραμέλησα λίγο τώρα τελευταία (και θα σε παραμελήσω κι άλλο, αλλά δε στο λέω)... Τι είπες; Η Μάρχα, η ανηψιά της γειτόνισσας του θείου Ρουουντ στο Τσβόλε αραβωνιάστηκε; (Τι σπόντα ήταν αυτή ρε παιδιά; Αυτή έγινε πιο ελληνίδα κι από τις ελληνίδες....)
Άντε μετά να συγκεντρωθείς.....


ΚΙΜ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ αλλά μη μου αρχίζεις τα κουλά...
Post Reply

Return to “Mildly addicted”