δεν αποκρινεται

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
Guru
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Sat May 22, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα εχω vista 64bit με sp2 παιζω με vga nvidia κ drivers 190.38 σε αναλυση 1920 επι 1200 στα 60 hertZ..συνεχεια το game σταματαει να αποκρινεται κατα την διαρκεια του αγωνα κ απλα το τερματιζω δεν βγαζει καποιο μνμ...εχω το τελευταιο patch περασμενο...πριν καποιο καιρο που επαιζα παλι, δεν το εκανε, το μονο που αλλαξε ειναι οι drivers της vga και οτι εχω sp2 αν μπορειτε να με βοησετε....!!!
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μηπως παιζεις με ανοιχτη την 3D απεικονιση? Αν ναι τοτε μαλλον ο νεος driver παιζει να σου κανει προβλημα. Δοκιμασε να την κλεισεις τελειως. Αν παλι δεν την εχεις ενεργοποιημενη επειδη πιστευω οτι δεν μπορεις να βαλεις πλεον παλιοτερο driver ισως μια επαναφορα συστηματος βοηθουσε. Αυτη ειναι η ιδεα μου...περιμενε ομως λιγο κ καποιον απο τους υπευθυνους για τεχνικα προβληματα εδω να σε βοηθησουν καλυτερα
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άνοιξες το task manager να τσεκάρεις αν βαράει 100% ο επεξεργαστής ή η μνήμη γεμίζει; Επίσης για ποια κάρτα ακριβώς μιλάμε;
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
Guru
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Sat May 22, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχω gtx 295 τωρα επαιζα παλι με task manager ανοιχτο η cpu στο 30% στον αγωνα κ 2gb μνημη free...μου το εχει κανει κ σε windows mode κ σε full
User avatar
Guru
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Sat May 22, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εβαλα παλιοτερους drivers κ το εκανε παλι.... :evil:
Post Reply

Return to “Bugs”