Προπονηση και coaches

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα σας!
Ειμαι και εγω manager ( πρωτοτυπο ) στον Παναθηναϊκο τη 2η χρονια.
Κατεβασα και δοκιμασα τη fireblast.
Με το staff το οποιο ειχε ο ΠΑΟ ( Αναστασιου, Van De Lem κ.α. ) η προπονηση απ'οτι εβλεπα σε καποιον παικτη λειτουργουσε...Δηλαδη ειχε βελακι σε μερικα στατιστικα πρασινο, πραγμα που απο οτι καταλαβα μου εδειχνε οτι ανεβαινε.
Αποφασιζω τη 2η χρονια να διωξω το υπαρχον staff και να δοκιμασω δικους μου...Με καλυτερα φυσικα στατιστικα.
Η προπονηση απο τοτε σπανια βγαζει βελακι σε καποιο προφιλ παικτη και εχω συχνα πυκνα τραυματισμους.
Καθε μηνα δε, ο ass manager [ gustavo neri γαρ ] μου λεει οτι π.χ ο Νινης improved στο Tactics.
Τι πρεπει να προσεχτει ?
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι προπονητές που πήρες μπορεί να είχαν καλύτερα στατιστικά από τους προηγούμενους, βγάζουν όμως περισσότερα αστέρια; Συμβαίνει κι αυτό κάποιες φορές... Τώρα για τους τραυματισμούς που λες, ίσως πρέπει να κατεβάσεις λίγο κάποιο από τα Strength/Aerobic για να πέσει και το συνολικό Workload...
anatoli_todorov13 wrote:Καθε μηνα δε, ο ass manager [ gustavo neri γαρ ] μου λεει οτι π.χ ο Νινης improved στο Tactics.


Σίγουρα υπήρχαν ποδοσφαιριστές που έκαναν κάποια πρόοδο μέσα στο μήνα. Ο assistant σου δίνει αυτόν με τη μεγαλύτερη πρόοδο ακόμα κι αν δεν είδες εσύ κάποιο πράσινο βελάκι στον αντίστοιχο τομέα που να το δικαιολογεί...
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

User avatar
fastskorpio1
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Sun Feb 17, 2008 4:23 pm
Football Manager της ομάδας: Ατρόμητος
Αγαπημένη Ομάδα: Απολλων Καλαμαριάς
Status: Spam for your life ;)
Location: Καλαμαριά
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ένα link για να κατεβάσω fireblast ή El torero;;;;;;;;;; plz
Last edited by padeloswp8 on Thu Aug 06, 2009 11:36 pm, edited 1 time in total.
Reason: Το μύνημά σου είναι άσχετο με το τόπικ... Λίγο ψάξιμο στον τομέα της προπόνησης και θα βρεις αυτό που ψάχνεις! Για τη FireBlast ψάξε στον τομέα του 2008...
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!
teo_mouse
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 266
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:09 am
Football Manager της ομάδας: Farsley Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επίσης απ'όσο 'εχω καταλαβει, θελουν και οι νέοι coaches καποιο χρόνο προσαρμογής (ανάλογα και με το Adaptability και την εθνικότητα που εχουν) για να ξεκινησουν να εμφανίζονται θετικα αποτελεσματα στα stats των παικτών.
θέλω πτυχίο!!!!!!
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2009”